× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Labirynt – Bezradność, która rodzi gniew – Gdzie oglądać online?

Redakcja Pinbook | 13-08-2019 | skomentuj

Labirynt – Bezradność, która rodzi gniew – Gdzie oglądać online?

plakat filmu

Oceń


Labirynt – twórcy i premiera 

To pełnometrażowy film z gatunku thriller, produkcji USA. Reżyserem jest Denis Villeneuve, zaś scenariusz to dzieło Aarona Guzikowskiego. Wytwórnią Labiryntu było Alcon Entertainment, zaś dystrybutorem Warner Bros. I Monolith Films. Światowa premiera odbyła się 30 sierpnia 2013r., do kin film trafił 5 dni później. Film został dobrze odebrany przez widzów i krytyków, do dziś utrzymując wysokie miejsca w rankingach swojego gatunku.
Gdzie oglądać Labirynt cały film online? Obecnie ten film znajdziemy w ofercie CDA.pl, Youtube premium i Netflix. Ze wszystkich skorzystamy w ramach miesięcznego abonamentu, jednorazowej opłaty lub darmowego okresu testowego. 

Przeczytaj również: Contratiempo - gdzie oglądać online?

  Zobacz także  


Labirynt – opis fabuły

To bardzo ciężka historia Kellera Dovera. Poznajemy go jako ojca szczęśliwej rodziny z Bostonu. Życie upływa mu na doglądaniu swoich pociech i pracy. Pewnego dnia wszystko wywraca się do góry nogami, kiedy staje się ofiarą najgorszego koszmaru rodzica. Jego najmłodsza córka zostaje uprowadzona wraz z koleżanką. Znika w całkowicie niewyjaśnionych okolicznościach, a jedyny trop prowadzi do Alexa, niepoczytalnego człowieka którego zeznania nie wnoszą do sprawy nic. Działania policji nie przynoszą efektu, a zdesperowany Keller postanawia na własną rękę odszukać córkę. Ze zdwojoną siłą śledztwo w tej sprawie prowadzi też detektyw Loki, błyskotliwy i młody funkcjonariusz, który bierze tą sprawę do serca. Kto i dlaczego stoi za tym porwaniem?

Przeczytaj również: Uśpieni - gdzie oglądać online?

  Zobacz także  


Labirynt – obsada

Hugh Jackman jako Keller Dover

Jake Gyllenhaal jako detektyw Loki

Viola Davis jako Nancy Birch

Maria Bello jako Grace Dover

Terrence Howard jako Franklin Birch

Melissa Leo jako Holly Jones

Paul Dano jako Alex Jones

Dylan Minnette jako Ralph Dover

Zoe Borde jako Eliza Birch

Erin Gerasimovich jako Anna Dover

Kyla Drew Simmons jako Joy Birch

Wayne Duvall jako kapitan Richard O’Malley

Len Cariou jako ojciec Patrick Dunn

David Dastmalchian jako Bob Taylor

Jeff Pope jako Elliot Milland
Wszystko na temat: