× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Brad Pitt przechodzi na emeryturę?

Redakcja Pinbook | 12-08-2019 | skomentuj

Brad Pitt przechodzi na emeryturę?

Oceń


Brad Pitt jest swoistą ikoną męskości, nie jeden mężczyzna podkreślając swoją urodę mówi: „Jestem jak Brad Pitt”. Nawet tygodnik People w 1995 i 2000 roku umieścił aktorka w pierwszej 50 najpiękniejszych ludzi świata. Na swoim koncie ma trzy nominacje do Oscara, oraz Złotego Globa i Saturna za rolę w filmie 12 małp.
Jego filmografia jest bardzo bogata, jest znany z takich filmów jak Siedem, Podziemny krąg, Mr. & Mrs. Smith (na planie tego filmu poznał swoją byłą żonę Angeline Jole, z którą się rozwiódł w kwietniu tego roku). 
Brad Pitt jest utalentowanym aktorem, więc sama wieść o jego odejściu ze sceny przyprawia o wielki smutek jego wiernych fanów. Brad Pitt pojawił się na okładce GO Australia, gdzie został umieszczony wywiad z aktorem, w którym to mówi, że pomału wycofuje się z aktorstwa. Wyznał, że pojawia się coraz mniej na ekranie, ponieważ jego zdaniem jest to praca dla młodszego mężczyzny. Uważa, że młodsze pokolenie jest lepsze od niego i obecnie woli być za ekranem.

Sprawdź także: Miley i Liam się rozwodzą?

  Zobacz także  


plakat

Warto też wspomnieć, że Brad Pitt nie tylko zajmuje się aktorstwem, ale też jest producentem w firmie Plan B, która wyprodukowała takie filmy jak Selma, Zniewolony. 12 Years A Slave, Drzewo Życia, Inflirtacja, Odruch serca i wiele innych cenionych filmów. Aktor wyznał, że woli teraz bardziej zajmować się produkcją filmów niż graniem w nich, uwielbia też odkrywać nowe talenty. Z jego słów wynika, że jest to tylko kwestia czasu, kiedy całkowicie pożegna się z aktorstwem. Dla nas Brad Pitt jest jak wino, im starszy tym lepszy, dlatego mamy nadzieje zobaczyć go w jeszcze wielu produkcjach.

Wszystko na temat: