× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


5 rzeczy, których kobiety nie lubią w mężczyznach

Redakcja Pinbook | 01-04-2019 | skomentuj

5 rzeczy, których kobiety nie lubią w mężczyznach

Oceń


Każdy związek przechodzi różne fazy. Zanim jednak dwie osoby zdecydują się ze sobą być – muszą się poznać. Niestety, z góry kilka typów mężczyzn jest skazanych na porażkę, ponieważ nie wszystkie ich zachowania są akceptowalne. Oczywiście działa to w dwie strony – identycznie jest z kobietami. Nie wszystkie reprezentują postawę taką, aby jakikolwiek mężczyzna mógł to „przeskoczyć”. W tym artykule skupimy się jednak na tym, jakich mężczyzn nie lubią kobiety. I przysięgam, z pewnością będziecie zaskoczeni.

  Zobacz także  


1. Męskie fochy

Nie tylko kobiety obrażają się o byle co. Nawet mężczyźni tak robią, chociaż upierać się będą, że tak nie jest. Wystarczy, że cokolwiek nie idzie po ich myśli. Jako samce alfa, zawsze chcą mieć władzę. I to jest do zaakceptowania. Ale męczący jest fakt, że kiedy tylko coś nie jest zgodne z ich oczekiwaniami, tym na co się nastawiają i zdaniem, które manifestują – następuje męski foch. Chociaż wygląda trochę inaczej niż damski – nadal jest systemem obrażenia się. Niestety bardzo ciężko jest przekonać faceta, że nie ma podstaw do tego, aby się „fochał”. Tak jest i już. Ale to jest jeszcze do przeżycia.

2. Nieumiejętność rozmowy i pustosłowie

Nie ma nic gorszego niż moment, w którym okazuje się, że mężczyzna nie ma nic do powiedzenia. Nawet najpiękniejsze „opakowanie” faceta nie pomoże, jeśli okaże się, że nie potrafi on powiedzieć nic sensownego. Kobiety naprawdę nie lubią rozmawiać o tym, ile dzisiaj „wziął” na nogi. Dziewczyny uwielbiają rozmawiać – to wiedzą wszyscy. Ale lubimy też mieć o czym porozmawiać. Nie da się wkoło dyskutować o tym samym, a puste rozmowy nas bardzo lubią. Żadna kobieta nie będzie chciała faceta, który nie ma do powiedzenia nic ciekawego.

zdj2

 

3. Brak ambicji

Naprawdę nie ma nic gorszego niż fakt, że jedyną ambicją mężczyzny jest posiedzenie w piątek na kanapie z piwem i odpalenie gry na konsoli. Nie chodzi o to, że od czasu do czasu się to zdarza – to jak najbardziej w porządku. Ale jeśli nie ma żadnych planów, nie próbuje się realizować, stoi ciągle w jednym miejscu i to mu pasuje – to nie wróży dobrze. Jeśli nie podchodzi ambicjonalnie do życia, to wszystkie sfery życia okazują się nagle nijakie.

  Zobacz także  


4. Brak dobrego wychowania

Kobiety lubią dżentelmenów. Oczywiście, jest jakiś odsetek kobiet, które myślą, że „łobuz kocha najbardziej”. Ale naprawdę działa na nas to, że ktoś jest dobrze wychowany, otwiera nam drzwi i nie próbuje się przy pierwszej lepszej okazji wpakować nam do łóżka. Nie chcemy generalizować – ale ciężej jest teraz spotkać takiego mężczyznę, który miałby klasę i dobre maniery, abyśmy mogły się zachwycać tym, że jest po prostu dobrze wychowany. To na nas działa. Lubimy być adorowane w taki uroczy, kulturalny sposób.

5. Lenistwo

Nie chodzi o sobotnie wylegiwanie się na kanapie – każdy ma taki dzień, że mu się nic nie chce. Ale jeśli kobieta urabia się po łokcie – chodzi do pracy i zajmuje się domem, a mężczyznę stać na to, żeby wrócić z pracy i „uwalić się” na kanapie, i robi to dzień w dzień to… Nie jest dobrze. Chciałybyśmy mieć równorzędnego partnera w każdej sferze życia - nawet w sprzątaniu. Lenistwo odnosi się również do braku wyjść. Czasem chcemy wyskoczyć gdzieś na miasto z naszym ukochanym, a jeśli on notorycznie nie ma na to ochoty bo woli poleżeć w domu to w pewnym momencie całkowicie nas to wkurzy.

zdj3


Jak widać wszystko generalnie odnosi się do bardzo prostych rzeczy. Oczekujemy od mężczyzny jedynie trochę zaangażowania, dobrych manier i tego, że będziemy mogły z nimi rozmawiać na ciekawe tematy, które wniosą coś do naszego życia. To bardzo proste. Oczywiście należy pamiętać, że jeśli czegoś oczekujemy – musimy dawać po równo od siebie.
Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz