Martyniuk się rozwodzi!

Opublikował: Redakcja Pinbook

Data publikacji: 17-07-2019

ocena: 4     skomentuj

Ostatnio różne rzeczy dzieją się w rodzinie Martyniuków. Syn króla disco-polo postanowił rozwieść się z Eweliną, z którą wytrzymał… zaledwie 9 miesięcy. Przypominamy, że mają oni córkę, choć Daniel stwierdził w emocjonalnym wpisie, że Ewelina złapała go na dziecko:
„Gówniara osiemnastoletnia złapała mnie na dziecko, balowała ze mną, a teraz jej wszystko nie pasuje. Wypad do swoich Rusocic, gówniaro”.
Ich relacja była bardzo burzliwa niemalże od samego początku – wszystko można było śledzić na instagramie młodego Martyniuka.
Mówiło się, że na ślub syna Zenek Martyniuk wydał ponad milion złotych, co jest zawrotną kwotą na wesele dla ponad 250 osób.

Wypisywał najróżniejsze rzeczy m.in. że nie mieszka z Eweliną bo ta jest nimfomanką. Ogłosił również „casting” na swoją dziewczynę, mówiąc, że potrzebuje kogoś „kto pokocha jego, a nie jego pieniądze”.
W pewnym momencie wszystko zaczęło się układać – Laura się urodziła, a Daniel przejął się rolą ojca. Niestety, nie na długo. Ostatnio postanowił przekazać całemu światu wiadomość:
„Nie mam wakacji od żony i córki, ja biorę z nią rozwód po prostu! Ta dziewczyna tylko miała parcie na szkło. Rozwód z Eweliną i to szybko! Z Eweliną przed zrobieniem dziecka znałem się półtora miesiąca. Dziewczyna powiedziała, że nosi plastry, a nie nosiła ich. F**k off z taką dziewczyną!”

Co będzie z nimi dalej? Co takiego wydarzyło się w ich związku, że jest aż tak źle?

Sprawdź również informację o tym, dlaczego sprzedano bar Daniela Martyniuka

Oceń artykuł:
  • Średnia ocena: 4 (1 głosów)

4 (1 głosów)

Komentarze do artykułu: 0

Podoba Ci się artykuł?
Polub nasz fanpage