× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Brutalnie i wulgarnie

Zwiastun nowego filmu Patryka Vegi już w sieci – znamy datę premiery [WIDEO]

Redakcja Pinbook | 27-12-2019 | skomentuj

Zwiastun nowego filmu Patryka Vegi już w sieci – znamy datę premiery [WIDEO]

YouTube

Oceń


Fani filmów Patryka Vegi dostali właśnie spóźniony gwiazdkowy prezent. Na platformie YouTube udostępniony został bowiem zwiastun najnowszej produkcji reżysera. Już kilka dni temu pisaliśmy o zapowiedzi zwiastuna filmu „Bad Boy”, który porusza tematykę polskiej piłki nożnej. Zwiastun pokazuje, że będzie to kino w stylu Vegi – brutalne i wulgarne. Nie zabraknie też oczywiście stadionowych ujęć i wydarzeń, które inspirowane są prawdziwymi zdarzeniami. Jest na co czekać?

  Zobacz także  


W zwiastunie możemy zobaczyć dwóch reprezentantów Polski – Kamila Grosickiego i Sławomira Peszkę. Piłkarze prawdopodobnie zagrają samych siebie – niewiele wiadomo jednak o całej fabule nowego dzieła polskiego reżysera.

„Bad Boy” - kiedy premiera?

Pełen zwiastun ujawnia nieco więcej niż pierwszy, o wiele krótszy, materiał promocyjny. Widzimy na nim między innymi brutalność i bezwzględność polskiego świata piłki. Jedną z końcowych scen jest ujawnienie daty premiery. Okazuje się, że na najnowszy film Vegi poczekamy niespełna dwa miesiące. „Bad Boy” pojawi się w kinach 21 lutego 2020 roku. 

Wszystko na temat:

Film Zapowiedź Patryk Vega Kamil Grosicki Sławomir Peszko Wszystkie tagiDodaj komentarz