× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


John Wick 2 – powrót niezłomnego zabójcy – Gdzie oglądać online?

Redakcja Pinbook | 17-07-2019 | skomentuj

John Wick 2 – powrót niezłomnego zabójcy – Gdzie oglądać online?

plakat filmu

Oceń


John Wick 2 – twórcy i premiera

To pełnometrażowy film akcji – thriller produkcji USA. Reżyserem jest Chad Stahelski, zaś scenariusz to dzieło Dereka Kolstada. To kontynuacja części z 2014r. Wytwórnią odpowiedzialną za John Wick 2 jest Thunder Road Pictures. Budżet produkcyjny w wysokości 40 mln USD dał zarobek w postaci 180 mln $. Światowa premiera miała miejsce 30 stycznia 2017r.
Gdzie oglądać John Wick 2 online? Obecnie w swojej ofercie ten film mają dwa serwisy streamingowe – Netflix i CDA.pl. Oba są płatne, lecz drugi z nich umożliwia skorzystanie z pełnej funkcjonalności w ramach darmowego okresu testowego.

Przeczytaj również: John Wick - Gdzie oglądać online?

  Zobacz także  


John Wick 2 – opis fabuly

To historia jednego z najlepszych zabójców w historii przestępczego światka. John Wick to śmiertelnie niebezpieczny i skupiony „cyngiel”. W przeszłości wykonywał zlecenia zabójstw, które graniczyły z cudem. Nie było dla niego rzeczy niemożliwych, czym zapracował sobie na miano posłańca śmierci. Kiedy postanawia odejść z biznesu, pojawiają się komplikacje, które zmuszają go do powrotu na drogę śmierci. Tym razem otrzymuje zlecenie od potężnego włoskiego mafiozy, który zmusza go do wykonania niezwykle niebezpiecznej i brzemiennej w skutkach roboty. Szantażowany John przystępuje do zadania, wiedząc, że konsekwencje przyniosą jeszcze więcej zła niż sam czyn. Wyrusza na samobójczą misję i wojnę z całym przestępczym półświatkiem.

Przeczytaj również: Riverdale - Gdzie oglądać online?

  Zobacz także  


John Wick 2 – obsada

Keanu Reeves – John Wick

Riccardo Scamarcio – Santino D’Antonio

Common – Cassian

Laurence Fishburne – The Bowery King

Ruby Rose – Ares

John Leguizamo – Aurelio

Ian McShane – Winston

Bridget Moynahan – Helen Wick

Lance Reddick – Charon

Thomas Sadoski – Jimmy

David Patrick Kelly – Charlie

Peter Stormare – Abram Tarasov

Franco Nero – Julius

Peter Serafinowicz – Sommelier

Claudia Gerini – Gianna D'Antonio
Wszystko na temat: