× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Zapowiedź serialu

„Spisek przeciwko Ameryce” - alternatywna historia Stanów Zjednoczonych

Redakcja Pinbook | 24-01-2020 | skomentuj

„Spisek przeciwko Ameryce” - alternatywna historia Stanów Zjednoczonych

hawtcelebs.com

Oceń


„Spisek przeciwko Ameryce” jest sześcioodcinkowym miniserialem, który jest adaptacją powieści Philipa Rotha o tym samym tytule. Widz spotka się z alternatywną wizją historii Ameryki w czasie II wojny światowej, która jest opowiadana z punktu widzenia robotniczej rodziny żydowskiej z New Jersey.

Gatunek: dramat
Rok produkcji: 2020
Reżyseria: David Simon, Ed Burns
Premiera: 17 marca 2020

  Zobacz także  


Opis serialu

Trwa II wojna światowa. Żydowska rodzina robotnicza mieszkająca w New Jersey obserwuje, jak rozwija się kariera polityczna Charlesa Lindbergha, który jest nie tylko bohaterskim lotnikiem, ale także ksenofobicznym populistą. Mężczyzna w końcu zdobywa taką popularność wśród amerykańskiego społeczeństwa, że zostaje wybrany na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Jego rządy szybko prowadzą kraj i naród w stronę faszyzmu. Serial jest rodzajem traktatu politycznego o Ameryce, który stawia widzowi wiele pytań, a także ostrzega przed pewnymi zjawiskami występującymi w kulturze i polityce.

Serial na razie nie posiada zwiastuna. Można go będzie oglądać online na HBO GO.

  Zobacz także  


Obsada

Zoe Kazan
Morgan Spector
Winona Ryder
John Turturro
Anthony Boyle
Azhy Robertson
Caleb Malis
David Krumholtz
Michael Kostroff
Jacob Laval
Wszystko na temat:

Seriale Wszystkie tagiDodaj komentarz