×

Wyszukaj artykuł


Kiedy kolejny sezon?

Mamy dwie dobre wiadomości dla fanów "Domu z papieru"!

Redakcja Pinbook | 13-01-2020 | skomentuj

Mamy dwie dobre wiadomości dla fanów "Domu z papieru"!

Materiały promocyjne serialu

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Tęskniliście za Nairobi, Tokio i Denverem, a także innymi bohaterami „Domu z papieru”? Mamy dla was dwie dobre wiadomości, które z pewnością umilą wam poniedziałkowe popołudnie. Jeśli już macie za sobą 3. sezon serialu o popularnych złodziejach – pocieszymy was, że na kolejny nie musicie czekać aż tak długo, jakby się wszystkim wydawało. Zaledwie pół roku różnicy będzie pomiędzy emisją 3., a 4. sezonu „Domu z papieru”.

  Zobacz także  


Kiedy dokładnie będzie można zobaczyć 4. sezon serialu? I czy to będzie ostatni sezon?

Kiedy 4. sezon „Domu z papieru”?

Z pewnością wielcy fani zadają sobie na okrągło to pytanie. Więc odpowiadamy, że pojawi się on na Netflixie już 3 kwietnia 2020 roku. Tradycyjnie, jak do tej pory, na platformie zapewne pojawią się naraz wszystkie odcinki – będziecie mogli więc uprawiać „binge-watching”. Bierzcie wolne w pracy, albo przygotujcie sobie dużo kawy, bo pewnie z emocji nie uśniecie. Obejrzyjcie również zwiastun, który zapowiada 4. sezon serialu.

  Zobacz także  


Druga dobra wiadomość

To, co pewnie wielu z was chciało usłyszeć – będzie 5. sezon „Domu z papieru”. Chociaż początkowo przygoda miała się skończyć na jednym napadzie, na mennicę, to serial tak przypadł do gustu, że wyprodukowano kolejne dwa sezony. Podobno w planach jest pociągnięcie historii i wyprodukowanie 5., a niektórzy mówią, że jest i zamówienie na 6. sezon.

Nie możecie się doczekać? My już odliczamy dni!

Wszystko na temat:

Seriale online Wszystkie tagiKomentarze: