Peja vs Tede. Płyta, którą wydaje Tede znowu zaogni konflikt? Ktoś pamięta o co poszło?

Opublikował: Redakcja Pinbook

Data publikacji: 11-09-2019

ocena: 0     skomentuj

Kiedy obok siebie pojawią się dwa pseudonimy – Tede i Peja – wszyscy będą wiedzieli o co chodzi. Oczywiście o ich konflikt, który trwa już od 10 lat. Nie wszyscy jednak zapewne wiedzą kiedy i od czego się zaczęło. A początkiem był koncert Pei 12 września 2009 roku, kiedy to raper występował w Zielonej Górze. Jeden z „fanów” w tłumie pokazał muzykowi środkowy palec, czym do żywego rozwścieczył rapera. Ten postanowił urządzić na nim lincz – puścił wiązankę w jego stronę, naprawdę pełną bluzgów, a następnie powiedział ze sceny „wiecie co z nim zrobić? Rozj***ć w ch*j”. Publiczność była bardzo chętna do spełnienia życzenia rapera i zaczęli skandować „Ch*j ci na imię, ej ku*wo ch*j ci na imię”.

Sprawdź także: Pezet wraca z nową płytą


Zobacz też wyróżnione noclegi na Pinbook.pl

Pensjonacik EGO

ul. Stadionowa 4,
Gołdap

80 zł

za Dobę

Ocena: Brak

Moroszka - Domki letnisk...

Krótka 7,
Władysławowo

100 zł

za Osobę

Ocena: Brak

Apartamenty Pod Kosarkam...

Ul. Skotnicka 87a,
Szczawnica

200 zł

za Dobę

Ocena: Brak


Na nieszczęście – postanowił skomentować to Tede, który publicznie powiedział, że to co najmniej żenada i że współczuje sobie, że biorą udział w tym samym przedsięwzięciu, które nazywa się „polski hip-hop”. Peja niestety nie udźwignął tego i postanowił zakpić podczas warszawskiego koncertu ze swojego kolegi z branży, nazywając go „ku*wą TVN-u”, nawiązując do roli, jaką miał Tede w serialu „Na wspólnej”.
Kiedy Peja wystąpił w programie TVN „Agent: Gwiazdy” - dosadnie skomentował to Tede. Nieustannie trwa między nimi wojna, chociaż poszło o sprawę tak prozaiczną i błahą. Czasami całą swoją siłę i umiejętności wkładali w dissowanie się nawzajem na swoich albumach. 10 lat po tych wydarzeniach Tede postanowił wydać album z dissami na rapera Peję i to w formie fizycznej!

Album „Note2” dostępny jest w przedsprzedaży w reedycji, w wersji dwupłytowej. Zostanie wzbogacony o niewydany nigdy wcześniej na płycie minialbum „Note2 Errata”. Jesteście zainteresowani jego zakupem?

Oceń artykuł:
  • Średnia ocena: 0 (0 głosów)

0 (0 głosów)

Komentarze do artykułu: 0