× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Powstaną dwa filmy o Korze - gwieździe Maanamu. Kamil Sipowicz potwierdza.

Redakcja Pinbook | 29-07-2019 | skomentuj

Powstaną dwa filmy o Korze - gwieździe Maanamu. Kamil Sipowicz potwierdza.

lelum.pl

Oceń


28 lipca minął rok od kiedy wokalistki Maanam, charyzmatycznej Kory, nie ma wśród nas. Niestety, przegrała ona walkę z rakiem. Z tego powodu pokazaliśmy wam największe przeboje Kory na przestrzeni lat, aby oddać jej hołd. Teraz co i rusz słyszymy o tym, że mają powstać dwa filmy, które będą dokładnie przedstawiać jej życie – zarówno dokumentalny, jak i fabularny. Kamil Sipowicz potwierdził, że rozmowy na ten temat trwają. Fani do roli Kory typują m.in. Magdalenę Cielecką lub Olgę Bołądź. Niezależnie od tego, kim będzie aktorka, która wcieli się w rolę gwiazdy Maanamu – będzie musiała się bardzo postarać, aby oddać jak najlepiej postać artystki. Była ona bowiem bardzo charakterystyczna, ostra, a jednocześnie dobra dla świata – świadczy o tym chociażby jej miłość do zwierząt.

  Zobacz także  


Jednocześnie informujemy, że do 8 sierpnia w Ney Gallery and Prints w Warszawie, przy ulicy Spokojnej, można oglądać odrzucone przez Korę zdjęcia w formie wystawy. Kora złapana została przez obiektywy największych fotografów m.in. Andrzeja Tyszko, Jacka Poremby, Tomasza Sikory czy Andrzeja Świetlika.

A czy wy macie swoje typy kto mógłby zagrać Korę?

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz