× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Gry Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Okaż pamięć

Życzenia i kartki urodzinowe, imieninowe, Świąteczne bożonarodzeniowe i wielkanocne

Redakcja Pinbook | 17-10-2019 | skomentuj

Życzenia i kartki urodzinowe, imieninowe, Świąteczne bożonarodzeniowe i wielkanocne

Oceń


Chcesz złożyć komuś życzenia urodzinowe ale nie wiesz jak to zrobić. Najprostszym rozwiązaniem jest wysłanie mu smsa z życzeniami lecz w dzisiejszych czasach nie musisz już przepisywać życzeń na telefon. Poniżej przedstawimy kilka nowości i sposobów jak w prosty sposób wysłać życzenia przez sms lub email.

Życzenia i kartki urodzinowe

Jeśli chcesz wysłać życzenia urodzinowe za pomocą sms lub maila to obecnie istnieje wiele serwisów zarówno darmowych jak i płatnych pozwalających na wysyłanie pieknych życzeń do odbiorców bez potrzeby przepisywania ich do telefonu. Konfigurując wiadomość na stronie internetowej możesz wysłać życzenia imieninowe bez potrzeby rejestrowania konto lub wklejania tekstu do telefonu. Wystarczy tylko wybrać interesujące nas życzenia, podać numer telefonu odbiorcy na stronie internetowej i wysłać je bezpośrednio z serwisu www. W ten sposób mamy pwność, że przy przepisywaniu życzeń nie popełniliśmy błędu ani nie zrobiliśmy literówki. Obecnie ta forma komunikacji jest najbardziej rozpoznawalnym sposobem do masowego wysyłania życzeń do dużej liczby odbiorców. Jesli nie chcesz ręcznie wpisywać życzeń urodzinowych to możesz na stronie internetowej wpisać wiele numerów jeden pod drugim a serwis sam roześle Twoje życzenia do wskazanych odbiorców. Składanie życzeń SMSem weszło już na stałe do naszych zwyczajów i nie ma w tym nic złego. W przeciwieństwie do tradycyjnych kartek z życzeniami, dochodzą natychmiastowo, nie giną na poczcie, a ich wysyłka nie opóźnia się, przez co mamy pewność, że zawsze docierają na czas. Ponadto, możemy wysyłać je też w weekendy i dni świąteczne, kiedy urzędy pocztowe są zamknięte. Życzenia imieninowe SMS dają nam możliwość złożenia komuś życzeń urodzinowych, imieninowych czy świątecznych nawet tuż po północy lub o innej dowolnej porze dnia. Jeśli akurat zapomnieliśmy złożyć komuś życzeń, wysyłając je SMSem możemy od razu nadrobić straty - w przypadku tradycyjnych kartek musielibyśmy poczekać kilka dni na to, aż dotrą do odbiorcy, a data stempla pocztowego zdradzałaby, że są to życzenia spóźnione. Dzięki SMSom, mamy możliwość złożenia ich na ostatnią chwilę.

Życzenia i kartki imieninowe

Dzięki naszej bazie życzeń SMS oraz e-kartek znajdziesz piękne i zabawne życzenia na każdą okazję - na 18-tki, urodziny, imieniny, Boże Narodzenie, Wielkanoc, z okazji jubileuszu oraz przejścia na emeryturę. Jeśli nie jesteś dobry w wymyślaniu życzeń, skorzystaj z naszych gotowych wierszyków i życzeń, dzięki którym szybko znajdziesz odpowiednie dla swoich bliskich. Zaoszczędź swój czas i wyślij piękne życzenia urodzinowe, imieninowe, życzenia bożonarodzeniowe, lub piękne kartki wielkanocne bądź na 18 urodziny przy pomocy naszej bazy życzeń SMS. Dzięki nim podarujesz ciepłe wspomnienia, pokazując, że pamiętasz o swoich najbliższych, a z naszej bazy wybierzesz życzenia SMS dopasowane do osób, którym chcesz je złożyć - a to wszystko szybko, bezstresowo i na czas.

Życzenia urodzinowe

To najpopularniejszy sposób na pokazanie komuś, że o nim pamiętamy i że z okazji urodzin chcemy mu życzyć wszystkiego co najlepsze. Kiedyś osobiście pojawiało się u tej osoby, teraz można zrobić to nie tylko za pośrednictwem SMS-ów, ale również portali społecznościowych, a także wypisać to w kartce, którą możemy do niego zaadresować. Składanie życzeń urodzinowych jest bardzo oczywiste i robimy to zawsze w stosunku do osób, z którymi jesteśmy blisko. Głównie dlatego, że bardzo ich kochamy i są dla nas ważni. Życzenia mogą być proste, niezbyt wyszukane bo najważniejsze, żeby były szczere. Niektórzy jednak chcą oryginalności, rymowanych życzeń, wyjątkowo wzruszających… Wybierają to, co może najbardziej spodobać się osobie im bliskiej. Jest jednak nadal jeszcze jeden sposób na to, by złożyć komuś życzenia i podkreślić pamięć o nich.

Wierszyki urodzinowe

To, po życzeniach urodzinowych, najpopularniejsza rzecz po jaką sięgają składający życzenia. Wierszyki urodzinowe przeważnie również mają wielką wartość, podkreślają pamięć i to, jak dana osoba jest dla nas ważna. Przyjemnie jest dostać wierszyk – jest on bowiem znacznie ciekawszy, gdyż w większości rymowany. A wierszyków urodzinowych jest cała masa! Można wybrać zabawny, wzruszający, krótki, długi… Jaki dusza zapragnie! Najważniejsze, aby sprawić uśmiech na twarzy osoby, która obchodzi urodziny.

Kartki urodzinowe

Najpopularniejszy sposób na zawarcie życzeń i wierszyków urodzinowych – jest wypisanie ich na kartce urodzinowej. Kartki urodzinowe to bardzo miły upominek z okazji urodzin, doskonale jest ją dołączyć do prezentu. Czasami pojawia się jednak problem – nie jesteśmy w stanie znaleźć idealnej kartki urodzinowej, która pasowałaby do solenizanta. Biegamy od sklepu do sklepu, ale niestety nie ma szans jej znaleźć. Niekiedy również zawodzi poczta i nasze wysłane kartki, do osób, które mieszkają daleko, nie dochodzą na czas. W takim przypadku warto spróbować wysłać komuś e-kartkę, co robi się coraz popularniejsze. Bez opóźnień, bez konieczności szukania, z możliwością stworzenia swojej własnej kartki od podstaw. Spróbujcie sami! Pamiętajcie o solenizantach i jeśli będziecie mieli problem – złóżcie im życzenia lub napiszcie wierszyk w oparciu o to, co znajdziecie na naszej stronie.

Życzenia imieninowe

Każdy z nas ma w swoim otoczeniu wiele osób – każda z tych osób, z powodu imienia jakie mu nadano, obchodzi swoje imieniny. Imieniny to nic innego jak święto z okazji patrona danego imienia. Każdy święty lub błogosławiony ma swoje miejsce w kalendarzu – niektórzy mają ich nawet kilka, a wtedy za datę imienin przyjmuję się tę, która jest pierwsza w kalendarzu po urodzinach. Zwyczaj obchodzenia imienin jest silnie kultywowany w Polsce (z wyłączeniem Kaszub oraz Górnego Śląska). Warto pamiętać więc o imieninach bliskich i w tym dniu zaskoczyć ich pięknymi życzeniami imieninowymi, aby pokazać im jak bardzo są dla nas ważni – nie zawsze bowiem każdy pamięta o imieninach, gdyż nadal silniej obchodzone są urodziny. Życzenia imieninowe można złożyć na wiele różnych sposobów. Najważniejsze, aby okazać bliskim przez to to, jak bardzo są dla nas ważni.

Wierszyki imieninowe

Jeśli ktoś nie chce wysyłać lub wypisywać na kartce najzwyklejszych życzeń imieninowych – może zdecydować się na wierszyki imieninowe. Te z kolei są dużo bardziej oryginalne i przeważnie się rymują. Do każdego imienia można znaleźć w Internecie wiele ciekawych wierszyków, które spokojnie można wpisać w SMS-ie lub innej wiadomości tekstowej, albo wypisać na kartce. Kartki bowiem nadal są popularne! I miejmy nadzieję, że tak pozostanie. Wierszyki imieninowe to najlepszy sposób na rozbawienie solenizanta, ale również na wyciśnięcie kilku łez – wierszyki bowiem mogą być również baaardzo wzruszające.

Kartki imieninowe

Tak jak pisaliśmy – to nadal jeden z najpopularniejszych sposobów na okazanie komuś pamięci w tym szczególnym dniu. Ludzie szukają idealnych kartek imieninowych – gotowych, lub do wypisania wierszykiem czy życzeniami. Nie zawsze jednak udaje się je znaleźć. W takiej sytuacji można zdecydować się na nową, popularną metodę składania życzeń imieninowych. Na kartkę internetową, która z pewnością wszystkich zaskoczy! Można zaprojektować ją samemu lub wybrać gotowy szablon, który zachwyci naszego solenizanta. Czasami po prostu ciężko znaleźć kartkę imieninową, w której znajdowałoby się dane imię, są raczej bardzo ogólne i bezpłciowe. Kiedy stworzysz sam/a kartkę – osoba obchodząca imieniny na pewno to doceni!

Życzenia Bożonarodzeniowe

Przed Bożym Narodzeniem ludzie mają mnóstwo zajęć, wiele prac w domu, przygotowują potrawy, szukają idealnych upominków, pakują prezenty. Nikt nie ma zbyt wiele czasu, aby wymyślać dodatkowo oryginalnych, niespotykanych wcześniej życzeń. Dlatego właśnie powstaje wiele stron, na których można sprawdzić najpiękniejsze życzenia z okazji Bożego Narodzenia. A to jedno z najważniejszych świąt, które obchodzą chrześcijanie. Jest to celebracja narodzin Jezusa. Wiadomo więc, że wszystkim bliskim i tym nieco dalszym, chcemy życzyć wszystkiego co najlepsze. Przydają się więc wszystkie gotowe życzenia, o które ktoś już zadbał. Wystarczy je skopiować albo przepisać do kartki Bożonarodzeniowej, SMS-a, maila albo do wiadomości na portalu społecznościowym. Warto jednak pamiętać, aby bliskim złożyć pięknie życzenia z okazji Bożego Narodzenia.

Wierszyki Bożonarodzeniowe

Czasami życzenia to za mało i chcemy zaskoczyć wszystkich np. wierszykiem z okazji Bożego Narodzenia. Są one przeważnie bardzo urocze, miłe, a niekiedy i niesamowicie zabawne. Dobrze więc zaskoczyć wszystkich oryginalnymi życzeniami z okazji Bożego Narodzenia. To zawsze coś innego niż dostać kolejne, oklepane życzenia w SMS-ie. Wystarczy tylko trochę poszukać, aby dokopać się do takich wierszyków, które aż chwytają za serce i wyciskają łzy z oczu.

Kartki Bożonarodzeniowe

To ciągle najpopularniejszy sposób składania życzeń z okazji Bożego Narodzenia. Można takie kartki Bożonarodzeniowe kupić wszędzie w okresie przedświątecznym, robiąc najważniejsze zakupy z tej okazji. Wystarczy kupić ich kilka, wypełnić ciekawymi życzeniami lub wierszykami, a następnie rozesłać po najbliższych. Niestety, w tym okresie kolejki na poczcie są ogromne, a opóźnienia jeszcze większe – niektórzy wysyłają swoje prezenty do dalszej rodziny. Nie warto ryzykować. Dobrze jest wtedy skorzystać z wersji alternatywnej czyli e-kartek, które można stworzyć od „zera” albo zdecydować się na gotowy wzór i zaskoczyć bliższą i dalszą rodzinę oryginalnym sposobem złożenia życzeń Bożonarodzeniowych.

Życzenia Wielkanocne

Wielkanoc to bardzo ważne święto dla chrześcijan. Celebruje mękę, śmierć i zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa. Jest to okazja do duchowego przeżywania tego w gronie rodziny. Warto również pamiętać o tym, aby złożyć życzenia na Wielkanoc swoim bliskim – takie, które również umożliwią im duchowe przeżywanie tego niezwykłego czasu. Takie, które skłonią ich do refleksji. Które wycisną łzy wzruszenia. Które spowodują nutę nostalgii i zmuszą do zatrzymania się na trochę w tym codziennym pędzie. Nie wszyscy jednak mają dryg do tego, aby samemu napisać tak piękne życzenia, które miałyby to wszystko. W takiej sytuacji warto skorzystać ze stron, które oferują gotowe już życzenia Wielkanocne.

Wierszyki Wielkanocne

To oryginalniejszy sposób na złożenie ludziom życzeń. Wierszyki z okazji Wielkanocy są często bardzo urocze, wzruszające i przesyłają całą moc, która kryje się w tych dniach, kiedy przeżywamy mękę, cierpienie, śmierć i zmartwychwstanie Jezusa. Ponieważ ciężko jest samemu wymyślić takie wierszyki – musimy posiłkować się stronami, które mają już gotowe propozycje. Nie każdy bowiem ma niesamowity talent do wymyślania tego typu rzeczy. I wcale nie jest to konieczne. Wystarczy znaleźć takie wierszyki Wielkanocne, które na długo pozostaną w pamięci bliskiej i dalszej rodziny, a także najbliższych przyjaciół.

Kartki Wielkanocne

W okresie przedświątecznym można spotkać kartki Wielkanocne niemalże wszędzie. Warto je kupić, kiedy robimy najważniejsze zakupy, aby przygotować świąteczną ucztę. Można obdarować nimi bliskich, ale przeważnie kupujemy je z zamiarem wysłania do osób, które mieszkają za daleko, aby złożyć im życzenia. Niestety, w tym okresie kolejki na poczcie i opóźnienia są duże, więc jest spore ryzyko, że nasza kartka przyjdzie sporo po świętach Wielkanocy. Możliwe jest więc wyjście alternatywne, które polega na wysłaniu kartki online – na maila lub SMS-a za pomocą specjalnych serwisów. Kartkę można stworzyć samemu lub wybrać gotowy wzór. Bez żadnych opóźnień!

Życzenia na 20 urodziny

20-te urodziny to istotnie wyjątkowa data w życiu młodego człowieka. Pewnego dnia po prostu budzimy się i już nie jesteśmy nastolatkami. Dwójka z przodu symbolizuje pewnego rodzaju koniec dzieciństwa. Oczywiście, nie oznacza to że następnego dnia trzeba już wynieść się z rodzinnego domu, znaleźć pracę i usamodzielnić. Przekroczenie jednak tej granicy powoduje pewne zmiany w naszej głowie. Większość 20-latków jest już wtedy po szkole średniej i stoi na progu swojej kariery. W tym momencie podejmują decyzje, które wpływ będą miały na ich całe życie. Czy jesteśmy rodzicami, dziadkami, rodzeństwem czy przyjaciółmi dwudziestolatka – powinniśmy w tym wyjątkowym dniu przede wszystkim dodać mu otuchy i natchnąć na najbliższe, decydujące lata życia. Życzenia, które składamy nie mogą być zwyczajową formułką „zdrowia, szczęścia i pomyślności”. Wyjątkowa rocznica wymaga wyjątkowych sformułowań, a jeśli nie masz na nie pomysłu – zainspirują Cię nasze gotowe życzenia na 20 urodziny.

Wierszyki na 20 urodziny

Przekonałeś się co do wartości szczerych życzeń? A może spróbuj wejść na wyższy poziom kreatywności i stwórz na tą okazję specjalny wierszyk. Nawet jeśli solenizant nie jest fanem liryki, na pewno bardzo doceni kreatywne życzenia i ucieszy się, że stał się niczym muza dla jego twórcy. Jak napisać taki wiersz? Przypomnij sobie wszystkie wspólnie spędzone chwile, doświadczenia, które razem przeszliście, dodaj do tego odrobinę komplementów i uwypuklij zalety solenizanta, a na koniec okraś wszystko odpowiednią dawką humoru. Tak przygotowany wierszyk na 20 urodziny na pewno będzie trafionym prezentem.

Kartki na 20 urodziny

Nawet najbardziej wyjątkowe, złożone osobiście życzenia po jakimś czasie znikają z naszej ludzkiej pamięci. Spraw, aby świeżo upieczony 20-latek nie stracił życzeń od Ciebie i mógł do nich wrócić kiedy tylko zajdzie taka potrzeba. Jak? To bardzo proste! Wystarczy zapisać je na gustownej kartce urodzinowej, przyozdobionej stosowną grafiką. Najlepsze prezenty to prezenty od serca! Jeśli szukasz inspiracji, zajrzyj na naszą stronę z kartkami na różne okazje.

Życzenia urodzinowe na 30 urodziny

Każdy z nas ma kiedyś urodziny. Nie jest to może stwierdzenie na miarę odkrycia Ameryki, ale na pewno nie można temu zaprzeczyć. Każde dziecko wyczekuje co rok tej daty, kiedy cała uwaga skupia się na nim i wszyscy celebrują kolejną rocznicę jego urodzin. Nastolatkowie z niecierpliwością czekają na swoje 18-te urodziny, by wreszcie przekroczyć tą magiczną barierę pełnoletności i poczuć się jak dorosły człowiek. Po jej przekroczeniu, z roku na rok stosunek do urodzin ulega zmianie. Coraz bardziej dojrzali, nie cieszymy się już tak z kolejnego oczka w naszym wieku, powoli zaczynamy martwić się swoim procesem starzenia. Mimo zwiększającej się świadomości o upływie naszego czasu, nie powinniśmy porzucać możliwości celebrowania żadnej szczęśliwej okazji. 30 urodziny to moment, w którym nasze życie nabiera prawdziwego rozpędu, więc warto skorzystać z okazji i przekazać obchodzącej je bliskiej nam osobie nasze dobre intencje.

Wierszyki urodzinowe na 30 urodziny

Życzenia życzeniami, ale co jeśli chcemy by w tym roku nasz solenizant otrzymał coś wyjątkowego? Skorzystaj z gotowych wzorów wierszy na 30 urodziny lub napisz samemu rymowankę, w której opiszesz wasze wspólne doświadczenia i miłe chwile.

Kartki urodzinowe na 30 urodziny

Szczere i osobiście złożone życzenia to zawsze trafiony prezent. Nie potrzeba wszak drogich prezentów, gadżetów by dać komuś poczuć jak ważny jest dla nas. Poczucie wartości to jeden z największych darów jakie przekażemy drugiej osobie. Dzięki takim życzeniom automatycznie podnosi się nam poziom szczęścia i świadomości swojej egzystencji. Idealnie by było móc wracać do tych życzeń kiedy tylko zajdzie taka potrzeba. Ale jak to zrobić? Nagrać moment ich składania? Nie ma takiej potrzeby ;) Rozwiązanie jest dużo prostsze, wystarczy sprezentować solenizantowi piękną kartkę z życzeniami, która nie tylko dodatkowo ucieszy oko i rozbawi, ale również przetrwa przez długi czas, by móc do niej wracać kiedy tylko dusza zapragnie i znów usłyszeć w głowie te miłe słowa.

Życzenia na 40 urodziny

40 lat minęło, jak jeden dzień… Motyw przewodni z serialu „Czterdziestolatek” na stale utkwił w naszej kulturze jako przyśpiewka z okazji tej wyjątkowej rocznicy urodziny. Kiedy wkraczaliśmy w dorosłe życie, ten wiek wydawał nam się tak odległy, że aż nierealny. Wielu z nas odsuwało od siebie myśli o osiągnięciu tego wieku. Czemu? Bo uważamy, że jest to swego rodzaju granica młodości… Nic bardziej mylnego! 40 urodziny to dzień, w którym rozkwitamy jak pąki. To jeden z najbardziej wyjątkowych momentów w naszym życiu, kiedy rozpoczynamy nasz dorosły czas. Czego życzyć osobie, która przekracza tą granicę? Oczywiście – szczęścia i zdrowia – bo to w końcu najważniejsze. Jeśli nie wiemy jakich dokładnie słów użyć, skorzystajmy z podpowiedzi, które przygotowane są również na naszej stronie.

Wierszyki na 40 urodziny

Przyśpiewka z początku artykułu to znakomita podpowiedź jak rozpocząć swoją intencjonalną wypowiedź. Jest z nią jednak mały problem – każdy ją zna i na pewno nie będziemy jedynymi, którzy z niej skorzystają w swoich życzeniach. Jeśli chcemy, by to się nie zdarzyło, a nasze słowa były wyjątkowe już od samego początku – spróbujmy zawrzeć to w poemacie! Jakim? Oczywiście, nie musimy od razy konkurować z Janem Kochanowskim i jego fraszkami, wystarczy chwilę pomyśleć, przypomnieć sobie nasze i solenizanta wspólne chwile i doświadczenia i przelać je na papier. Aby nadać temu wierszowy tryb, warto pomyśleć o rymach i zabawnych metaforach. Takie życzenia to gwarancja zadowolenia solenizanta i pewność, że zostaniemy zapamiętani.

Kartki na 40 urodziny

Uwielbiasz składać życzenia, ale chciałbyś, żeby adresaci mogli do nich wrócić? Oczywiście, najpiękniej jest je złożyć osobiście i wydeklamować, jednak czy pamięć solenizanta nie zawiedzie? Czy za miesiąc, kiedy wróci myślami do swojej urodzinowej imprezy, przypomni sobie twoje słowa? Nawet najszczersze i najpiękniejsze intencje ciężko dokładnie zapamiętać, szczególnie w natłoku urodzinowych życzeń. Aby nasze były wyjątkowe i trwałe, zapiszmy je na kartce na 40 urodziny z piękną grafiką, na którą samo spojrzenie przywoła miłe wspomnienia.

Życzenia urodzinowe na 50 urodziny

Czego życzymy osobie, która przekracza magiczną barierę połowy wieku? Życzenia z okazji 50 urodzin to nie lada zagwozdka. Czego życzyć komuś, kto niejedno już przeżył i widział. Jak zaskoczyć 50-latka, a jednocześnie nie docisnąć mu przysłowiowego gwoździa do trumny? Dlaczego gwoździa? Niestety, wielu z nas ten wiek kojarzy już z ostatnią prostą, momentem, w którym przeżywamy ten słynny kryzys wieku średniego. Jak w te wyjątkowe urodziny przekazać solenizantowi nasze intencje i jednocześnie pokazać mu, że wiek to tylko liczba? Nie liczy się kto ile ma lat na papierze, tylko to na ile lat się czuje. Piąte oczko w naszym wieku może być znakomitym powodem do urodzinowego humoru. Składając życzenia podejdźmy do tego z dystansem i nie skupiajmy się na tym, że czas upływa, a pół życia za nami. Cieszmy się z tego że przeżyliśmy je godnie i w wyjątkowy sposób radujmy się, że mamy go jeszcze tyle przed sobą.

Wierszyki na 50 urodziny

Kiedy brakuje nam pomysłu na życzenia, a chcielibyśmy by były wyjątkowe i podniosły na duchu naszych nierzadko przejmujących się swoim wiekiem solenizantów, powinniśmy ubrać je w jakiś gustowny szyk zdań. Dlaczego nie wyrazić swoich intencji za pomocą śmiesznego wiersza? 

Licznik nie ważny lecz siła ducha.
Trza być młody duchem a licznik posłucha.
Wszystkiego najlepszego dla
30-latka z 20-letnim doświadczeniem !

To tylko jeden z przykładów na to jak podejść do tematu przemijania z humorem i smakiem. Składając życzenia dojrzałej osobie nie skupiajmy się na wieku jaki osiągnęła. Doświadczenie jakie 50-latkowie posiadają to prawdziwy skarb, a takiej wiedzy jaką przez lata zdobyli, nie nabierzemy z żadnej książki. Pokażmy im że doceniamy to i sprawmy by cieszyli się z tego, że inni postrzegają ich już nie jako młodych i szalonych, a dojrzałych i doświadczonych.

Kartki na 50 urodziny

Doświadczeni solenizanci ucieszą się niezmiernie z osobiście złożonych intencji. Wypowiedziane jednak słowa, po jakimś czasie znikną z ich pamięci. Szkoda byłoby do tego dopuścić, a więc zapiszmy je również na gustownej kartce. Jeśli nie wiesz gdzie taką znaleźć, skorzystaj z gotowych wzorów lub zainspiruj się naszymi kartkami urodzinowymi.

Życzenia na 60 urodziny

Kiedy pewnego dnia człowiek budzi się i uświadamia sobie, że właśnie stał się 60-latkiem, jego odczucia mogą być różne. Niektórych przeraża wizja, że kiedyś w końcu i oni dożyją tego wieku, a 59. urodziny traktują jako ostatni rok przed śmiercią. Nie wiedzieć czemu! Wszak wiek to tylko liczba, a ten kto się czuje młody ten nim pozostaje do samego końca. Kiedy na liczniku naszego wieku pojawia się z przodu szóstka, nie jest to żadnym powodem do smutku. W życzeniach z tej okazji, warto uświadomić solenizanta jakie zalety ma doświadczenie, które zdobył przez swoje życie. Jeśli nie masz pomysłu jak przekazać swoje intencje i jednocześnie nie urazić adresata, skorzystaj z naszych propozycji. Być może zainspirują Cię do stworzenia swoich unikatowych życzeń.

Wierszyki na 60 urodziny

Układanie wierszyków to nie tylko sposób na życzenia dla dzieci. 60-latek ucieszy się z nich niemniej niż 10-latek, a zgrabne ich sformułowanie i humorystyczne podejście sprawią, że na jego twarzy zagości uśmiech. Nieważne czy ułożony przez Ciebie, czy zainspirowany czyimś innym poematem. Krótki wierszyk, rymowanka, w której zarówno uhonorujesz doświadczenie i wiedzę, jaką posiadł solenizant, jak i przywołasz wspomnienia – to właśnie przepis na wyjątkowe życzenia, które zapadną w pamięć. Podaruj komuś uśmiech na twarzy i spraw by nie znikł, aż do kolejnych urodzin. 

Kartki na 60 urodziny

Osobiście złożone, twarzą w twarz życzenia to najlepsza forma na wyrażenie swoich intencji. Jak sprawić, by słowa wypowiedziane przez nas w tym dniu nie zaginęły w pamięci? Użyć w tym celu gustownej kartki urodzinowej! Tematyczna grafika opatrzona zręcznymi i szczerymi życzeniami, czy to prozaicznymi, czy w formie wierszyka – taki prezent na pewno zwróci uwagę solenizanta. Dzięki namacalnej formie zapisu, nasz 60-latek w każdej chwili będzie mógł wrócić do tej wyjątkowej rocznicy i przypomnieć sobie ten miły czas, jak i podnieść się na duchu w cięższych chwilach. Jeśli nie masz pomysłu jak wykonać taką kartkę, zajrzyj na naszą stronę i skorzystaj z gotowych lub zainspiruj się do stworzenia własnej i unikalnej.

Życzenia na 90 urodziny

90 urodziny to rocznica, na której nie śpiewamy już raczej tradycyjnego „sto lat”. Nie musimy tłumaczyć dlaczego ;) Tak sędziwy wiek to prawdziwy dar, którego nie zawsze jesteśmy świadomi. Niespełna 100 lat życia mówi samo za siebie. Ogrom doświadczenia i wiedzy, którą posiadła przez życie osoba w tym wieku to prawdziwa skarbnica. Ktoś kto widział tyle, a drugie tyle przeżył, wie na pewno jakie są najważniejsze wartości w życiu. Jedną z nich są intencje ludzi – szczere i dobre. Większość solenizantów w swoją już 90. rocznicę urodzin nie ma potrzeb posiadania kosztowności, drobiazgów czy gadżetów – rozumieją, że największym prezentem jest pamięć drugiej osoby oraz jej uczucie. Wyjdźmy naprzeciw oczekiwaniom solenizanta i sprezentujmy mu wyjątkowe życzenia, w których zarówno podziękujemy za lata znajomości, wyrazimy swój podziw i szacunek oraz życzyć będziemy już nie stu lat życia, lecz dwustu!

Wierszyki na 90 urodziny

Jak w wyjątkowy sposób złożyć życzenia? Sto lat, szczęścia i pomyślności – to dość oklepana formułka, której używanie zostawmy lepiej na mniej specjalne okazje. 90-latkowie najbardziej ucieszą się z tego co przygotowaliśmy dla nich sami, osobiście. Dlaczego by zatem nie napisać specjalnie na tą okazję wiersza? To naprawdę nic trudnego. Jak napisać wiersz na 90 urodziny? Przypomnij sobie wszystkie spędzone razem chwile, dodajmy do tego trochę komplementów i uwypuklijmy zalety solenizanta oraz przekażmy swoje intencje na jak najlepsze wizje przyszłości dla niego. Zapiszmy to wszystko na kartce, już pierwszy krok gotowy. Teraz ubierzmy to w bardziej poetyckie słowa, połączmy zgrabnymi rymami i zastosujmy humorystyczne metafory. Na naszych oczach, spod naszego pióra właśnie wyszło dzieło literatury urodzinowej

Kartki na 90 urodziny

Kiedy już przygotowaliśmy nasz poemat lub wyjątkowe życzenia, zastanówmy się jak sprawić by przetrwały próbę czasu, a solenizant mógł wrócić do nich kiedy tylko najdzie go ochota. Jak to zrobić? Przelejmy nasze intencje na gustowną kartkę urodzinową i wręczmy ją osobiście. Nie masz pomysłu na kartkę? Zajrzyj na naszą stronę i niech zainspirują Cię tematyczne grafiki na każdą okazję.

Życzenia na Dzień Matki

W Polsce ten szczególny dzień obchodzi się 26 maja. Warto pamiętać o tym, aby jak najładniej podziękować kobiecie, która nas wychowała i oddała nam całe swoje serce, które włożyła w to, aby było jej dzieciom jak najlepiej. Życzenia z tej okazji, które możemy jej złożyć w pewnym sensie wynagrodzą jej trud wychowania. Warto jednak przyłożyć się do nich i stworzyć je tak, aby były jak najpiękniejsze, wzruszające i oddawały to, co czujemy do swoich matek. Nie każdy ma dryg to tego, aby napisać cudowne życzenia na Dzień Matki, więc Internet z pewnością pomoże w tej kwestii. Wystarczy tylko trochę poszukać, a na pewno znaleźć można będzie coś pięknego, co chwyci ukochaną mamę za serce.

Wierszyki na Dzień Mamy

Często z wierszyków na Dzień Matki korzystają dzieci w przedszkolu, ale nie tylko. Można znaleźć całe mnóstwo pięknych wierszyków, które można wykorzystać, aby pokazać swojej mamie całą miłość do niej. Można znaleźć takie, które rozbawią, a także takie, które ją kompletnie wzruszą i którymi będzie chwaliła się innym. Jeśli ktoś ma talent i predyspozycje – może ułożyć taki wierszyk samodzielnie. Z pewnością będzie to sporą wartością dla ukochanej mamusi.

Kartki na Dzień Matki

Warto poszukać pięknych kartek z okazji Dnia Matki, które można jej wręczyć w ramach dodatku do prezentu. Okazuje się jednak, że w sklepie nie jest ich wiele i albo trzeba się spieszyć, albo znaleźć inną opcję złożenia życzeń za pomocą kartki. Najlepszym i najoryginalniejszym sposobem może być wysłanie kartki internetowej, którą można stworzyć od podstaw samemu lub wybrać gotowy wzór. Wystarczy następnie wypełnić ją życzeniami lub wierszykiem z okazji Dnia Mamy, a następnie wysłać SMS-em lub mailem. Mama na pewno się zdziwi i chętnie zachowa taki wspaniały prezent!

  Zobacz także  


Życzenia na Dzień Kobiet

Kobiety są bardzo ważne (tak samo jak mężczyźni!). Warto więc pamiętać o nich w tym wyjątkowym dniu jakim jest Dzień Kobiet. Codziennie bowiem robią one to, co potrafią najlepiej – dbają o rodzinę, o swoich mężów, chłopaków, sprzątają i gotują. I robią wiele, wiele więcej. W tym szczególnym dniu warto więc pamiętać o tym, aby złożyć im piękne życzenia, które zostaną z nimi na długo. Chcą bowiem czuć się wyjątkowe i kochane, a takie życzenia na Dzień Kobiet z pewnością w tym pomogą. Jeśli ktoś nie do końca wie, jakie życzenia złożyć swojej ukochanej kobiecie – zawsze może poszukać takich w Internecie, który jest skarbnicą takich gotowych rozwiązań. Warto jednak przemyśleć swoje życzenia i złożyć je po prostu z głębi serca.

Wierszyki na Dzień Kobiet

Miło jest zaskoczyć swoją ukochaną kobietę uroczym wierszykiem z okazji Dnia Kobiet. Nie wszyscy mają jednak predyspozycje do tego, aby samodzielnie je wymyślić. Można wtedy spokojnie posiłkować się tym, co można znaleźć w Internecie. Jest tam bowiem pełno pięknych, wzruszających, ale również śmiesznych wierszyków, które można wysłać jej SMS-em lub mailem na skrzynkę do pracy, lub wypisać na specjalnej kartce z życzeniami. Z pewnością chwyci to za serce każdą kobietę w dniu jej święta.

Kartki na Dzień Kobiet

To bardzo miłe – dostać od swojego ukochanego piękną kartkę, własnoręcznie wypisaną, jako dodatek do prezentu. Ciężko jednak znaleźć taką, która pasowałaby do tej okazji. Najlepiej jest więc spróbować wersji alternatywnej, która staje się coraz popularniejsza. Zaskocz ją specjalną kartką na Dzień Kobiet w wersji online, czyli e-kartką. Możesz wybrać gotowy wzór lub całkowicie własnoręcznie zaprojektować taką kartkę, którą wyślesz do niej SMS-em lub mailem. Z pewnością zapamięta to na długo, jest to bowiem bardzo oryginalny pomysł! Możesz wypełnić ją swoimi życzeniami lub skorzystać z gotowych wierszyków na Dzień Kobiet. Spraw jej wielką radość i doprowadź do tego, by pojawił się uśmiech na jej twarzy z okazji jej święta.

Życzenia na Dzień Chłopaka

W opozycji dla Dnia Kobiet mamy również Dzień Chłopaka. W Polsce obchodzi się je 30 września i jest świetnym momentem na to, aby pokazać swoim ukochanym – mężom, chłopakom, tatusiom jacy są dla nas ważni za codzienny trud, który wykazują w codziennym życiu ze swoimi ukochanymi kobietami. Za zabijanie pająków, naprawianie wszystkiego co naprawy wymaga. Po prostu za to, że są! Piękne życzenia na Dzień Chłopaka można znaleźć w Internecie, jeśli ktoś nie może wpaść na jakiś świetny pomysł jak powinny one wyglądać. Najlepiej jednak napisać je samemu – z głębi serca, żeby miały one jeszcze większą wartość. Z pewnością ukochany chłopak ucieszy się, kiedy dostanie takie piękne życzenia.

Wierszyki na Dzień Chłopaka

Dla tych, którzy chcą absolutnie zaskoczyć bliskiego sercu chłopaka lub mężczyznę, dobre będzie wybranie wierszyków z okazji Dnia Chłopaka. Często są one przezabawne, ale zdarzają się również takie, które mają naprawdę wielką moc i rozkładają każdego na łopatki (chociaż oczywiście chłopaki nie płaczą!). Każdy może sam spróbować napisać jakiś wierszyk, ale tak jak życzeń – jest tego również mnóstwo w Internecie.

Kartki na Dzień Chłopaka

Macie już prezent dla swojego mężczyzny, ale zawsze możecie dorzucić do tego piękną kartkę, w której napiszecie cudowne życzenia lub zamieścicie wierszyk. To naprawdę świetna pamiątka, która może zdobić jakąś półeczkę w mieszkaniu. Niestety, nieczęsto można spotkać się z kartką na Dzień Chłopaka. Całe szczęście jest również opcja alternatywna. Większość mężczyzn uwielbia ciekawe rozwiązania technologiczne, więc dlaczego by nie wysłać im specjalnej e-kartki, czyli takiej, która stworzona została za pośrednictwem Internetu i jego dóbr? Można zaprojektować ją samemu lub wybrać gotowy wzór, a następnie przesłać SMS-em lub e-mailem do ukochanego chłopaka. Na pewno będzie to dla nich niemałym zaskoczeniem! Spróbujcie i zobaczcie ich minę, kiedy odbiorą taką piękną, dedykowaną im kartkę. I to przez Internet! Będą zaskoczeni.

Życzenia na Dzień Babci

Babcie są dla nas niezwykle ważne. Wychowały naszych rodziców, a często potem wychowują swoje wnuki. Bawią się z nimi i poświęcają maksymalnie dużo czasu, którego nie mieli kiedyś aż tyle dla naszych rodziców. Wnuczki kochają swoje babcie, uwielbiają spędzać z nimi czas, słuchać ich historii i się ich radzić. Obchodzone jest 21 stycznia. To moment, w którym pięknymi życzeniami możemy podziękować swoim babciom za to, że są i tak o nas dbają. Że są wspierające, kochane, niezwykle mądre i po prostu najlepsze na całym świecie! Życzenia na Dzień Babci mogą je wzruszyć, kompletnie chwycić za serce i zaskoczyć. Mogą je też rozbawić. Wszystko zależy od tego, jak chcemy życzeniami wpłynąć na emocje swoich babć. Jeśli ktoś nie ma drygu do pisania własnych życzeń – zawsze może skorzystać z gotowych, których jest pełno w Internecie. Mimo wszystko warto się wysilić i ułożyć coś swojego, co wypływa z naszego szczerego serca. Na pewno babciom się to bardzo, bardzo spodoba i bardzo to docenią.

Wierszyki na Dzień Babci

Często z takiego rozwiązania korzystają urocze dzieciaki z przedszkola, które tworzą dla swoich babć specjalne laurki, albo kiedy deklamują te wierszyki na specjalnym dniu babci i dziadka w przedszkolu. Wierszyki na Dzień Babci mogą zostać jednak użyte także przez tych starszych – są bowiem często bardzo ciekawe, oryginalne i piękne. Wypisać je można na specjalnej kartce, którą chcemy dołożyć do prezentu w tym dniu. To jedna z najciekawszych form pokazania babciom jak są dla nas ważne i ile dla nas znaczą.

Kartki na Dzień Babci

Babcie uwielbiają takie pamiątki i dumnie ozdabiają nimi półki w swoich domach czy mieszkaniach. Uwielbiają do nich wracać. Kiedy zbliża się Dzień Babci takich kartek w sklepach jest bardzo dużo. Warto więc przejść się i wybrać taką, która z pewnością spodobałaby się naszej ukochanej babci. One znaczą dla nich naprawdę wiele. Wystarczy wypełnić kartkę z okazji Dnia Babci specjalnymi życzeniami lub wierszykiem z tej okazji, a popłynie mnóstwo łez szczęścia. Pamiętajcie o swoich babciach, które tyle wam dały!

Życzenia na Dzień Dziadka

Dziadkowie to bardzo ważne postaci dla każdego wnuczka. Dziadkowie wychowywali naszych rodziców – są dla nas wzorem do naśladowania. Zawsze pobłażliwi dla swoich wnucząt. Kochani i ciepli. Opowiadają ciekawe historie, uczą, edukują, bawią się. Mają wiele siły, więc chętnie poświęcają nam swój czas na różne swawole. Bronią przed całym złem świata. Są dla nas bohaterami, choć nie noszą peleryny. Kochamy swoich dziadków! Warto więc pamiętać, że Dzień Dziadka w Polsce obchodzony jest dzień po Dniu Babci – czyli 22 stycznia. Z tej okazji warto złożyć im piękne życzenia, aby podkreślić to, jak bardzo doceniamy ich obecność w naszych życiach. Żeby pokazać im jak bardzo są dla nas ważni. Ci, którzy są bardziej zdolni – sami mogą złożyć swoje życzenia dziadkowi. Dla tych, którzy nie do końca wiedzą jak to zrobić, żeby chwycić za serce – mogą poszukać życzeń z okazji Dnia Dziadka w Internecie, których jest naprawdę bardzo dużo. Można wypełnić nimi laurkę lub kartkę z życzeniami, którą chcemy im podarować.

Wierszyki na Dzień Dziadka

Dzieci w przedszkolu korzystają z tego rozwiązania, żeby umieścić je na laurkach, które dają dziadkom z okazji Dnia Dziadka. Ale mogą skorzystać też z tego starsze wnuczęta, aby wypełnić piękną kartkę z tej okazji, którą dziadek będzie mógł postawić sobie na półeczce w swoim domu czy mieszkaniu. Wierszyki na Dzień Dziadka można ułożyć samemu, ale można również znaleźć gotowe w Internecie. To bardzo miły sposób na to, żeby pokazać dziadkom jak bardzo ich kochamy.

Kartki na Dzień Dziadka

Poruszaliśmy ten temat wyżej – jest to bardzo miłe, dołączyć to swojemu dziadkowi do prezentu. Można napisać tam wszystko – dlaczego go kochamy, czemu jest dla nas ważny, przepisać jakiś wierszyk lub napisać życzenia. Kartki na Dzień Dziadka są dostępne we wszystkich sklepach od początku stycznia. Warto się po nią przejść i pokazać dziadziowi jak jest dla nas ważny. W końcu to nasz wielki bohater!

Życzenia na Dzień Ojca

Ojcowie są dla nas niezwykle ważni. To dla każdego dziecka największy bohater! Ojcowie tulili nas do snu, puszczali nam muzykę, pokazywali jak się jeździ samochodem. Bronili zawsze przed największym złem. Pokazywali zupełnie inny świat i nigdy niczego się nie bali! Kochamy naszych tatusiów, więc chcemy im w tym dniu pokazać jacy są dla nas ważni. Dzień Ojca w Polsce obchodzony jest 23 czerwca i jest wyrazem szacunku i podzięki dla ojców. Warto więc zaskoczyć swojego tatę wspaniałymi życzeniami z tej okazji. Warto sięgnąć do głębi swojego serca i wymyślić takie życzenia, które z pewnością im się spodobają i nie jednego tatę na pewno wzruszą. Jeśli ktoś nie ma pomysłu – może skorzystać z życzeń na Dzień Ojca, które znaleźć można na wielu stronach internetowych. Pamiętajmy o tym, by w tym dniu podziękować im za wkład, który mają w naszym wychowaniu.

Wierszyki na Dzień Ojca

Dzieci z przedszkola układają takie wierszyki albo wypisują je na laurkach, które wręczają swoim tatusiom. Ale też starsze dzieciaki mogą znaleźć ciekawe wierszyki, które mogą wypisać ojcom np. w kartkach z okazji Dnia Ojca. Wierszyków na Dzień Ojca jest w Internecie wiele – więc jeśli ktoś nie ma predyspozycji do tego, aby napisać własne, może skorzystać z gotowych propozycji. Niektóre łapią za serce i rozmiękczą nawet największego twardziela. Inne z kolei rozbawią go do łez. Warto skorzystać z takich wierszyków.

Kartki na Dzień Ojca

To najlepszy dodatek do prezentu. Warto pofatygować się do jakiegoś większego sklepu, aby zakupić swojemu tatusiowi kartkę z okazji Dnia Ojca. Wystarczy wypisać to, za co go kochamy lub za co mu dziękujemy, albo napisać tam wierszyk lub życzenia, żeby sprawić mu wielką przyjemność. Warto pamiętać o Dniu Ojca i o tym, żeby swojemu tacie sprawić taki prezent. Na pewno będzie mu bardzo miło, a jest to niewielki wysiłek w stosunku do tego, ile on włożył w nasze wychowanie.

Życzenia miłosne

Każdy z nas ma w życiu jakąś osobę, którą bardzo kocha. Jest to szczególny rodzaj sympatii – nieporównywalny z niczym innym. W naszym ciele szaleją motylki, krew buzuje, a na twarzy pojawiają się rumieńce, kiedy tylko myślimy o tej osobie. Jest dla nas wszystkim – to niezaprzeczalny fakt. Dlatego przyjemnie jest czasem zaskoczyć ukochaną osobę czymś miłym np. życzeniami miłosnymi. Takich życzeń jest niesamowicie dużo, można z nich skorzystać zawsze, kiedy zajdzie taka potrzeba. A znaleźć można je wszędzie, ponieważ w Internecie jest bardzo dużo stron o takiej tematyce. Jeśli jednak ktoś jest bardziej zdolny i potrafi pisać piękne życzenia – może spróbować sam je ułożyć, żeby zaskoczyć najbliższą, ukochaną osobę. Będą łzy wzruszenia, będzie chwytało za serce. Będzie pięknie i magicznie. Warto, zdecydowanie warto docenić naszą drugą połówkę.

Wierszyki miłosne

Każdy z nas zna przynajmniej jeden – zabawny, albo wzruszający wierszyk miłosny. Wierszyki miłosne mają to do siebie, że doskonale wpasowują się w każdą opcję ich składania – niezależnie od tego, czy zamierzamy sami wypisać kartkę z wierszykiem, czy planujemy wysłać takie wyznanie SMS-em albo przesłać poprzez platformę społecznościową. To doskonały sposób na powiedzenie komuś w inny sposób, że go kochamy. Jeśli ktoś ma do tego predyspozycje – może próbować sam stworzyć wierszyk, spersonalizowany, aby zaskoczyć swoją wielką miłość. Jeśli nie – zawsze może skorzystać z gotowych wierszyków.

Kartki miłosne

Takich w sklepach jest chyba najwięcej – nie zawsze stricte na Walentynki. Może jednak zdarzyć się tak, że w danej placówce nie będzie ani jednej kartki. W takiej sytuacji pomagają trochę inne, jeszcze nie tak popularne, ale już rozwijające się kartki miłosne w formie internetowej – czyli e-kartki. Można wysłać je zawsze i wszędzie, za pomocą SMS-a lub mailowo. Bez kolejek, bez konieczności przeszukiwania wielu sklepów. Można stworzyć taką kartkę samemu lub skorzystać z gotowego szablonu. Polecamy! Będzie zaskoczenie dla waszej miłości!

Życzenia ślubne

Ślub to wielkie wydarzenie dla dwójki kochających się ludzi. Często wspólnie z rodziną mamy okazję przeżywać zawieranie związku małżeńskiego i jest to zdecydowanie jedno z bardziej magicznych wydarzeń. Kluczem do tego, żeby nowe małżeństwo odczuło to, że to piękne święto ich miłości, są odpowiednie życzenia ślubne. Mogą być one zabawne, ale także bardzo wzruszające, aby jeszcze wzmocnić podniosłość całego wydarzenia. Życzenia wypisuje się również na specjalnych kartkach, które wręcza się nowożeńcom wraz z prezentami. Warto wybrać takie, które zawsze będą im przypominały o tym cudownym dniu, w którym stali się mężem i żoną.

Wierszyki ślubne

To może być świetny pomysł nie tylko na wypełnienie kartki dla nowożeńców, ale również do wygłoszenia ich na przyjęciu weselnym. Można ułożyć wierszyki ślubne samodzielnie, albo znaleźć jakieś gotowe w Internecie. Najlepiej taki, który albo wszystkich wzruszy albo rozbawi do łez. Z pewnością przyjemnie będzie mieć to na płycie z wesela i mogąc zawsze do tego wrócić. Wierszyków ślubnych w Internecie jest bardzo, bardzo dużo. Wybierzmy więc takie, które będą pasowały do państwa młodych.

Kartki ślubne

To absolutny obowiązek. Kartki ślubne to jedne z największych pamiątek, które pozostają po weselu. Zawsze przyjemnie do nich wrócić i zobaczyć, kto w tym ważnym dniu był z nami i celebrował tę podniosłą chwilę w naszym gronie. Ponadto kartki ślubne są proste do znalezienia – znajdują się w niemal każdym większym sklepie. Nie można o tym zapomnieć! Trzeba dołączyć kartkę ślubną do swojego prezentu dla nowożeńców. Z pewnością ucieszą się, kiedy otrzymają piękną kartkę z pięknymi życzeniami lub wierszykami ślubnymi.

Życzenia noworoczne

Nowy rok to nowe możliwości, nowe wyzwania, kompletnie czysta karta, którą możemy od nowa zapełnić. Nowy rok to wielkie wydarzenie i każdy na to czeka, doskonale wiemy jak hucznie się to obchodzi w naszym kraju. Imprezy sylwestrowe w większych miastach, których transmisje można obejrzeć w telewizji. Sale bankietowe pękają w szwach. Przyjaciele i rodzina spotykają się, aby wspólnie wejść w Nowy Rok. Nawet najmniejsze dzieci wiedzą, że to coś ważnego i starają się wytrzymać, żeby pooglądać „światełka”. Dlatego właśnie powinniśmy złożyć sobie piękne życzenia z okazji Nowego Roku i to takie, żeby na pewno się spełniły! Ten, kto umie składać wzruszające życzenia noworoczne – z pewnością poradzi sobie z tym zadaniem. Dla tych, dla których ich składanie zawsze wiąże się z wysiłkiem – na pewno pomoże Internet. Przygotujcie się, a nie będziecie musieli przeżywać niezręcznych momentów.

Wierszyki noworoczne

Jest tego naprawdę sporo. Wierszyki noworoczne to świetny pomysł w dużym gronie – wystarczy go wydeklamować, oszczędzając sobie pojedynczego składania życzeń. Mogą być zabawne, wzruszające, piękne. Czego dusza zapragnie. Można ułożyć je samemu, ale jeśli ktoś nie do końca ma dryg to takich rzeczy – może poszukać podpowiedzi w Internecie. Stron, które oferują ciekawe wierszyki z okazji Nowego Roku jest na pęczki. Wystarczy znaleźć taką, która proponuje najciekawsze wierszyki.

Kartki noworoczne

Kiedyś wypisywało się życzenia z okazji Nowego Roku na tych kartkach, które wysyłano na Boże Narodzenie. Teraz fajnie jest robić to oddzielnie. Można również, jeśli ktoś nie ma możliwości znaleźć noworocznej kartki – wysłać ją za pośrednictwem Internetu. E-kartki robią się bowiem coraz to popularniejsze. A ponadto jest to element zaskoczenia, kiedy ktoś dostaje taką kartkę na swój telefon. Bez opóźnień i bez kolejek. Wyślij najbliższym kartki z okazji Nowego Roku! Na pewno przypadną one twoim ukochanym do gustu!

Życzenia walentynkowe

Miłość jest potęgą. Jedną z ważniejszych rzeczy w życiu jest kochać i być kochanym – jesteśmy bowiem „zwierzętami stadnymi”. Nie potrafimy za długo być sami. Każdy z nas kogoś kiedyś kochał, kocha lub kochać będzie. Walentynki to wspaniały czas, aby swoim bliskim pokazać, jak bardzo dziękujemy im za obecność. W Polsce i w wielu innych krajach Walentynki obchodzi się 14 lutego. Święty Walenty łączy w pary i to doskonały powód do świętowania. Warto więc swoim ukochanym złożyć życzenia z okazji Walentynek. Ci, którzy są bardziej artystycznymi duszami, mogą sami ułożyć piękne życzenia walentynkowe. Dla tych, dla których to trochę czarna magia, Internet przygotował pomoc – jest bowiem pełno serwisów, które oferują gotowe życzenia z okazji walentynek.

Wierszyki walentynkowe

Och, ileż jest tego w Internecie! Piękne, wzruszające, często z przymrużeniem oka, lekko żartobliwe. Warto wykorzystać wierszyki walentynkowe, aby zaskoczyć swoją drugą połówkę. Dla tych, którzy mają więcej zdolności – mogą ułożyć swoje własne wierszyki, spersonalizowane, żeby zrobić przyjemność swojej ukochanej osobie. Dla tych, którzy mają mniej kreatywności i zdolności – proponujemy przejrzenie zasobów Internetu.

Kartki walentynkowe

Kiedy tylko bliżej do Walentynek wszędzie pojawiają się walentynkowe gadżety. Poduszki, kubeczki, słodkie maskotki, a także kartki walentynkowe. Warto zakupić taką kartkę walentynkową i wypełnić ją, aby zrobić przyjemność kochanej przez nas osobie. Jeśli jednak nie uda się znaleźć tej jedynej, tej wybranej – można zawsze spróbować wysłać kartkę internetową. To wspaniały pomysł, który z pewnością zaskoczy bliską osobę. Można stworzyć ją samemu lub wybrać jeden z gotowych wzorów. Skierować można ją zarówno w formie SMS, jak i na maila. Zapewniamy, że zdziwienie gwarantowane bo chociaż to bardzo fajna opcja – nadal nie jest jeszcze tak popularna jak kartki tradycyjne.

Życzenia na Dzień Dziecka

Dzieci są bardzo ważne, to one są przyszłością każdego narodu. My kształtujemy ich charakter, poglądy i wiarę w to, że kiedy dorosną mogą przenosić góry. Dzieci sprawiają rodzicom, dziadkom, ciociom i wujkom wiele radości, której nie da się opisać słowami. Ponadto – na każdy Dzień Dziecka czekają same dzieci, wiedząc, że łączy się to z prezentami. Tak, jak mamy i tatusiowie, a także dziadkowie mają swój dzień, tak i dzieci na niego zasłużyły. Oprócz prezentów, warto również złożyć życzenia z okazji Dnia Dziecka. Maluchy chcą się bowiem czuć tak, jak dorośli. I to bardzo często! Na pewno ucieszą się więc, kiedy ktoś dorosły potraktuje je jak równego sobie partnera.

Wierszyki na Dzień Dziecka

Nie tylko maluchy mogą deklamować wierszyki z życzeniami. Również dorośli mogą ułożyć lub znaleźć w Internecie wierszyki na Dzień Dziecka, którymi uraczą swoje maluchy w dniu ich święta. To całkiem zabawne – przeważnie przecież to dzieci dorosłym mówią wierszyki, a tu będzie taka zmiana! Z pewnością będzie przezabawnie, ale bardzo miło. Nie zapominajmy, że dzieci to tacy sami ludzie jak dorośli.

Kartki na Dzień Dziecka

Do prezentu można maluchom dołączyć również specjalną kartkę z okazji Dnia Dziecka. To kolejny dowód na to, że traktujemy ich równorzędnie, jak dorosłych ludzi, a nie tylko jak dzieci. Jeśli nie uda znaleźć się idealnej kartki z okazji Dnia Dziecka – dorośli zawsze mogą spróbować zrobić ją samą! Będzie bardzo dużo śmiechu, zabawy, a dzieci na pewno docenią taki dodatek od rodziców do swojego prezentu. Nie zapominajmy o dzieciach, które są absolutną przyszłością naszego narodu.

Życzenia na Komunię

Pierwsza komunia święta to prawdziwe wydarzenie wśród katolików. Uroczystość ta pozwala dzieciom po raz pierwszy przyjąć Eucharystię, czyli krew i ciało Chrystusa pod postacią chleba. Większość rodziny towarzyszy dziecku w tej uroczystości, jest to bowiem ogromne wydarzenie duchowe. Utarło się, że to dzień, w którym dziecko dostaje również prezenty od swoich bliskich, aby lepiej zapamiętało ten moment. Warto złożyć dzieciom piękne życzenia z okazji Komunii. To muszą być wzruszające życzenia, które nawiązują do wiary chrześcijańskiej – dziecko musi bowiem zdawać sobie sprawę z tego, że jest to jedno z najważniejszych wydarzeń duchowych, których doznaje ze strony kościoła.

Wierszyki na Komunię

Wierszyki komunijne mogą być świetne do wpisania dedykacji w książce lub zapisania ich w specjalnej kartce, którą decydujemy przekazać się z tej okazji dziecku. Jeśli ktoś jest zdolniejszy – może ułożyć taki wierszyk samodzielnie, aby zaskoczyć malucha. Nie wszyscy jednak mają taką możliwość – wtedy z pomocą przychodzi Internet, który proponuje wiele różnych możliwości w kwestii wierszyków na Komunię.

Kartki na Komunię

W okresie komunijnym pojawiają się one w każdym większym sklepie. Kartki na Pierwszą Komunię Świętą są doskonałym pomysłem na uzupełnienie swojego prezentu. Dzięki nim dziecko zawsze będzie mogło wrócić do tego dnia pamięcią i ciepło go wspomnieć. Jest to bowiem jedno z ważniejszych duchowych przeżyć w ich życiu. Trzeba jednak pamiętać, że aby się w taką kartkę wyposażyć – należy kupić ją dużo wcześniej, bowiem gdy zaczynają się Komunie sprzedają się one bardzo szybko.

Życzenia na Chrzest

Chrzest to pierwszy sakrament, jaki przyjmuje dziecko. Jest to obrzęd nawrócenia i oczyszczenia z grzechów, który sprawowany był na polecenie samego Chrystusa. Kiedy tylko przychodzi odpowiedni czas – rodzice decydują się ochrzcić swoje bobasy. To pierwszy sakrament, który przyjmują już malutkie dzieci. Wtedy rodzina przyjeżdża go zobaczyć, aby odczuwać duchowe oczyszczenie wraz z dzieckiem. Z tej okazji trzeba pamiętać o tym, aby złożyć dziecku oraz rodzicom piękne życzenia, które połączą ich z Jezusem. Najlepiej jest wypisać takie życzenia na specjalnej kartce, żeby można było do nich wrócić. Życzenia z okazji chrztu można wymyślić samemu, ale można zaczerpnąć je również z Internetu, ponieważ proponuje on wiele stron, gdzie takowe życzenia można znaleźć.

Wierszyki na Chrzest

To również doskonały pomysł do wypisania na specjalnej kartce, którą dołączamy do prezentu dla malucha. Wierszyki na Chrzest również można wymyślić samemu, ale także skorzystać z podpowiedzi, które znajdują się w Internecie. Wierszyki są bardzo słodkie, doskonale pasują do tego wydarzenia. Dziecko zawsze będzie miało niesamowitą pamiątkę.

Kartki na Chrzest

To coś, co dokładamy do naszych prezentów. To niesamowita pamiątka do dziecka, które miało sakrament chrztu. Kartki na Chrzest dostać można w każdym większym sklepie. Są naprawdę bardzo ładnie zrobione, więc dobrze jest zainwestować w zakup takiej kartki dla dziecka z okazji jego chrzcin. Kiedyś wróci do nich i z pewnością ucieszy się wiedząc, ile ludzi specjalne przyjechało dla niego by być wraz z nim tego dnia.

Życzenia na Dzień Nauczyciela

Nauczyciele mają czynny udział w wychowaniu dzieci. Uczą je nowych rzeczy, pokazują im świat. Zaczynają prowadzić przez życie i do wielu sytuacji przygotowują. Tłumaczą historię świata, narodu, przekazują cenne informację. Dzięki nim dzieci wychodzą ze szkoły z głową pełną wiadomości i lepiej przygotowane są na dalsze życie. Dlatego właśnie warto pamiętać o swoich nauczycielach w Dniu Nauczyciela. Z tej okazji należy złożyć im piękne życzenia na Dzień Nauczyciela. Można wymyślić je samodzielnie i doprowadzić do tego, że ich serce urośnie. Można również spróbować znaleźć ciekawe życzenia z tej okazji w Internecie. Warto pamiętać, że Dzień Nauczyciela przypada na 14 października i obchodzone jest od ponad 45 lat (od 1972 roku).

Wierszyki na Dzień Nauczyciela

Zaskocz swoich nauczycieli i przygotuj dla nich piękne wierszyki na Dzień Nauczyciela. Możesz stworzyć je sam, ale także znaleźć jakieś w Internecie. To świetny pomysł na zrobienie nauczycielom niespodzianki. Dzieci mogą wydeklamować wierszyki na specjalnym apelu dla nauczycieli z okazji ich dnia. Na pewno się tego nie spodziewają, więc to będzie niesamowity prezent specjalnie dla nich i ukłon w ich stronę.

Kartki na Dzień Nauczyciela

To bardzo dobry sposób na pokazanie nauczycielom, że są dla nas ważni i że cenimy sobie ich pracę. Wystarczy kupić specjalną kartkę z okazji Dnia Nauczyciela, a potem wypełnić ją wierszykiem lub życzeniami, a następnie w dniu święta – po prostu im to wręczyć. Na pewno zaskoczy to i ucieszy każdego nauczyciela. Są oni bowiem często niedoceniani, warto więc o nich pamiętać i podziękować za ciężką pracę. Wychowywanie cudzych dzieci jest bowiem najtrudniejszym zajęciem.

Życzenia urodzinowe dla chłopaka

Znasz to uczucie, kiedy zbliżają się urodziny twojego chłopaka, a ty dalej nie wiesz co mu dać w prezencie? Oczywiście, kobiety mają tu troszkę ułatwione zadanie, gdyż wiedzą jak najbardziej uszczęśliwić swojego faceta, jednak dobrze by było w tym roku pokazać mu jak go kochasz jeszcze bardziej niż przy poprzedniej rocznicy. Jak to zrobić? Oczywiście złożyć życzenia! Pomyślisz sobie, że życzenia to taka oklepana formułka, w której każdy życzy tego samego, tylko używając innych słów. Nic bardziej mylnego! Szczere i dobre intencje połączone z humorystycznym podejściem i okraszone nutą romantyzmu to najlepsza kombinacja jaką możesz sprezentować swojemu chłopakowi i to za darmo!

  Zobacz także  


Wierszyki urodzinowe dla chłopaka

Jak wyrazić swoje uczucia tak, by twój chłopak wiedział jak bardzo go kochasz i cieszysz się z każdego kolejnego roku jego życia? Pomyśl co czyni go szczęśliwym, przypomnij sobie wasze poznanie, wspólne chwile, zarówno te cudowne jak i cięższe i zastanów się, czego od serca życzysz swojemu ukochanemu. Wypisz to wszystko na kartce papieru i spleć w jedną całość za pomocą zręcznych rymów, humorystycznych metafor, romantycznych przekazów i figlarnych smaczków ;). Wykorzystaj tą okazję i w jego urodziny rozbudź na nowo wasze uczucia wyjątkowym poematem. Niech twój utwór będzie zarazem podsumowaniem waszej dotychczasowej relacji, ale również i przekazaniem twoich najlepszych intencji co do jej kontynuacji. Nie wiesz jak zacząć wiersz? Spokojnie, nie każdemu przychodzi to od ręki. Zajrzyj na naszą stronę i zaczerpnij inspiracje dla twojego wyjątkowego miłosnego wiersza.

Kartki urodzinowe dla chłopaka

Jak najlepiej przekazać życzenia chłopakowi? Zabierz go w odosobnione miejsce, aby nikt nie przeszkadzał wam w tej chwili, następnie spójrz mu w oczy i szczerze, bez czytania z kartki powiedz to co czujesz i czego mu życzysz w przyszłości. Wyściskaj go i ucałuj i celebrujcie razem tą wyjątkową rocznicę. Zapisz również swoje życzenia na pięknej, gustownej kartce, aby twój chłopak mógł wrócić do tych pięknych życzeń i chwil, które przeżyjecie razem w jego urodziny. Jeśli potrzebujesz inspiracji, zajrzyj na naszą stronę.

Życzenia urodzinowe dla dzieci 

Urodziny dziecka to wyjątkowy dzień zarówno dla solenizanta jak i rodzica. Kiedy pociecha obchodzi kolejną rocznicę przyjścia na świat, rodzic przypomina sobie wszystkie poprzednie lata spędzone z dzieckiem, jego wychowywanie i wszystkie wspólne chwile. Rodzicielska miłość to jedno z najsilniejszych uczuć jakim można obdarzyć drugiego człowieka. Poświęcenie na jakie wystawiają się matki i ojcowie, by zapewnić dzieciom jak najlepszy byt i przyszłość oraz bezwarunkowe uczucie jakim je obdarzają niezależnie od sytuacji to najlepszy prezent jaki mogą one otrzymać. Urodziny to okazja, by przypomnieć sobie wszystkie wspólnie spędzone chwile i cieszyć się z tego, że wiele jeszcze takich przed nami. Życzenia jakie składa rodzic dziecku powinny nie tylko zawierać najlepsze intencje, ale również stanowić pewnego rodzaju wskazówkę, czy naukę. Każda okazja jest dobra by zadbać o dobry rozwój swojego dziecka, a urodziny to prawdziwy katalizator dobrych uczuć.

Wierszyki urodzinowe dla dzieci

W jaki sposób połączyć intencje z dobrą radą i humorystycznym wydaniem? Idealnym rozwiązaniem może okazać się połączenie tego wszystkiego w krótkim wierszyku. Nie potrzeba nam poematów i psalmów pochwalnych. Krótkie i humorystyczne rymowanki opatrzone stosownymi metaforami potrafią jednocześnie dać dziecku radość jak i wskazówki na dalsze życie. Rola rodzica to nie tylko zabawianie i uszczęśliwianie dziecka. Aby jego przyszłość zarysowała się jasnymi kolorami, trzeba zadbać, by otrzymywało niezbędne wskazówki do dalszych poczynań. Dorastanie to bardzo złożony okres. By zakończył się pomyślnie, potrzebny jest ktoś kto poprowadzi młodego człowieka w dobrą stronę.

Kartki urodzinowe dla dzieci

Oczywiście, dzieci uwielbiają otrzymywać piękne prezenty. Im bardziej wyjątkowe tym lepiej. Połącz najlepsze życzenia i wskazówki, które chciałbyś przekazać swojemu dziecku z wyjątkowym prezentem – kartką urodzinową, dzięki której w każdej chwili będzie mógł wrócić do tego wyjątkowego dnia.

Życzenia urodzinowe dla dziewczyny

Urodziny naszej sympatii to bardzo szczególny dzień. Nie tylko dla niej ale i dla nas. W tą rocznicę, mamy wyjątkową okazję, by okazać swoje uczucia i zacieśnić naszą relację. To również okazja by odpokutować nasze drobne i drobniejsze przewinienia względem ukochanej, a wiadomo, że takie się zawsze znajdą np. zostawienie skarpetek w salonie ;). Kiedy nadchodzi ten dzień, już miesiąc przed czujemy pewną presję. Co sprezentować swojej ukochanej? Jaki prezent uszczęśliwi ją najbardziej, a zarazem nie zrujnuje naszych kieszeni? Co jeśli wycieczka w egzotyczne kraje nie przypadnie jej do gustu, bo może nagle okazać się fanką Skandynawii? Nie martw się takimi sprawami i przygotuj jej piękne życzenia, w których zarówno przekażesz swoje intencje odnośnie jej życia jak i podsycisz płomień waszej miłości.

Wierszyki urodzinowe dla dziewczyny

Masz już pomysł na życzenia, wiesz co chciałbyś przekazać swojej ukochanej, ale nie wiesz jak to poukładać? Mamy dla Ciebie radę! Zapisz na kartce wszystkie wasze wspólne chwile, zarówno te dobre jak i cięższe momenty waszego życia, dodaj do tego swoje uczucia, które przekazujesz swojej ukochanej oraz szczyptę komplementów. Tak przygotowaną mieszankę wzbogać drobnymi rymami i zabawnymi metaforami, odpowiednią dozą romantyczności i humoru. W efekcie powinieneś otrzymać idealny wiersz na urodziny dla dziewczyny. Twój własny, autorski poemat na jej cześć sprawi, że uśmiechnie się od ucha do ucha, zapomni Ci wszystkie błędy i wycałuje Ciebie jakby to były twoje urodziny. 

Kartki urodzinowe dla dziewczyny

Życzenia i wierszyki gotowe? Czas najwyższy, by złożyć je osobiście i okrasić pocałunkami i przytuleniem. Miłość to najpiękniejsze uczucie, a urodzinowe życzenia to doskonała okazja by ją pielęgnować. Spraw by te wyjątkowy dzień nie tylko zapadł wam w pamięć, ale również byście mogli do niego wracać kiedy będziecie mieli ochotę. Jak to zrobić? Podaruj życzenia również zapisane na gustownej kartce, która przechowa te cenne intencje i w trudniejszych chwilach będzie oparciem dla twojej ukochanej. Jeśli nie masz pomysłu na grafikę, inspirację znajdziesz na naszej stronie.

Życzenia urodzinowe dla kolegi

Koledzy to wyjątkowi znajomi. Z jednym wiąże nas znajomość ze szkolnej ławki, drugich znamy z pracy, a jeszcze innych poznajemy w mniej lub bardziej zwykłych okolicznościach. Na pewno jedna rzecz ich łączy – są dla nas ważni. Jak każdy, oni również obchodzą urodziny. To wyjątkowy dzień dla każdego z nas i chcemy by zapadł zarówno nam jak i naszym bliskim w pamięć. Urodziny to wyjątkowa okazja by złożyć szczere życzenia pomyślności, zdrowia i spełnienia marzeń. Kiedy ktoś jest nam bliski, a nie mamy pieniędzy na kosztowne prezenty, lub po prostu wolimy żeby to było coś wyjątkowego, czego nigdzie indziej nie dostanie. Co to może być? Co ucieszy bardziej, niż najnowsze PlayStation lub jakiś drobiazg w stylu kubka? Oczywiście najlepsze życzenia i nie mamy tu na myśli formułki w stylu „sto lat i wszystkiego najlepszego”. 

Wierszyki urodzinowe dla kolegi

Jeśli jednak chcesz by twoje tegoroczne życzenia dla kolegi były inne niż wszystkie, daj się ponieść fantazji. Prozatorskie teksty, w których po kolei wymieniamy to czego życzymy bliskiej osobie to piękna sprawa, ale można to zrobić z większym rozmachem. Stwórz wyjątkowy mini-poemat, w którym oprócz najlepszych intencji przekażesz to co Ci w duszy gra. Nawet jeśli wasza relacja nie jest bardzo bliska, to pomysł z wierszykiem jak najbardziej się sprawdzi. Nic tak nie ucieszy w dniu urodziny jak zabawna wiązanka rymów i metafor. Przypomnijcie sobie wspólnie spędzone chwile i przeżyte doświadczenia, które z przymrużeniem oka opiszesz w tekście. 

Kartka urodzinowa dla kolegi

Okej, zdecydowałeś już jaką formę będą miały twoje życzenia. Teraz czas na wybranie sposobu w jaki je przekażesz. Najpopularniejszym i sprawdzonym sposobem są kartki urodzinowe, czyli eleganckie lub zabawne pocztówki, pergaminy, kartki, na których zapiszesz swoje życzenia lub wiersze. Taka forma nie tylko nada im dodatkowego charakteru, ale również pozwoli solenizantowi wracać do życzeń kiedy tylko będzie miał ochotę. Jedna kartka, a dobrze wykonana potrafi poprawiać humor za każdym razem gdy się na nią spojrzy. Pamiętajcie o solenizantach i jeśli będziecie mieli problem – złóżcie im życzenia lub napiszcie wierszyk w oparciu o to, co znajdziecie na naszej stronie.

Życzenia urodzinowe dla koleżanki

Każdy ma kiedyś urodziny, a jeszcze nie wynaleziono lepszego prezentu z tej okazji niż złożenie serdecznych życzeń. Kiedy nasza koleżanka obchodzi to szczególne święto, chcemy pokazać jej co dla nas znaczy. Koleżeństwo to też nie relacja, w której chodzi o obdarowywanie siebie kosztownymi prezentami, tu liczą się uczucia. Jak najlepiej pokazać, że zależy nam na koleżance? Oczywiście przekazać lub przesłać jej wyjątkowe życzenia. Pokażmy jej, że chcemy dla niej wszystkiego co najlepsze, tego co materialne prezenty jak np. kosmetyki nie mogą jej dać. O czym mowa? O szczęściu, zdrowiu i spełnianiu marzeń! Życzenia mogą być proste, niezbyt wyszukane bo najważniejsze, żeby były szczere. 

Wierszyki urodzinowe dla koleżanki

Niektórzy jednak chcą oryginalności, rymowanych życzeń, wyjątkowo wzruszających… Wybierają to, co może najbardziej spodobać się osobie im bliskiej. Jest jednak nadal jeszcze jeden sposób na to, by złożyć komuś życzenia i podkreślić pamięć o nich. Mowa oczywiście o wierszykach urodzinowych dla koleżanki. Jeśli chcemy aby nasze intencje przekazane były w wyjątkowej i wyróżniającej się formie, użyjmy do tego wyjątkowego poematu. Może być to krótki wiersz autorski, w którym zawierać się będą wasze wspólne przeżycia, miłe wspomnienia. Jeśli czujesz się na siłach i chcesz dać się ponieść fantazji, nikt Ci nie broni stworzenia wielkiego dzieła, niczym psalm wychwalającego bliską osobę i uwypuklającego jej zalety. Najważniejsze to być sobą, również składając życzenia. Prawdziwa szczerość i dobre zamiary to najlepsze połączenie w tym przypadku. Jeśli nie masz pomysłu na swoją lirykę, skorzystaj z gotowych wierszyków urodzinowych dla koleżanki, które po odpowiedniej modyfikacji nabiorą właściwego charakteru, by jak najbardziej zadowolić i pokrzepić bliską osobę.

Kartki urodzinowe dla koleżanki

Najpopularniejszy sposób na przekazywanie życzeń jest zapisanie ich na ozdobnej kartce lub pergaminie. Ozdobione w tematyczne wzory, dopasowane do preferencji koleżanki i waszych relacji, ucieszą zarówno duszę jak i oko. Taka kartka urodzinowa pięknie wyglądać będzie na ekspozycji, a za każdym razem gdy nasza solenizantka spojrzy na nią, przypomni sobie o waszej relacji i tym, że ma w Tobie prawdziwą koleżankę.

Życzenia urodzinowe dla mamy

Wszystkie mamy nasze są… I każda z nich ma urodziny! Jak co roku, przychodzi ten dzień, kiedy to wreszcie my możemy pokazać naszej rodzicielce jak dużo dla nas znaczy. Oczywiście istnieje ku temu też inna okazja tj. Dzień Matki, ale czy nie zasługuje ona na to by składać jej życzenia codziennie? Na pewno ucieszy się z wyjątkowych życzeń, które przekażesz jej w tak wyjątkowym dniu jak jej rocznica urodzin. Matczyna miłość nigdy nie słabnie, a każdego roku kiedy zbliżają się twoje urodziny, ona myśli jak uczynić ten dzień wyjątkowym dla Ciebie. Zastanów się co możesz zrobić dla swojej mamy i jak odwdzięczyć się jej za miłość, którą Ci daje.

Wierszyki urodzinowe dla mamy

Jak sprezentować matce coś bardziej niepowtarzalnego niż sztampowy prezent? Złożyć szczere i piękne życzenia. Chcesz jednak by twoje były niepowtarzalne, a nawet ich wspomnienie pokazywało uśmiech na twojej twarzy? A może by tak ułożyć specjalnie na tą okazję poemat? Jeśli nie jesteś mistrzem pióra, a twój kontakt z literaturą ograniczasz zwykle do jej czytania – nie martw się! Przecież nie jest wymagane abyś pisał 13-zgłoskowcem. Najpiękniejsze wiersze pisane są na kolanie, od serca do serca. Twoja mama zna Cię lepiej niż wszyscy, od urodzenia dbała o Ciebie, by twoje życie było jak najpiękniejsze. Widziała jak przemieniasz się z niemowlaka w coraz bardziej dojrzałą osobę. Może to tu powinieneś szukać inspiracji? Przypomnij sobie wszystkie chwile spędzone razem i tak jak umiesz, opisz je w wierszu. Twoja mama na pewno będzie zachwycona, że tak wspominasz wspólnie spędzone lata.

Kartki urodzinowe dla mamy

Już wiesz jak złożyć życzenia. Niezależnie od tego czy wybrałeś prozę szczerych życzeń, czy urodzinowy poemat twojego autorstwa – dobrze byłoby to gdzieś utrwalić. Oczywiście, najlepszą formą byłoby odczytanie intencji osobiście, jednak dlaczego nie dać rodzicielce możliwości wrócenia do tego? Zapisz swoje życzenia na kartce urodzinowej i daj im wieczne życie już dziś!

Życzenia urodzinowe dla siostry

Kto z nas ma siostry, ten wie jak wygląda z nimi życie. Niekończące się spory o kolejkę do toalety, kłótnie o ubrania – jeśli jesteśmy siostrą i spory o to, że ma chłopaka który nam oczywiście nie odpowiada. Mimo wszystko, takie sytuacje to w większości wynik młodego wieku i typowych dla nastolatków i dzieci zachowań. Kiedy już stajemy się dojrzalsi, a rodzeństwo przestajemy postrzegać jako wrogów i zaprzyjaźniamy się z nimi, te wszystkie niesnaski wspominamy z uśmiechem na ustach. Potyczki, kłótnie i awantury, a nawet i bójki przeplatane ze wspólnymi przygodami, które przeżywaliśmy wspólnie dorastając. Siostra to wraz z mamą najważniejsza kobieta w naszym życiu, a więc w tak szczególnym dniu jakim są jej urodziny warto pokazać jej co czujemy. Życzenia urodzinowe dla siostry powinny być wyjątkowe, nie może to być zwykła formułka „zdrowia i szczęścia...” - jeśli nie mamy jednak pomysłu, może warto zainspirować się gotowymi życzeniami, które znajdziesz na naszym serwisie?

Wierszyki urodzinowe dla siostry

Kiedy byliśmy mali, często bawiliśmy się w różne wyliczanki. 

Ene due rabe,
bocian połknął żabę,
a żaba Chińczyka,
co z tego wynika?

Służyły by wytypować osobę, która będzie szukać innych w zabawie w chowanego, ganiać nas bawiąc się w berka, czy zostanie ciuciubabką. Urodziny to znakomita okazja by przypomnieć sobie ile frajdy dawały nam wspólne gry. Nasze życzenia będą wyjątkowe, kiedy zamiast prozaicznych zdań, ułożymy wyjątkowy wierszyk, w którym oprócz naszych intencji zawrzemy wspomnienia i wspólnie spędzone chwile. Powrót do nich zawsze pokaże uśmiech na twarzy i sprawi, że przeniesiemy się do beztroskich czasów, kiedy największym problemem dnia było to, że przegraliśmy w chowanego.

Kartki urodzinowe dla siostry

Najlepsza forma składania życzeń to bezdyskusyjnie osobista ich deklamacja twarzą w twarz. Tak wypowiedziane zapadają w pamięć na długo i najlepiej przekazują nasze uczucia. Kiedy jednak chcemy, by nasz solenizant mógł do nich wrócić również za miesiąc dwa, najlepiej zapisać je na pięknej kartce urodzinowej. Jeśli nie masz pomysłu na nią, skorzystaj z gotowych wzorów tematycznych, przygotowanych na naszej stronie.

Życzenia urodzinowe dla przyjaciółki

Przyjaciółka to nierzadko osoba tak bliska nam, że nazywamy ją siostrą. Historie przyjaźni bywają różne. Niektóre zaczynają się przypadkowo, od nieoczekiwanego spotkania; wiele z nich, szczególnie tych największych zaczyna się paradoksalnie, od wojny. Każda przyjaźń jest wyjątkowa, a jeśli jest prawdziwa i szczera, przetrwa nawet najcięższe próby. Kiedy tak bliska nam osoba obchodzi swoje szczególne święto – urodziny, chcemy obdarować ją czymś wyjątkowym. Pokazać jej, że nam na niej zależy, jej obecność jest dla nas ważna i stanowi część naszego życia. Nie ma piękniejszego prezentu niż prawdziwe uczucia i dobre intencje. Okażmy je za pomocą wyjątkowych życzeń, które złożymy osobiście. W tym dniu zadbajmy o to by nasza przyjaciółka poczuła się wyjątkowo doceniona przez nas. 

Wierszyki urodzinowe dla przyjaciółki

Zastanawiasz się pewnie, czy zwyczajne życzenia wystarczą. Przecież twoja przyjaciółka zasługuje na wszystko co najlepsze, a w dniu jej urodzin chcesz dać jej to osobiście, od serca. A co gdyby tak podnieść poprzeczkę i stworzyć mini poemat z tej okazji? Mało kto dziś dostaje wiersze o sobie, a to już świadczy o wyjątkowości takiej relacji. Nie umiesz pisać wierszy? Nie ty jedyny ;) Nie bój się, to nie takie trudne. Jak napisać wiersz urodzinowy dla przyjaciółki? Weź do ręki kartkę papieru i coś do pisania. Wypunktuj wasze najważniejsze wspólne chwile, doświadczenia; przypomnij sobie jak się poznaliście i jak wpłynęła na was ta przyjaźń. Na koniec zastanów się jak skomplementować przyjaciółkę by miło połechtać jej ego. Tak przygotowane informacje opleć zręcznymi rymami i metaforami. Użyj poetyckiego języka by stworzyć wyjątkowe dzieło na cześć solenizantki. Voila!

Kartki urodzinowe dla przyjaciółki

Najlepsza forma składania życzeń to bezdyskusyjnie osobista ich deklamacja twarzą w twarz. Tak wypowiedziane zapadają w pamięć na długo i najlepiej przekazują nasze uczucia. Kiedy jednak chcemy, by nasza solenizantka mogła do nich wrócić również za miesiąc dwa, najlepiej zapisać je na pięknej kartce urodzinowej. Jeśli nie masz pomysłu na nią, skorzystaj z gotowych wzorów tematycznych, przygotowanych na naszej stronie.

Życzenia urodzinowe dla brata

Wielu z nas stawia swoją rodzinę ponad wszystko. Nieważne czy trwają kłótnie i spory, czy wasze relacje są wręcz idealne. W życiu znakomitej większości posiadaczy rodzeństwa pojawia się taki moment, w którym orientujemy się, że nie są już oni tylko naszymi kompanami do zabawy i bójek, a dojrzałymi ludźmi, w których zawsze znajdziemy oparcie. To naprawdę wyjątkowa świadomość, która daje wiele otuchy nawet w najtrudniejszych chwilach. Ci z nas, którzy dzieciństwo spędzili z bratem lub braćmi, wiedzą jak silna jest więź między nimi. Jest to zarazem więź nietypowa i pełna sprzeczności, nie można jej jednak odmówić jednego – nie ma silniejszego połączenia pomiędzy dwoma mężczyznami.  Wyjątkowy to dzień, kiedy to nasz brat kończy kolejny rok życia. Obserwowaliśmy go od najmłodszych lat i widzieliśmy jakie przemiany przechodził. Czego życzyć bratu na urodziny? To kwestia bardzo indywidualna, ale na pewno warto takie życzenia ułożyć samemu i nie korzystać oklepanych formułek „zdrowia i szczęścia”, wszak kto jak kto, ale nasz brat zasługuje na coś wyjątkowego.

Wierszyki urodzinowe dla brata

Mówiąc, że nasz brat zasługuje na coś specjalnego, mamy na myśli najszczersze i specjalne życzenia. Może by tak podnieść poprzeczkę trochę wyżej, niż zwykłe linijki tekstu? Gdyby tak napisać wierszyk specjalnie na tą okazję? Nigdy tego nie robiłeś? Nie martw się, nie ty jedyny ;) Tak naprawdę, nie jest to sprawa szczególnie trudna. Przypomnij sobie wasze wspólnie spędzone chwile, te dobre i te złe; wypunktuj jego największe zalety i osiągnięcia; pokaż mu jak na nim Ci zależy i czego mu życzysz w przyszłości. Ubierz to wszystko w zgrabne rymy i humorystyczne metafory – gotowe! - twoje pierwsze dzieło literackie w formie prezentu!

Kartki urodzinowe dla brata

Życzenia wypowiedziane osobiście, nawet najlepsze i najszczersze, mają to do siebie, że po jakimś czasie o nich zapominamy. Niestety pamięć ludzka jest zawodna, ale możemy jej pomóc. Wystarczy, że przelejemy nasze życzenia na gustowną urodzinową kartkę, a będzie przypominać nasze wyjątkowe życzenia i przyprawiać o uśmiech naszego ukochanego brata, ilekroć na nią trafi! Szukasz inspiracji dla swoich życzeń? Przejrzyj nasze propozycje.

Życzenia urodzinowe dla Cioci

Ciocia to wyjątkowa postać w naszym życiu i kulturze. Nieśmiertelne piosenki o tym co dzieje się na jej imieninach oraz obraz typowej ciotki, która każdą wizytę w naszym domu traktuje jako możliwość podtuczenia nas oraz wypieszczenia na stałe wpisały się w nasze pojęcie o tym krewnym. Niejednokrotnie obecna na naszych urodzinach i obsypująca nas podarkami Ciocia, raz do roku również ma swoją rocznicę. Czas wreszcie podziękować jej za uczucia, którymi nas obdarza oraz jej wkład w nasze wychowanie. Jak to zrobić? Kupić jej bombonierkę i inne słodkości? Oczywiście, na pewno ucieszy się ze słodkości i ładnych drobiazgów, w końcu to kobieta. Może jednak w tym roku dasz jej coś wyjątkowego, wykonanego przez siebie, od serca? Polecamy szczere i autorskie życzenia! Nie wiedzieć czemu, ich znaczenie jakby zmniejszyło się. Nie przykładamy już takiej wagi do tego by oprócz materialnego podarunku przekazać swoje uczucia, a przecież nic tak nie ucieszy bliskiej nam osoby jak świadomość, że nam na niej zależy i jest wyjątkowa. 

Wierszyki urodzinowe dla Cioci

U cioci to nie tylko imieniny! Wyraź się artystycznie i przekaż swoje intencje oraz uczucia jakie żywisz wobec ukochanej cioci. Jak to najlepiej zrobić? Oczywiście, składając życzenia. Cóż jednak, kiedy życzenia składaliśmy w zeszłym roku, a teraz chcielibyśmy podnieść wyżej poprzeczkę? Spróbuj zabawić się w poetę i przygotuj wyjątkowy, oryginalny wierszyk urodzinowy, który powali twoją Ciocię na kolana. Nigdy nie miałeś talentu pisarskiego? Nie szkodzi, spróbuj małymi krokami wypunktować wszystkie wasze wspólne chwile, jej zalety i to czego jej szczerze życzysz w nadchodzących latach. Taką listę obierz w literacki język, dodaj trochę komplementów i szczyptę humoru. Gotowe! Twój pierwszy wiersz urodzinowy!

Kartki urodzinowe dla Cioci

Jak sprawić by twoje pierwsze, tak wyjątkowe życzenia zostały z Ciocią na dłużej? Przelej swoje intencje na gustowną kartkę urodzinową, ozdobioną humorystycznymi grafikami i osobiście wręcz ją solenizantce. Gwarantujemy, że ilekroć wróci do twojego prezentu, na jej twarzy pojawi się serdeczny uśmiech, a to przecież największy prezent!  Jeśli potrzebujesz inspiracji, znajdziesz je na naszej stronie. Korzystaj śmiało!

Życzenia urodzinowe dla taty

Ojcowie to tak naprawdę najważniejsi mężczyźni w życiu każdego z nas. To im zawdzięczamy życie, oni wychowywali nas przez lata wraz z naszymi matkami. Poświęcali nam swój czas, dbając o nasz spokojny rozwój. Kiedy stawialiśmy pierwsze kroki cieszyli się jakby to były kroki ich własne. Nosili na sobie brzemię odpowiedzialności za to byśmy mieli gdzie mieszkać i co jfeść. Jak wyglądałoby nasze życie, gdyby ich zabrakło?  Kiedy jak co roku zbliża się ten szczególny dzień, czyli data urodzin taty, warto już jakiś czas przed zastanowić się nad tym, w jaki sposób podziękujemy ojcu za te wszystkie lata życia. Dziwnym trafem większość z nas, mówiąc o prezencie dla ojca, myśli o krawacie, skarpetkach, może zegarku. Drobne i praktyczne upominki to oczywiście zawsze trafione prezenty, ale najważniejsze powinny być intencje. Urodziny to dzień, w którym szczególnymi życzeniami możemy szczerze podziękować naszemu rodzicielowi za trud włożony w to by nam żyło się lepiej. Wyjątkowe życzenia sprawią mu wiele przyjemności i pokażą, jak ważny dla nas jest.

Wierszyki urodzinowe dla taty

W tym roku chciałbyś przekazać swoje intencje w nieco bardziej wyjątkowy sposób? Wymyślić piękne życzenia to dla Ciebie nie problem? Może spróbuj wejść na poziom wyżej i skomponuj mini poemat na cześć twojego ojca, obchodzącego kolejną rocznicę urodzin. Krótki wierszyk, w którym zarówno przypomnisz wam wspólnie spędzone chwile, podziękujesz za jego serce, którym dzielił się z Tobą każdego dnia. Ubierz to w zgrabne słowa i dodaj szczyptę humoru – szczęście solenizanta gwarantowane. Prawdę mają Ci, którzy mówią, że nawet najdroższe i wymarzone prezenty nie zastąpią prawdziwych uczuć, które masz okazję okazać w tym dniu.

Kartki urodzinowe dla taty

Jeśli chciałbyś, by twoje życzenia cieszyły ojca nie tylko w dniu urodzin, a przez długi czas – zapisz je na kartce urodzinowej. Gustowna grafika, dopasowana tematycznie do upodobań taty, w połączeniu z wyjątkowymi życzeniami ucieszy oko nie tylko w momencie dostawania, ale również w każdej innej chwili, gdy będzie chciał przypomnieć sobie jak kochane ma dziecko. Szukasz pomysłu na kartkę urodzinową? Zainspiruj się naszymi propozycjami.

 
Wszystko na temat:

Życzenia