×

Wyszukaj artykuł

Która z nich popełniła zbrodnię?

Nagi instynkt – wszystkie tropy prowadzą do kobiet

Redakcja Pinbook | 22-06-2020 | skomentuj

Nagi instynkt – wszystkie tropy prowadzą do kobiet

"Nagi instynkt"/Materiały prasowe

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

„Nagi instynkt” to trzymający w napięciu thriller z Sharon Stone i Michaelem Douglasem w rolach głównych. Ociekający erotyzmem film przedstawia historię wyjątkowo brutalnego morderstwa, którego niewątpliwie dokonała kobieta. Funkcjonariusz policji z San Fransisco rozpocznie śledztwo, podczas którego pozna trzy intrygujące podejrzane. Każda z nich mogła dokonać tej przerażającej zbrodni. Śledczy pozwoli im się wciągnąć w niebezpieczną grę, podczas której zupełnie straci swoją zawodową czujność i ściągnie na siebie prawdziwe niebezpieczeństwo.

Tytuł oryginalny: Basic Instinct
Gatunek: Thriller
Rok produkcji: 1992
Premiera: 20 marca 1992
Reżyseria: Paul Verhoeven
Scenariusz: Joe Eszterhas

  Zobacz także  


Opis fabuły

Pewnego dnia gwiazdor rocka, Johnny Boz, zostaje brutalnie zamordowany we własnej rezydencji. Wszystko wskazuje na to, że morderstwa dokonała kobieta, która zadała swojej ofierze serię ciosów szpikulcem do lodu. Na miejscu przestępstwa poza narzędziem zbrodni pozostał biały jedwabny szal. Śledztwo w tej sprawie rozpoczyna Nick Curran, detektyw z San Fransisco, który jest znany ze swojej impulsywności – w ciągu kariery przez pomyłkę zabił już dwie niewinne osoby. Funkcjonariusz wkrótce odkrywa, że tropy prowadzą do trzech niezwykłych kobiet. Jedną z nich jest pisarka Catherine Tramell, znana z głośnych powieści kryminalnych. Opisywane przez nią zbrodnie zadziwiająco często znajdują odzwierciedlenie w rzeczywistości. Drugą podejrzaną jest bliska przyjaciółka pisarki, Roxy, która uwielbia prowokować swoim ekstrawaganckim zachowaniem. Trzecia z kolei kobieta to psycholożka policyjna Beth Garner, która współpracuje z Nickiem. Każda z tych trzech podejrzanych ma motyw popełnienia zbrodni. Wszystko zaczyna się jeszcze bardziej komplikować, gdy Catherine Tramell zdradza policjantowi, jak zakończy swoją kolejną powieść.

  Zobacz także  


Zwiastun

Obsada

Michael Douglas – Nick Curran
Sharon Stone – Catherine Tramell
George Dzundza – Gus
Jeanne Tripplehorn – Beth Garner
Denis Arndt – porucznik Walker
Leilani Sarelle – Roxy
Bruce A. Young – Andrews
Chelcie Ross – kapitan Talcott
Dorothy Malone – Hazel Dobkins

Podobał ci się „Nagi instynkt”? Koniecznie zobacz porywający thriller „Closure” z Gillian Anderson w roli głównej. Gorąco polecamy również inne filmy, które dostarczą mocnych wrażeń, takie jak „Incydent” oraz „Street Warrior”.

 

Wszystko na temat:

Kino Filmy Wszystkie tagiKomentarze: