Audioriver 2019 - gdzie, kiedy i kto zagra?

Opublikował: Redakcja Pinbook

Data publikacji: 15-07-2019

ocena: 0     skomentuj

youtube.com; proto.pl

To już 14 edycja Audioriver! 6 poprzednich wyprzedało się w całości, a ostatnia, 13-ta, zgromadziła w pięknym Płocku ponad 30 tysięcy osób. Podczas festiwalu wszystko tętni życiem, całe miasto oddycha koncertowym powietrzem. Koncerty odbywają się w trzech różnych miejscach – piątek i sobota to plaża nad Wisłą, gdzie znajduje się główna scena. Również w piątek i sobotę na Starym Rynku można wybrać się na Targi Muzyczne Audioriver, a także posłuchać innych, darmowych wykonawców. Stary Rynek jest zaledwie kawałek od plaży. W 2018 można spotkać Audioriver także w Domu Darmstadt i Miejskim Domu Kultury.
Ostatniego dnia i zwieńczeniem całego festiwalu jest Sun/Day, czyli wydarzenie trzeciego dnia, które odbywa się w parku pomiędzy ulicami Mostową i Rybaki. Wszystko zamienia się wtedy w rajski ogród, który przepełniony jest barwami i muzyką taneczną. Lubisz takie klimaty? Nie czekaj, może uda ci się jeszcze dostać ostatnie wejściówki!

audioriver; youtube.com

A kogo można zobaczyć na scenie? Artystów jest wielu, ale zdecydowanie warto posłuchać BOKKI i Wilkinson live, ale także Courtesy i The Black Madonna oraz Atari Wu. Pełen lineup artystów możecie znaleźć na oficjalnej stronie Audioriver. Dla tych, którzy przyjadą na Audioriver czeka również specjalne miejsce w którym można dowiedzieć się więcej o… bezpiecznym seksie. W akcję zaangażowała się Anja Rubik i jej projekt #sexedpl. Nie może was tam zabraknąć!

Kiedy? 26-28 lipca 2019
Gdzie? Płock
Po co? Bo warto!

Oceń artykuł:
  • Średnia ocena: 0 (0 głosów)

0 (0 głosów)

Komentarze do artykułu: 0

Podoba Ci się artykuł?
Polub nasz fanpage