× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Nowy klip Bedoesa!

1998 (mam to we krwi) – kolejny mocny singiel przed premierą

Redakcja Pinbook | 13-11-2019 | skomentuj

1998 (mam to we krwi) – kolejny mocny singiel przed premierą

YouTube

Oceń


10 listopada na kanale SBM Label pojawił się kolejny klip promujący nadchodzącą płytę Bedoesa. Już 29 listopada światło dzienne ujrzy album pod tytułem „Opowieści z Doliny Smoków”, który powstaje we współpracy z Lankiem – znanym polskim producentem muzycznym. Już teraz w sieci znaleźć można najnowszy klip do jednego z utworów, które znajdziemy na krążku – 1998 (mam to we krwi). Utwór ewidentnie przypadł do gustu słuchaczom – w chwili pisania tego tekstu zebrał on już niemal 1,5 miliona wyświetleń. 

  Zobacz także  


Bedoes (Borys Przybylski) to 21-letni raper z Bydgoszczy, który przebojem wdarł się na polską scenę rapu. W swojej karierze ma na koncie utwory z takimi twórcami jak Białas, Solar czy Quebonafide. 

Bedoes & Lanek - 1998 (mam to we krwi)

Najnowszy utwór Bedoesa jest szczery i wypełniony emocjami. Raper przyznaje się do trudnej przeszłości i poniżeń, których doświadczał. Usłyszeć możemy też o wierze Bedoesa i jego tolerancji. Stara się on walczyć z nienawiścią i stereotypami. Można nie być fanem jego twórczości – warto jednak docenić wartości, którymi kieruje się młody raper. Jego najnowszy klip możecie zobaczyć poniżej:

Wszystko na temat:

Muzyka Rap Bedoes