×

Wyszukaj artykuł

Narcos – Historia Pablo Escobara – Gdzie oglądać online?

Maciej | dnia: 22-07-2019 | skomentuj

Narcos – Historia Pablo Escobara – Gdzie oglądać online?

plakat filmu

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH

Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Narcos – Twórcy i premiera

To amerykański serial z gatunku thriller i dramat. Twórcami są Chris Brancato, Carlo Bernard i Doug Miro. Studiami produkcyjnymi 3 sezonów były: Gaumont International Television i Dynamo Producciones S.A. Seria powstała na zamówienie Netflixa, zaś premiera pierwszego seoznu miała miejsce 28 sierpnia 2015r. Ciesząc się olbrzymią popularnością doczekała się kontynuacji 2 września, rok później. Po upływie kolejnego roku, doczekaliśmy się zapowiedzi powstania kolejnych sezonów, tak też trzecią część, zatytułowaną już Narcos: Meksyk oglądać możemy od 1 września 2017r. 
Gdzie oglądać Narcos online? Wszystkie sezony znajdziemy w ofercie giganta streamingowego – Netflix, z którego skorzystamy po opłaceniu subskrypcji.

Przeczytaj również: Dom z Papieru - nowy sezon - gdzie oglądać?

  Zobacz także  


Narcos – opis fabuły

To historia największej narkotykowej społeczności w historii. Pochodzącego z Ameryki Południowej Kartelu z Cali oraz jego początków. Główną rolę przy tworzeniu międzynarodowego imperium narkotykowego z Kolumbii odegrał Pablo Escobar, z początku drobny przemytnik z Medellin w Kolumbi, który u schyłku swojego życia stał się jednym z najbogatszych ludzi na świecie, z majątkiem 30 mld ówczesnych dolarów, który zbudował handlując kokainą. W serialu poznajemy sposoby działania Pabla, jego charakter i sposób w jaki załatwiał interesy. Mamy również okazję do wzięcia udziału w jego życiu rodzinnym. Zobaczyć jak szanował swoją rodzinę, żonę i kochał dzieci. Mimo to, według rządu USA i Kolumbii, mediów i opinii publicznej, był jednym z najpotężniejszych, a jednocześnie najbardziej bezwzględnych i brutalnych baronów narkotykowych w historii. Miał tak wielkie wpływy, że mógł bezpośrednio wpływać na politykę swojego państwa, a nawet dostać się do jego parlamentu. Jak to bywa w grupach przestępczych, jego kariera legła w gruzach w wyniku zdrady. Kto zdradził i w jakim celu? Dowiedzcie się sami, oglądając Narcos!

Przeczytaj również: Chłopaki nie płaczą - gdzie oglądać online?

  Zobacz także  


Narcos – obsada

Wagner Moura jako Pablo Escobar

Boyd Holbrook jako Steve Murphy

Pedro Pascal jako Javier Pena

Stephanie Sigman jako Valeria Velez

Joanna Christie jako Connie Murphy

Maurice Compte jako Horacio Carrillo

Ana de la Reguera jako Elisa, komunistka

Diego Cataño jako La Quica

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz