Boom na lata 80. Czego nowego możecie posłuchać?

Opublikował: Redakcja Pinbook

Data publikacji: 19-08-2019

ocena: 0     skomentuj

BOOM na powrót do ubiegłych lat trwa. Szczególnie upodobano sobie klimat, muzykę i sposób ubierania się jakie królowały w latach 80. Coraz częściej obecni artyści próbują również nawiązywać swoimi utworami do klimatu tego, co już przeminęło. I zazwyczaj spotyka się to z wielkim uznaniem wśród krytyków, a także fanów. Zastanawiamy się w jakim stopniu jest to spowodowane popularnością Stranger Things, a na ile po prostu sprawdza się to, że „moda zawsze wraca”.

Dzisiaj mamy dla was dwie perełki, które nawiązują do lat 80. Przede wszystkim – nowa piosenka Jonas Brothers – Only Human, która utrzymana jest właśnie w takim stylu. Pomieszanie reggae i popu. Bardzo przyjemnie się tego słucha, a singiel już trafił na listę 15 najlepszych kawałków radiowych w USA. Z resztą posłuchajcie sami:


Zobacz też wyróżnione noclegi na Pinbook.pl

Pensjonacik EGO

ul. Stadionowa 4,
Gołdap

80 zł

za Dobę

Ocena: Brak

Moroszka - Domki letnisk...

Krótka 7,
Władysławowo

100 zł

za Osobę

Ocena: Brak

Apartamenty Pod Kosarkam...

Ul. Skotnicka 87a,
Szczawnica

200 zł

za Dobę

Ocena: Brak


Możecie również posłuchać hitu Ariany Grande (która niedawno odwołała koncert w Polsce) w stylu lat 80. Music by Blanks zrobił przeróbkę utworu na swoim kanale na YT już kilka miesięcy temu, ale właśnie ponownie jest na fali. „Thank u, next” możecie więc posłuchać w wersji stylizowanej na te piękne lata, które niektórzy kochają całym sercem.

Która piosenka podoba wam się bardziej?

Sprawdź także: sentyment do lat 80. i 90.

Oceń artykuł:
  • Średnia ocena: 0 (0 głosów)

0 (0 głosów)

Komentarze do artykułu: 0