× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Wkrótce w NETFLIX - The Liberator, czyli pierwszy film w technologii TrioScope. Reżyser pochodzi z Polski.

Redakcja Pinbook | 08-04-2019 | skomentuj

Wkrótce w NETFLIX - The Liberator, czyli pierwszy film w technologii TrioScope. Reżyser pochodzi z Polski.

https://www.spidersweb.pl/rozrywka/2018/11/16/netflix-the-liberator-serial-ii-wojna-swiatowa/

Oceń


Grzegorz Jonkajtys to absolwent Warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Jest reżyserem czteroczęściowej serii oraz twórcą efektów komputerowych w najnowszej produkcji na zamówienie NETFLIX'a, której premiery możemy oczekiwać już w najbliższym czasie.

The Liberator to film o II wojnie światowej, a dokładnie trwającym 500 dni krwawym marszu oficera armii amerykańskiej - Felixa Sparksa i 157. pułku piechoty z Oklahomy. Już sam temat produkcji wzbudza emocje, ale nas najbardziej ciekawi jej wykonanie.


  Zobacz także  


To pierwszy projekt stworzony w TrioScope, czyli ulepszonej technologii hybrydowej animacji. Dzięki niej prawdziwe emocje i dramat aktora urozmaicony będzie przez najnowocześniejsze CGI.

Film oparty jest na książce Alexa Kershawa, zaś scenariuszem zajął się miedzy innymi autor Szklanej pułapki - Jeb Stuart. Zdjęcia do serii zostały już skończone. Nie możemy doczekać się pierwszych efektów.

Wszystko na temat: