Blue Ivy wystąpiła w teledysku swojej mamy do piosenki "Spirit"!

Opublikował: Redakcja Pinbook

Data publikacji: 19-07-2019

ocena: 4.5     skomentuj

people.com

Córka Beyonce wystąpiła w jej teledysku do piosenki „Spirit”, która jest jednocześnie piosenką promującą nowego Króla Lwa. Beyonce podkłada tam głos starszej Nali – wybrance Simby. Blue Ivy Carter to pierwsza córka Bey ze związku z Jayem Z. Jest niezwykle podobna do swojej mamy, więc media po prostu pieją na jej widok – napędzają ich zdjęcia, które od czasu do czasu pojawiają się w mediach społecznościowych artystów.

Wyczuwamy, że jej kariera znacznie posunie się do przodu ze względu na wystąpienie w teledysku swojej sławnej mamy. Co robiła tam Ivy? Pojawia się ona już w pierwszej minucie teledysku, gdzie ubrana jest tak, jak Bey i matka z córką trzymają się za ręce, co jest widokiem bardzo uroczym. Scena wzrusza! Naprawdę wzrusza. Ponadto może ona symbolizować krąg życia, który w „Królu Lwie” ma dosyć spore znaczenie.

Piosenka ta jest jedną z wielu, które pojawią się na specjalnej płycie Beyonce, która powstała w inspiracji właśnie tą animacją. Bey stwierdziła, że wywarła ona na niej wielkie wrażenie i całkowicie zmieniła ich życia, dlatego postanowiła połączyć afrykańskie brzmienia i zaprosiła do współpracy wiele znanych gwiazd m.in. swojego męża, Pharella czy Kendricka Lamara. Premiera jej płyty „The Lion King: The Gift” będzie miała miejsce 19 lipca, czyli w dniu premiery odświeżonej wersji popularnej bajki.

Oceń artykuł:
  • Średnia ocena: 4.5 (2 głosów)

4.5 (2 głosów)

Komentarze do artykułu: 0

Podoba Ci się artykuł?
Polub nasz fanpage