× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


TOP3 książki na weekendowe wieczory

Redakcja Pinbook | 08-04-2019 | skomentuj

TOP3 książki na weekendowe wieczory

Oceń


Każdy z nas ma taki dzień, kiedy potrzebuje przeczytać jakąś lekką i przyjemną książkę. Może nawet nie tyle tematycznie przyjemną, co po prostu na tyle ciekawą, żeby pochłonąć ją w kilka chwil. Żeby wciągnęła rano, a oddała do rzeczywistości dopiero wieczorem. Każdy z nas potrzebuje czasem relaksu z książką mniej, lub bardziej ambitną, ale mimo wszystko – interesującą. Poniżej przedstawiamy kilka naszych propozycji książek, w której nie każda jest wysokich lotów, ale zdecydowanie jest warta tego, żeby po nią sięgnąć i spędzić leniwe chwile na kanapie w jej towarzystwie. Lektura niekoniecznie obowiązkowa, ale dość wciągająca.

  Zobacz także  


1. B.A. Paris – Na skraju załamania

To książka, która jest napisana bardzo ciekawym, prostym językiem, a dodatkowo wciągająca. Pisarka popisuje się tutaj niezwykłą sztuką budowania napięcia. Jest jedną z najlepszych książek z tego zestawienia pod względem językowym. Ciekawe opisy, bohaterowie niezwykle wyraziści. Z trudem idzie doczekać się końca. Książka przedstawia życie Cass, dla której całe życie wywróci się do góry nogami przez jeden moment, jedną chwilę. Przez jedną decyzję, przed którą ją ostrzegano. Później już nigdy nic nie będzie takie, jakim było kiedyś. Później absolutnie wszystko się zmienia i nikt, ani nic, nie jest w stanie tego zatrzymać. To thriller tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Zakończenie – zaskakujące. Co najmniej!

2. Sarah Pinborough – Co kryją jej oczy

Druga bardzo ciekawa pozycja. Pod żadnym pozorem nie można ufać niczemu, co ujęte jest w tej książce. NIGDY nie można zdradzić nikomu zakończenia. Wszystko, co dzieje się w tej książce jest kłamstwem. A może jednak prawdą? Nikt tego nie wie. To książka z gatunku tych, po której przeczytaniu, nie jesteśmy w stanie zapomnieć o historii długo po odłożeniu jej na półkę. Do której każdy chętnie wróci, o której będzie myślał godzinami i po której już nic nie będzie wystarczająco dobrą historią. Głęboko skrywane tajemnice, na pozór idealne małżeństwo i ona – ta trzecia. A może każdy z nich ma wielką rysę w swoim życiorysie?

  Zobacz także  


3. Piotr C. - #To o nas

Po udanych książkach („Pokolenie Ikea”, „Pokolenie Ikea. Kobiety”, „Brud”) pora na kolejną opowieść spod „pióra” tego autora. Jest ciekawa, zabawna i wciągnie każdego w perypetie głównych bohaterów. Mieszkają na tym samym osiedlu, urodzili się tego samego dnia, ale nigdy nie było dane im się poznać. Daj wciągnąć się do JEJ i JEGO świata, do świata wszystkich nas – gdzie nic nie jest wieczne i wszystko chcemy mieć „instant”. Książka jest bardzo zabawna, więc nie da się chociażby nie uśmiechnąć, ale gwarantuje, że każdemu chociaż raz zdarzy się zaśmiać w głos. Odstresowuje, intryguje i zaskakuje. A jednocześnie jest swego rodzaju lekcją.

To trzy najciekawsze książki po które można sięgnąć, kiedy dość mamy czytania książek branżowych, naukowych itp. To pozycje lekkie, przyjemne, które czyta się dosyć szybko i co najważniejsze – do których się wraca. Absolutnie polecane przez nas na sobotni relaks na kanapie, w towarzystwie kawy.
Wszystko na temat: