× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


To gorączka, czy infekcja zombie?

Redakcja Pinbook | 04-09-2019 | skomentuj

To gorączka, czy infekcja zombie?

Oceń


The Walking Dead znalazł sposób na to, jak wypromować kolejny sezon popularnego serialu o zombie. Jak? W trochę zbliżonym stylu jak Netflix promuje swoje produkcje – stworzyli film, w którym Eugene (Josh McDermitt) instruuje ludzi i tłumaczy różnicę pomiędzy gorączką, a infekcją spowodowaną poprzez ugryzienie zombie.
Co, kiedy temperatura waszego ciała sięga nawet 44 stopni Celsjusza? Najprawdopodobniej zmieniacie się w zombie…
Film możecie obejrzeć tutaj:

Sprawdź także: wychodzi 4 część "Matrixa"!

  Zobacz także  


Nowe epizody „The Walking Dead” (10 sezon!) obejrzeć będzie można już 7 października 2019 roku na antenie kanału FOX. Czego możemy się spodziewać? Eugene, który pojawia się w filmie instruktażowym, będzie częścią zwariowanego, uczuciowego galimatiasu. Będzie jednym z uczestników… „miłosnego czworokąta”. Zaintrygowani? Powinniście. Nie możemy się doczekać, aż w końcu dane będzie nam obejrzeć 10 sezon serialu „The Walking Dead”!

Sprawdź także: El camino - zapowiedź filmu

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz