×

Wyszukaj artykuł

Stawka jest bardzo wysoka

Ocalona – tylko jedna osoba może zniweczyć plany zamachowców

Redakcja Pinbook | 27-05-2020 | skomentuj

Ocalona – tylko jedna osoba może zniweczyć plany zamachowców

Plakat

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

„Ocalona” to porywający i trzymający w napięciu thriller z Millą Jovovich w roli głównej. Grana przez nią bohaterka pewnego dnia staje się świadkiem brutalnego zamachu. Podejrzewana o dokonanie zbrodni kobieta rozpoczyna desperacką ucieczkę przed ścigającymi ją zabójcami, a także stróżami prawa. Będzie musiała stoczyć prawdziwą walkę o oczyszczenie siebie z zarzutów, a także o niedopuszczenie do kolejnej strasznej tragedii.

Tytuł oryginalny: Survivor
Gatunek: Thriller
Rok produkcji: 2015
Premiera: 21 maja 2015
Reżyseria: James McTeigue
Scenariusz: Philip Shelby

  Zobacz także  


Opis fabuły

Film przedstawia historię Kate Abbott, która jest pracownicą amerykańskiej ambasady w Londynie. Pewnego dnia dochodzi do zamachu bombowego, którego Kate staje się świadkiem. Kobieta cudem unika śmierci z rąk zamachowca i ucieka. Wszystko zaczyna się komplikować, gdy na miejscu prowadzący śledztwo funkcjonariusze znajdują ślady, które obciążają Kate. Zagubiona i zdezorientowana bohaterka mimowolnie zostaje uwikłana w zbrodnię, z którą nie miała nic wspólnego. Wkrótce odkrywa, że zaczyna na nią polować nie tylko policja, ale także prawdziwi sprawcy zamachu, którzy chcą się pozbyć ostatniego naocznego świadka. Kate zaczyna więc ukrywać się przed ścigającymi ją osobami. Nie będzie mogła jednak chować się w nieskończoność - poznała bowiem dalsze plany terrorystów, którzy zamierzają zaatakować tłumy zebrane w sylwestrową noc na Time Square. Tylko Kate będzie w stanie uniemożliwić kolejny zamach. Żeby to zrobić, będzie musiała stanąć samotnie do walki z o wiele potężniejszymi od niej siłami.

  Zobacz także  


Zwiastun

Obsada

Milla Jovovich – Kate Abbott
Pierce Brosnan – Nash
Angela Bassett – Maureen Crane
Dylan McDermott – Sam Parker
James D’Arcy – Paul Anderson
Robert Forster – Bill Talbot
Frances de la Tour – Sally
Roger Rees – Emil Balan

Jeśli spodobała ci się „Ocalona”, z pewnością ciekawą propozycją na kolejny seans będzie trzymający w napięciu „Zakładnik z Wall Street”. Możemy również polecić inne filmy z udziałem Milli Jovovich, takie jak „Piąty element” czy „Resident Evil”.

Wszystko na temat:

Filmy Kino Wszystkie tagiKomentarze: