Ariana Grande kolejny raz odwołała swój koncert w Polsce. Fani wściekli

Opublikował: Redakcja Pinbook

Data publikacji: 12-08-2019

ocena: 0     skomentuj

Ariana Grande kolejny raz postanowiła odwołać koncert w Polsce. Fani są zaskoczeni i wzburzeni, atakują jej konto na Twitterze pytaniami jaki jest powód jej decyzji. Dostają niestety jedynie ochłapy informacji, które zdecydowanie niczego nie wyjaśniają. Mają więc prawdziwy powód do wkurzenia. Oczywiście, bilety można zwrócić, aby odzyskać swoje pieniądze, ale zapewne nie na to się szykowali.

Pierwszy raz kiedy Ariana Grande miała wystąpić w Polsce to rok 2017 – odwołała jednak trasę w związku z tragicznymi wydarzeniami w Manchesterze. W tym roku miało być inaczej – Grande miała wystąpić w Krakowie 9 września. Niestety, miesiąc przed wydarzeniem Live Nation powiedziała, że koncert się nie odbędzie. Oliwy do ognia dolał fakt, że dwa odwołane koncerty w Hamburgu i Pradze zostały przeniesione na inny termin.

Sprawdź także: kalendarz koncertów na sierpień

Zapytana przez polskich fanów odpowiada „nie zachowuję się jak dziecko”

W końcu zebrała się sobie i postanowiła odnieść się do całej sytuacji na swoim Twitterze, gdzie odpowiedziała, że absolutnie nikogo nie ignoruje i na pewno nie zachowuje się jak dziecko, a także podkreśliła, że robiła wszystko, aby koncert się odbył.

„Nie zachowuję się jak dziecko. Odpowiedziałam wam. Kocham was i bardzo mi przykro, że nie byliśmy w stanie tego przełożyć, wiecie o tym. Nie ignoruję nikogo. Doceniam, że jesteście dla mnie wyrozumiali i chcecie mnie wysłuchać. To działa w dwie strony - ja też rozumiem was i przepraszam, że jest wam smutno. Jak mi. Kocham was”

Niektórych przekonały te wyjaśnienia – inni z kolei nadal są wściekli za to, że mają bilety na koncert, który został odwołany. Ciągle atakują Arianę na Twitterze i innych mediach, aby poznać prawdziwy powód odwołanego koncertu.

Sprawdź także: gwiazda odwołała swój koncert, aby bronić praw człowieka

Oceń artykuł:
  • Średnia ocena: 0 (0 głosów)

0 (0 głosów)

Komentarze do artykułu: 0

Podoba Ci się artykuł?
Polub nasz fanpage