× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Sympatia.pl - randki online z milionem szans na związek

Redakcja Pinbook | 01-07-2019 | skomentuj

Sympatia.pl - randki online z milionem szans na związek

sympatia.pl

Oceń


Portale randkowe - flirt online

"Flirt to akwarela miłości" - Paul Bougret. Ta piękna maksyma doskonale opisuje relacje jakie powstają na różnorakich portakach randkowych. Tysiące ludzi każdego dnia szuka tam okazji do poflirtowania, zapoznania się, a może nawet przeniesienia znajomości do świata rzeczywistego. Flirt zaczyna się już tak naprawdę kiedy na portalu randkowym np. Sympatia.pl sparujemy się z innym użytkownikiem/użytkowniczką. Czemu? Wszak paruje nas tylko z osobami, wobec których wyraziliśmy swoje zaintersesowanie. Spodobało nam się czyjeś zdjęcie, opis czy upodobania i zareagowaliśmy. To mniej więcej taka zasada działania jak w przypadku gdy zobaczylibyśmy swoją parę na ulicy i zagaili rozmowę. Czyż nie jest to flirt?

  Zobacz także  


Czym jest Sympatia.pl?

To bardzo ciekawy portal dla poszukujących szczęścia w uczuciach. Jest on w wielu aspektach wyjątkowy, ale to co go szczególnie wyróżnia to charakterystyka użytkowników. Przyznać trzeba, że większość z podobnych serwisów, mimo swojej idealistycznej misji łączenia ludzi w związki i szukania wielkiej miłości, znakomitej części użytkowników służy by umawiać się na niezobowiązujące seks randki. Sympatia.pl stanowi pewien wyjątek od tej reguły, gdyż jest chyba jedynym polskim portalem z tak dużą liczbą aktywnych użytkowników, którzy szukają faktycznie uczuć, a nie seks randek. Oczywiście pewne rzeczy są następstwem poznania osoby, do której nasze uczucie zapłonie jak ogień, niemniej ten portal nie służy ludziom tylko w tym celu. Oczywiście wśród tysięcy użytkowników znajdą się wyjątki, ale stanowią naprawdę mały odsetek. 

 

  Zobacz także  


Jak działa ten portal?

Jak skorzystać z miliona szans na związek jakie daje nam Sympatia.pl? Nic prostszego! Potrzebujemy:

-dostępu do internetu 

-dobrego zdjęcia profilowego

-cierpliwości

Mając powyższe, jesteśmy niemal skazani na sukces. Efekt skali robi swoje, a wśród dziesiątek tysięcy użytkowników musi znaleźć się przynajmniej jeden, który okaże się tym właściwym.

Szukasz innego rodzaju randek? Dowiedz się jak działa Erodate.
Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz