Zespół Coma zawiesza działalność!

Opublikował: Redakcja Pinbook

Data publikacji: 03-09-2019

ocena: 0     skomentuj

Bardzo zła wiadomość dla fanów Comy. Zespół poinformował, że zawiesza swoją działalność. Muzycy doszli do wniosku, że po 21 latach kariery należy im się trochę przerwy. Najpierw poinformował o tym Rogucki za pośrednictwem profilu na Instagramie: „Drodzy, minęło wspaniałych dwadzieścia jeden lat w zespole Coma. Nadszedł jednak czas na #pożegnanie z bajką. Dziękuję za wszystko i do zobaczenia w innej bajce”.

Później podobną informację znaleźć można było na oficjalnej stronie zespołu na Facebooku. Jednocześnie zespół zapowiedział, że zaprasza na ostatnie koncerty zespołu jesienią – trasa nazywać się będzie „GAME OVER” i muzycy pojawią się w największych miastach w całej Polsce. Jednocześnie zgotowali swoim fanom niespodziankę i zaprezentowali singiel „Pożegnanie z Bajką”, który nagrali wraz z Ralphem Kamińskim.

Sprawdź także: Metallica po koncercie w Polsce


Zobacz też wyróżnione noclegi na Pinbook.pl

Pensjonacik EGO

ul. Stadionowa 4,
Gołdap

80 zł

za Dobę

Ocena: Brak

Moroszka - Domki letnisk...

Krótka 7,
Władysławowo

100 zł

za Osobę

Ocena: Brak

Apartamenty Pod Kosarkam...

Ul. Skotnicka 87a,
Szczawnica

200 zł

za Dobę

Ocena: Brak


Grupa na razie nie podała, czy zawieszenie działalności to dłuższa przerwa czy jednak już definitywne zakończenie współpracy. Szczegóły jesiennej trasy znaleźć można na profilach społecznościowych zespołu Coma.

Wybieracie się na pożegnalny koncert zespołu?

Oceń artykuł:
  • Średnia ocena: 0 (0 głosów)

0 (0 głosów)

Komentarze do artykułu: 0