Najnowsze konkursy i loterie. Sprawdź najlepsze i aktualne konkursy na Pinbook.pl

Średnia ocena (5)

Konkursy


Warszawa
woj. Mazowieckie

Wyślij wiadomość
Ludzie uwielbiają ryzyko, więc nic dziwnego, że bardzo żywo interesują się wszelkimi konkursami, które prowadzone są za pośrednictwem radia, telewizji, gazet czy Internetu. Każdy ma swoje preferencje, które dotyczą konkursów – a jest w czym wybierać. Można zdecydować się i wziąć udział np. w konkursie fotograficznym, jeśli robimy dobre zdjęcia lub w plastycznym, jeśli nasze umiejętności kreacji są większe niż u przeciętnego Kowalskiego. Dla tych, którzy wolą inne rozwiązania – są konkursy SMS, konsumenckie itp. To prosty sposób na to, żeby coś wygrać. W większości – one nic nas nie kosztują. Dlaczego tak lubimy ryzykować i grać w konkursach, na czym to polega i jakie są rodzaje konkursów?

Jakie wyróżniamy rodzaje konkursów?

    • Konkursy konsumenckie – polegają na konkursie w obrębie konkretnej marki np. kupujemy jakiś produkt, a następnie rejestrujemy paragon, biorąc tym samym udział w loterii
    • Konkursy fotograficzne
    • Konkursy literackie
    • Konkursy plastyczne
    • Konkursy SMS – w zamian za wysłanie SMS-a, bierze się udział w losowaniu np. gotówki czy samochodu
    • Konkursy internetowe – angażują internautów do pewnej aktywności, prowadzone na zasadzie losowania lub wyboru np. najlepszego pomysłu

W Internecie jest pełno miejsc, w których można znaleźć spis poszczególnych konkursów, w których można wziąć udział. Każdy ma okazję znaleźć coś dla siebie, ale największą popularnością cieszą się konkursy internetowe oraz konkursy SMS.

Czy warto wziąć udział w konkursie?

Tak, zdecydowanie warto. Warto pokazać światu swój talent – jeśli chodzi np. o konkursy fotograficzne, literackie czy plastyczne. Można również w pełni opierać się na losowości i jeśli ktoś lubi odrobinę ryzyka – może wziąć udział w konkursie SMS czy konsumenckim. Czasami naprawdę trzeba wykazać się niezwykłą pomysłowością i kreatywnością, żeby udało się coś wygrać. Ale często gra jest warta świeczki, ponieważ do wygrania są spore kwoty pieniędzy, nagrody rzeczowe o sporej wartości, samochody osobowe, wyjazdy do SPA, wycieczki wakacyjne i wiele, wiele więcej. Zachęcamy do spróbowania swoich sił w konkursach – wygrać można bowiem wiele ciekawych rzeczy.