Lokalizacja numeru telefonu. Namierzanie telefonu po numerze

Średnia ocena (5)

System Lokalizacji Telefonów


01-471 Warszawa
woj. Mazowieckie
Pełczyńskiego 16/23

www: adconnect.pl/lokalizacjatelefonu

Wyślij wiadomość
WEJDŹ NA STRONĘ

 

Możliwość lokalizowania telefonów pojawiła się stosunkowo niedawno. Oczywiście, mowa jest o telefonach komórkowych, które przemieszczają się wraz z używającymi je osobami. Namierzając telefon, sprawdzamy tak naprawdę, gdzie znajduje się osoba, do której należy. Wyjątek stanowią sytuacje, w których szukamy tylko telefonu. Chodzi o sytuacje, gdy telefon komórkowy zginie lub zostanie skradziony. Lokalizacja telefonów komórkowych od dawna dostępna jest określonym służbom. Korzystają z niej na przykład organy ścigania, a więc policja i prokuratora. Nie jedno poważne przestępstwo udało się wyjaśnić właśnie dzięki zlokalizowaniu telefonu komórkowego należącego do sprawcy lub ofiary. Organy ścigania dysponują bardzo profesjonalnymi systemami namierzania komórek. Obecnie, niemal tak samo dokładne systemy lokalizacji telefonów komórkowych oferują różne firmy. Śledzenie komórek wybranych osób może być darmowe lub płatne.

Darmowa lokalizacja telefonu po numerze

Darmowe nie wymaga rejestracji i zakładania konta użytkownika. W zamian za to jest niezbyt dokładne i precyzyjne. Chcąc mieć pewność, że wybrane telefony będą namierzane z dużą dokładnością, warto wybrać płatną usługę tego typu. Firmy oferujące taką usługę, w przeciwieństwie do operatorów telefonii komórkowej nie pobierają opłat abonamentowych. Korzystając z nich, płaci się jedynie za lokalizowanie konkretnych telefonów. Co umożliwia lokalizację telefonów po numerze? Jeśli lokalizuje się je za pomocą sieci komórkowej, to sygnał o tym, gdzie znajduje się dana komórka pochodzi z anten rozmieszczonych w różnych miejscach na terenie całego kraju. Na lokalizację komórek pozwala też internet i satelity. W tym wypadku, telefony lokalizowane są przez nadajniki BTS lub system GPS. Firmy wykorzystujące nowoczesne technologie przekazu informacji, oferują bardzo dokładne lokalizowanie telefonów komórkowych. Na lokalizowanych telefonach musi być zainstalowana specjalna aplikacja, a numery telefonów muszą wyć wpisane w panelu użytkownika. Aplikacja śledząca telefon po numerze jest niewidoczna dla osoby używającej komórkę.

 

Namierzać, to to samo, co sprawdzać, gdzie w danej chwili znajduje się osoba bądź jakiś przedmiot. Chodzi oczywiście o przedmioty ruchome, na przykład samochody, samoloty itp. Namierzanie niezbędne jest w bardzo wielu sytuacjach. Jeszcze do niedawna, możliwość namierzania zarówno ludzi jak i ruchomych obiektów miały tylko specjalne służby. Obecnie ma ją niemal każdy, a wszystko za sprawą telefonii komórkowej. Jak wiadomo, telefonia ta wykorzystuje bezprzewodowe systemy przekazu danych. Systemy te działają w oparciu o przekaźniki rozmieszczone na terenie całego kraju. Początkowo, możliwość lokalizacji komórek, oparta była właśnie o te przekaźniki. Telefony komórkowe można było lokalizować, namierzać i śledzić tylko w usłudze oferowanej przez operatorów sieci komórkowych. Obecnie, wszystkie te czynności, możliwe są dzięki innym systemom przekazu informacji. Systemy te to BTS i GPS. Pierwszy, umożliwia lokalizację komórek za pośrednictwem internetu. Drugi, wykorzystuje do tego celu satelity krążące wokół Ziemi. Dzięki rozwojowi tych systemów, użytkownicy chcący namierzać, lokalizować i śledzić telefony komórkowe, nie muszą wykupować cyklicznej usługi u operatorów sieci. Mogą wykorzystać serwisy internetowe oferujące korzystniejsze warunki i szersze spektrum możliwości.

Jak działa namierzanie numeru telefonu

Namierzanie numeru telefonu, to pojęcie oznaczające namierzanie telefonu po numerze. Lokalizując najbliższy nadajnik, z którym łączy się telefon, możemy bardzo dokładnie określić miejsce jego położenia. Po co to robimy? Oczywiście, nie robimy tego w odniesieniu do wszystkich znanych nam numerów telefonów komórkowych. Robimy to w szczególnych sytuacjach. Zdarzają się takie, w których zlokalizowanie telefonu należącego do kogoś innego jest nam potrzebne. Wyobraźmy sobie, że nasze dziecko jest poza domem i nie odbiera komórki. Wyobraźmy sobie sytuację, w której żywimy podejrzenia, że ktoś z naszych bliskich oszukuje nas, mówiąc gdzie idzie i po co. Wyobraźmy sobie, że telefonu długo nie odbiera osoba starsza przebywająca daleko od domu. Na koniec, wyobraźmy sobie, że nasza komórka została skradziona. Wszystkie te sytuacje rodzą pewne problemy. Rozwiązanie ich jest łatwiejsze, gdy mamy możliwość lokalizowania komórki własnej, rodzica, małżonka lub dziecka.

Jak namierzyć numer telefonu ?

Jak namierzać telefony po numerze? Aby namierzać numery telefonów? Namierzanie numerów telefonów jest bardzo łatwe i wymaga na początku wykonania kilku bardzo prostych czynności. Najpierw trzeba zarejestrować się w serwisie oferującym tego typu usługę. Następnie, do panelu lokalizacyjnego wpisać po kolei wszystkie numery telefonów, które mają być namierzane. Lista numerów nie jest oczywiście zamknięta. W każdej chwili można dodawać i usuwać z niej różne numery. Każdy telefon musi mieć swoją nazwę: na przykład telefon córki, telefon żony itp. Żeby lokalizacja była możliwa, na każdym z telefonów musi być zainstalowana aplikacja umożliwiająca śledzenie. Podczas instalacji, otrzymuje się kod odpowiadający danemu numerowi, który trzeba wpisać w panelu z numerami. Od tej chwili, namierzanie wybranych telefonów wymaga jedynie wpisania ich numerów. Zaraz potem ukazuje się mapa z dokładną lokalizacją wybranej komórki.

Telefonia zmienia się niemal w okamgnieniu. Z roku na rok pojawiają się nowe i zaskakujące nas technologie. Dzięki nim, możliwości korzystania z komórek stają się wręcz nieograniczone. Bez telefonów komórkowych nie wyobrażamy sobie życia. Nie wyobrażamy sobie życia prywatnego i zawodowego. Małe, przenośne aparaty telefoniczne pozwalają na kontaktowanie się z kim tylko chcemy z każdego miejsca. Dzisiejsze telefony zwane smartfonami, to właściwe małe komputery, w których możliwość wykonywania i odbierania połączeń stanowi jedną z bardzo wielu opcji. W dzisiejszych czasach, prawie każdy ma przy sobie telefon komórkowy. Jeszcze do niedawna, określenie miejsca, gdzie znajduje się dana osoba za pomocą telefonu komórkowego, nie było możliwe. Mogliśmy tylko zadzwonić i zapytać ją gdzie jest. Dziś wygląda to zupełnie inaczej. Wybrane osoby możemy lokalizować, lokalizując położenie ich komórek. Na dodatek, można to robić podczas, gdy one nie mają świadomości, że cokolwiek się dzieje. Lokalizowana komórka nie dzwoni, nie miga i nie wibruje.

Do czego służy lokalizacja telefonu po numerze?

Lokalizacja telefonu po numerze, tylko z pozoru i na pierwszy rzut oka wydaje się niepotrzebna, zbędna i bezsensowna. Gdy jednak zastanowimy się dłużej, przychodzą nam do głowy sytuacje, w których może się bardzo przydać. Pierwsza, która przychodzi na myśl, to zgubienie własnego telefonu. Gdy nie ma go w torebce, ani w domu, nie znajdziemy jej żadnym innym sposobem. Kolejna sytuacja, to moment, w którym ktoś nam bliski nie wraca do domu o umówionej godzinie i nie odbiera telefonu. Lokalizacja telefonu po numerze, bardzo przydaje się w kontrolowaniu tego, gdzie przebywają nasze dzieci. Rozbawiony i zdekoncentrowany nastolatek, który stracił poczucie czasu, może długo nie reagować na dzwoniącą komórkę. Możliwość lokalizowania telefonów po numerze przydaje się także wówczas, gdy podejrzewamy, że ktoś nie mówi nam prawdy o tym, gdzie się udaje i co robi. Namierzając telefon danej osoby, nie sprawdzimy oczywiście co robi, ale dowiemy się gdzie jest, a to już bardzo dużo.

Jak działa lokalizacja numeru telefonu

Na czym polega lokalizacja telefonu po numerze? Lokalizacja telefonu po numerze, polega na wykorzystywaniu dostępnych narzędzi zdalnego przekazu informacji. Jesteśmy firmą oferującą najlepszy w Polsce lokalizator telefonów komórkowych po numerze. Dostęp do lokalizatora uzyskuje się po zarejestrowaniu się w naszej bazie i założeniu konta użytkownika. Kolejny krok polega na uzupełnieniu osobistego panelu, numerami i nazwami telefonów, które chcemy lokalizować. Lokalizację danej komórki umożliwia aplikacja, którą musimy na niej zainstalować program jest niewidoczny dla właściciela komórki. Podczas instalacji aplikacji, otrzymamy kod, który trzeba wpisać do panelu, przy numerze i nazwie danego aparatu. I to już wszystko. Teraz wystarczy wpisać numer, by zobaczyć mapę z punktem położenia telefonu. U nas można lokalizować telefony po numerze bezpłatnie i bez ograniczeń. Działamy całą dobę i wszędzie tam, gdzie działa internet i telefonia komórkowa. Warto nas sprawdzić i odzyskać spokój