Aplikacja do lokalizacji telefonu na mapie I-Mobi.pl

Średnia ocena (5)

System Lokalizacji Telefonów


01-471 Warszawa
woj. Mazowieckie
Pełczyńskiego 16/23

www: adconnect.pl/lokalizacjatelefonu

Wyślij wiadomość
WEJDŹ NA STRONĘ

I-mobi opinie i informacje o największym systemie do lokalizacji telefonów

Kim jesteśmy? i-mobi, to firma, która od lat specjalizuje się w dostarczaniu użytkownikom sieci możliwości profesjonalnego, pewnego, bezpiecznego i skutecznego lokalizowania wybranych telefonów komórkowych. Z naszych usług korzystają tysiące osób i każdego dnia dołączają nowe. Cieszymy się, że nasz lokalizator telefonów komórkowych działa bez zarzutu i dla coraz większej liczby użytkowników. W naszym lokalizatorze wykorzystujemy profesjonalne systemy namierzające telefony komórkowe po numerze. Korzystając z naszych usług, mają Państwo inną możliwość, niż korzystanie z subskrypcji tej usługi u operatorów telefonii komórkowej. Subskrypcja taka płatna jest z góry, niezależnie od tego ile telefonów namierza się w ciągu okresu rozliczeniowego. U nas płaci się tylko za namierzanie, śledzenie i lokalizowanie określonych telefonów po numerze.

Jak działa system do lokalizacja telefonów I-MOBI.PL

Jak działa lokalizator telefonów w i-mobi? Jak wspomniano wyżej, do lokalizacji telefonu komórkowego wykorzystujemy inne systemy komunikacji niż telefonia komórkowa. U nas lokalizują Państwo telefony komórkowe z wykorzystaniem internetu i systemu GPS. Lokalizacja telefonu w naszym serwisie jest bezpieczna, pewna i skuteczna. Z naszych usług korzystać można całą dobę i w każdym miejscu. Działamy profesjonalnie i gwarantujemy niezawodność i precyzję w namierzaniu numerów telefonów.

Jak korzystać z systemu i-mobi.pl

Jak korzystać z i-mobi? Wszystkie informacje o firmie i o tym jak działa nasz lokalizator telefonów komórkowych znajdą Państwo pod adresem www. i-mobi.pl. Skorzystanie z naszej oferty jest bardzo proste. Na początku, trzeba wykonać kilka kroków, co zajmie kilka minut. Jako profesjonalny usługodawca wymagamy, by użytkownicy naszego lokalizatora rejestrowali się w naszym serwisie. Założenie konta użytkownika umożliwia dostęp do osobistego panelu, w którym wpisuje się wszystkie dane odnoście telefonów, które będą w przyszłości namierzane. Każdy telefon musi mieć tu swój numer i nazwę. Nazwa ma być czytelna i zrozumiała dla użytkownika. Najważniejsze, by kojarzyła się z osobą używającą telefon. Aby lokalizator i-mobi działał bez zarzutu, na każdym z telefonów trzeba zainstalować naszą aplikację. Instalacja trwa kilka sekund, a aplikacja nie jest widoczna dla użytkowników namierzanych komórek. Można to zmienić i zależy to jedynie od osoby zarządzającej panelem. Podczas instalacji aplikacji na każdym z telefonów, otrzymują Państwo kod, który trzeba wpisać w panelu z numerami. Każdy numer ma swój kod. Jeśli chodzi o przygotowania do śledzenia telefonów komórkowych, to na tej czynności się one kończą. Od tej chwili, można pytać nas, gdzie znajduje się dany telefon. Pytanie o położenie wybranego telefonu zadaje się wpisując jego numer. W odpowiedzi, otrzymuje się mapę, na której dokładnie widać położenie telefonu. Lokalizator i-mobi cechuje bardzo wysoka dokładność. Lokalizujemy dla Państwa telefony z dokładnością do 1 metra.

Do czego dokładnie służy i-mobi.pl

Dlaczego warto korzystać z lokalizatora telefonów i-mobi? Z naszego lokalizatora korzystają osoby, które chcą wiedzieć, gdzie w danej chwili znajdują się telefony ważnych dla nich osób. Istnieją sytuacje, w których sprawdzenie tego jest bardzo istotne. Lokalizator i-mobi pomaga zlokalizować telefon dziecka, które wyjechało, świetnie bawi się gdzieś poza domem i przez długi czas nie odbiera komórki. Pozwala namierzać telefon żony lub męża, gdy podejrzewamy, że nie mówi nam prawdy o tym dokąd się udaje. Lokalizator telefonów komórkowych i-mobi przydaje się także jako narzędzie poszukiwania własnego telefonu, jeśli zginie lub ktoś dokona jego kradzieży.

Phone number finder on Totallookup.com