× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Przejmij inicjatywę w łóżku. Najlepsze pozycje seksualne w których dominują kobiety.

Redakcja Pinbook | 12-07-2019 | skomentuj

Przejmij inicjatywę w łóżku. Najlepsze pozycje seksualne w których dominują kobiety.

Oceń


W wielu filmach, które „pożeramy” w domu, przed snem, kiedy się relaksujemy, obejrzeć można sceny seksu. W większości z nich to facet jest na górze – to on decyduje o tempie, głębokości i ogólnej jakości stosunku. Panie to raczej bierne towarzyszki. Ale to powinno się zmienić. Zachowywanie się jak kłoda nie zaprowadzi was do przesadnej rozkoszy, a zostawić tak wszystko w rękach partnera… Zdajemy sobie sprawę, że niektórym ciężko wymyślić jakąś pozycję, a potem zastosować ją w łóżku. Zazwyczaj faceci mają trochę łatwiej. Ale podpowiemy wam co zrobić, żeby kompletnie zmienić oblicze waszego seksu. Spójrzcie na nasze propozycje pozycji i wybierzcie coś dla siebie. Zaskoczcie swojego ukochanego poprzez najlepsze pozycje seksualne!

  Zobacz także  


Bądźcie kowbojkami

Pozycja na jeźdźca to jedna z najpopularniejszych i również najłatwiejszych pozycji seksualnych, które można wykonać ze swoim partnerem. Macie pełną kontrolę nad tym, czym go raczycie. Mężczyzna kładzie się na plecach lub siada i prostuje nogi, a ty siadasz na nim przodem, delikatnie nadając tempa waszemu stosunkowi. Mężczyzna w tym czasie może cię dotykać, pieścić twoje ciało lub bawić się piersiami. Można wprowadzić również pewną wariację, co sprawi, że ta pozycja będzie jeszcze prostsza – po prostu usiądźcie tyłem do swojego ukochanego. Żeby wzmocnić doznania możecie kręcić biodrami kółka.

Krzesło waszym przyjacielem

Będzie doskonałe do przyjemnej penetracji. Niech twój facet usiądzie na krześle i wyprostuje nogi, a ty usiądź do niego tyłem i delikatnie poruszaj biodrami. Potem możesz robić to szybciej i szybciej, aż osiągnięcie maksymalne doznania. W tym czasie mężczyzna może pieścić ciało kobiety, doprowadzając ją do rozkoszy. Z pewnością twój facet będzie zaskoczony tym, jak przyjemna może okazać się ta pozycja.

  Zobacz także  


Święty turecki

W tej pozycji możecie być maksymalnie blisko siebie. Mężczyzna siada po turecku, czyli siada ze skrzyżowanymi nogami. Kobieta natomiast siada na nim okrakiem, mocno oplatając jego ciało nogami. To pozycja, podczas której penetracja jest bardzo głęboka, ale co najważniejsze – jesteście tak blisko siebie, że możecie się całować, dotykać, przytulić i szeptać sobie do ucha czułe słówka. To wzmacnia wasze odczuwanie względem siebie, więc budujecie również pewną otoczkę intymności i czułości.

zdj1

Stoliczek

W tej pozycji mężczyzna tułowiem leży na łóżku, a jego nogi stoją na podłodze. Kobieta siada na mężczyźnie okrakiem, stawiając nogi na podłodze. Dzięki temu może się unosić i opadać, a cała penetracja jest bardzo głęboka, ale co najważniejsze – to ona decyduje niemalże w 100% jaką szybkość i głębokość będzie miał stosunek. Wymaga to jednak od was nieco giętkości i siły fizycznej, ale przecież podczas seksu też możemy przekraczać znacznie granice własnego ciała. Jedno jest pewne – to zagwarantuje wam niesamowite doznania. Dlatego ta pozycja nie bez powodu nazywa się… supernovą.

Oczywiście pozycji seksualnych jest znacznie więcej i naprawdę można za każdym razem bawić się w inny sposób. My jednak przedstawiliśmy wam te, które uważamy za najciekawsze! Niektóre z nich są dla początkujących, a inne dla osób zaawansowanych. Nie mniej jednak – powinniście spróbować!
A może to wasz pierwszy raz? Sprawdźcie co zrobić, żeby pierwszy raz był udany.
Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz