× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


I tak do rana!

Masters - Nocy Mało – nowy hit znanego zespołu

Redakcja Pinbook | 16-11-2019 | skomentuj

Masters - Nocy Mało – nowy hit znanego zespołu

YouTube

Oceń


Disco polo to nadal jeden z najpopularniejszych nurtów muzycznych w naszym kraju. Świetnym tego dowodem jest grupa Masters, która cieszy się sympatią tysięcy fanów. Zespół powstał w 2007 roku w Zambrowie – na swoim dorobku ma hit, który niemal każdy słyszał przynajmniej raz. Mowa oczywiście o utworze „Żono moja”, który w chwili pisania tego artykułu zgromadził niemal 80 milionów wyświetleń. Jakiś czas temu grupa zaprezentowała słuchaczom swoje najnowsze dzieło.

  Zobacz także  


Najnowszy teledysk utrzymany jest w konwencji muzyki dance i disco polo. Imprezowy kawałek świetnie sprawdzi się na domówkach, przyjęciach i imprezach. Łączy w sobie wszystko to, co fani takiej muzyki lubią najbardziej – skoczną muzykę i tekst, który zapada w pamięć.

Najnowszy teledysk Masters

O popularności zespołu najlepiej świadczą liczby – teledysk wyświetlony został już niemal 2,5 miliona razy. W komentarzach można znaleźć liczne opinie zadowolonych fanów. Słuchacze doceniają pracę artysty i z niecierpliwością czekają na kolejne przeboje. Klip do piosenki „Nocy mało” możecie zobaczyć poniżej:

Wszystko na temat:

Muzyka Disco polo Masters