Ognisty koncert znowu zawita do Polski - koncert Rammstein 2020

Opublikował: Redakcja Pinbook

Data publikacji: 08-08-2019

ocena: 5     skomentuj

Niemiecki zespół Rammstein istnieje już od 1994 roku, pomimo wielu lat na scenie wciąż cieszy się ogromną popularnością. Jest to niemiecka grupa metalowa, która swoimi klipami niejednokrotnie wzbudziła kontrowersje wśród społeczeństwa. Jednakże żadna krytyka nie jest w stanie osłabić zespół, a wręcz przeciwnie sprawia, że rosną w siłę.

Dowodem na to jest płyta wydana 17 maja 2019, na którą fani musieli czekać aż 10 lat! Nic też dziwnego, że pierwszy klip z płyty „Deuchland” przekroczył miliard wyświetleń i tym samym podbił rekord na YouTube.

Niewątpliwy wpływ na popularność klipu miała poruszona w nim tematyka historii Niemiec i holocaustu, co wzbudziło oburzenie i głośny sprzeciw ze strony środowisk żydowskich. 

plakat

Warto też wspomnieć, że grupa Rammstein w tym roku świętuje 25 lecie istnienia i ciągle jest w świetnej formie! Dowodem na to jest ostatni koncert w Polsce, który odbył się 24 lipca tego roku na stadionie Śląskim. Z pewnością fani zapamiętają go na długo. Już sama scena przykuwała uwagę  swoją imitacją opuszczonej fabryki, dodatkowo zespół przez ponad dwie godziny rozgrzewał publiczność (w sposób przenośny i dosłowny) – na scenie paliło się wszystko co mogło, w tym ubrania muzyków. Rammstein jest prawdziwym piromanem, dlatego fani mogą spodziewać się ognia na koncertach, ale na pewno niemiecki zespół zaskoczył ich informacją, że za rok powrócą do Polski! Grupa zapowiedziała swój koncert na stadionie narodowym w Warszawie 17 lipca 2020 roku, w ramach drugiej części Europe Stadium Tour. Z pewnością fani są ciekawi, czym tym razem zaskoczy ich zespół i mogą być pewni, że będzie to niezapomniane wydarzenie.  Po tak dynamicznej grupie można spodziewać się wszystkiego, pozostaje tylko pytanie, czym zaskoczą nas za rok?  

Sprawdź także: Para uprawiała seks na koncercie Behemotha

Oceń artykuł:
  • Średnia ocena: 5 (1 głosów)

5 (1 głosów)

Komentarze do artykułu: 0

Podoba Ci się artykuł?
Polub nasz fanpage