× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Spotify - czy warto korzystać z muzycznej aplikacji?

Redakcja Pinbook | 26-06-2019 | skomentuj

Spotify - czy warto korzystać z muzycznej aplikacji?

thekellygirls.com

Oceń


Zanim przyjrzymy się wadom i zaletom Spotify, warto zadać sobie pytanie, z czego wynika popularność tego muzycznego serwisu Przede wszystkim stał się bardzo szybko alternatywą dla YouTube. Oferując ogromną bazę muzyki Spotify przyciągnął miliony użytkowników na całym świecie. Także dziś aplikacja może pochwalić się przyrostem użytkowników, tym bardziej, że można jej używać… całkowicie za darmo.

  Zobacz także  


Spotify – jak to działa?

Aby zostać użytkownikiem Spotify należy dokonać darmowej rejestracji konta. Można to zrobić zarówno za pośrednictwem przeglądarki, jak i aplikacji. Po wprowadzeniu danych i weryfikacji konta email możemy cieszyć się możliwościami jakie daje serwis. W wersji darmowej Spotify oferuje jednak dość niewiele. Przede wszystkim borykać się musimy z dość uciążliwymi reklamami, które przerywają nam cieszenie się ulubioną muzyką. Nie mamy też możliwości wyszukiwania utworów czy artystów, a domyślnie odtwarzane piosenki możemy pominąć jedynie kilka razy. 

  Zobacz także  


Ile kosztuje Spotify?

Jeśli chcemy poszerzyć funkcjonalność Spotify – prędzej czy później powinniśmy rozważyć płatną subskrypcję. Jej cena to 19,99 zł / miesiąc. Po uiszczeniu opłaty wszystkie możliwości serwisu stają przed nami otworem. Możemy odtwarzać bez limitów, i przede wszystkim bez reklam, wszelkie utwory znajdujące się w bazie – a jest to zbiór niemal nieograniczony, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Utwory możemy także pobierać i zapisywać w pamięci telefonu czy komputera – pozwala to nam na odtwarzanie ich nawet bez dostępu do sieci. Spotify wprowadziło też specjalną opcję dla rodzin, pozwalając na podpięcie nawet 6 kont domowników pod konto właściciela. Wówczas użytkownik ponosi nieco wyższe koszty, ale z pełnej funkcjonalności serwisu korzystać mogą osoby najbliższe. Koszt takiego pakietu to 29,99 zł / miesiąc. Na szczególne względy mogą liczyć też studenci, którzy w pierwszym roku korzystania z aplikacji mogą liczyć na 50% zniżki.

Ogromna baza i funkcjonalność Spotify sprawia, że jest to rozwiązanie, które spełni oczekiwania większości miłośników muzyki. Być może warto sprawdzić aplikację, szczególnie, że zrezygnować z usługi możemy w każdej chwili i nie poniesiemy w związku z tym żadnych dodatkowych kosztów. 
Wszystko na temat: