×

Wyszukaj artykuł

Argentyński kryminał

Domysł – kto jest winny śmierci dziewczyny?

Mateusz | dnia: 28-05-2020 | skomentuj

Domysł – kto jest winny śmierci dziewczyny?

Materiały prasowe Netflix

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH

Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 4.5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Wybierając książki lub firmy nie sposób pominąć kryminałów. Detektywistyczne historie i zagadki potrafią wciągnąć widza lub czytelnika i zapewnić mu świetną rozrywkę. Nic więc dziwnego, że sporo takich tytułów pojawia się w ofercie serwisów streamingowych. Jednym z nich jest jest film „Domysł”, który obejrzeć można na Netfliksie. 

Tytuł oryginalny: La corazonada
Gatunek: Kryminał / Thriller
Rok produkcji: 2020
Reżyseria: Alejandro Montiel
Kraj: Argentyna

  Zobacz także  


Opis filmu

Główną bohaterką filmu „Domysł” jest Manuela "Pipa" Pelari – młoda policjanta śledcza, która dopiero stawia pierwsze kroki w swojej zawodowej karierze. Już na samym początku musi się ona zmierzyć z nie lada wyzwaniem i zabiera się za sprawę brutalnego morderstwa, którego ofiarą padła jedna z nastolatek. Wszystkie poszlaki wskazują, że zabójcą jest koleżanka dziewczyny – w rozwiązaniu zagadki ma jej pomóc detektyw Francisco Juánez. Jednocześnie Pipa podejmuje się innej sprawy, w której głównym podejrzanym jest właśnie wspomniany mężczyzna. Sytuacja staje się coraz bardziej zagmatwana i skomplikowana. Jak to wszystko się rozwiąże? Sprawdzić mogą to użytkownicy Netfliksa. Poniżej natomiast znajdziecie zwiastun i obsadę filmu „Domysł”.

  Zobacz także  


Domysł – zwiastun 

Obsada

Luisana Lopilato
Joaquín Furriel
Rafael Ferro
Maite Lanata
Juan Manuel Guilera
Abel Ayala
Sebastián Mogordoy
Delfina Chaves
Marita Ballesteros
Miriam Odorico

Lubicie kryminały? A może lubicie bardziej dynamiczne kino? W tym drugim wypadku polecamy wam oczywiście filmy z wytrówrni MARVEL. Do najpopularniejszych należąć chociażby Iron Man, Avengers czy Thor: Ragnarok. Miłego seansu!

Wszystko na temat:

Filmy Filmy online Netflix Najlepsze filmy 2020 Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz