×

Wyszukaj artykuł

Contratiempo - gdzie oglądać online?

Iwo | dnia: 12-08-2019 | skomentuj

Contratiempo - gdzie oglądać online?

Contratiempo plakat

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH

Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 7 Dobry

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Contratiempo – twórcy i premiera

To pełnometrażowy film kryminalny produkcji hiszpańskiej. Zarówno reżyserią jak i opracowaniem scenariusza zajął się Oriol Paulo, twórca filmów „Trup” oraz „Oczy Julii”. Tytuł ujrzał światło dzienne 23 lutego 2016 roku na ekranach kin światowych. Historia rozpoczyna się, gdy młody biznesmen budzi się w pokoju hotelowym obok martwej kochanki. Zatrudnia wybitną adwokat, aby ustalić, do czego tak naprawdę doszło. W rolach głównych występują” Mario Casas, Ana Wegener oraz José Coronado. Wytwórnie odpowiedzialne za produkcję filmu to Atresmedia, Atresmedia Cine, Colosé Producciones, Institut Català de les Empreses Culturals (ICEC), Instituto de la Cinematografía y de las Artes Audiovisuales (ICAA), Nostromo Pictures, Televisió de Catalunya (TV3), Think Studio.
Gdzie możemy obejrzeć „Contratiempo” cały film online? Tytuł znajdziemy w serwisie cda.pl oraz na platformie Netflix. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.
Przeczytaj również: Prestiż

  Zobacz także  


Contratiempo – opis fabuły

Hiszpański biznesmen Adrián Doria wychodzi za kaucją z aresztu, po tym jak został aresztowany za zabójstwo swojej kochanki, Laury Vidal. Jego prawnik, Félix Leiva zatrudnia doświadczonego obrońcę sądowego, Virginię Goodman, która odwiedza go po tym jak okazuje się, że prokurator odnalazł świadka gotowego zeznawać w sprawie. Adrián opowiada prawniczce, że zakochani zakończyli swój romans parę miesięcy wcześniej, lecz otrzymali telefon od szantażysty, który zażądał przyjazdu to wiejskiego hotelu z €100,000. Na miejscu, Adrián zostaje z zaskoczenia uderzony i traci przytomność. Po przebudzeniu znajduje martwą Laurę w łazience. Drzwi od pokoju hotelowego były zamknięte od środka, okna również pozamykane. Policyjni śledczy stawiają Dorię jako jedynego, który mógł dopuścić się tej zbrodni. Wydarzenie odbija się negatywnie na życiu rodzinnym bohatera – opuszcza go żona wraz z córką. Adrián musi dokonać niemożliwego – udowodnić swoją niewinność.

Przeczytaj również: Adwokat diabła

  Zobacz także  


Contratiempo – obsada

Mario Casas jako Adrián Doria
Bárbara Lennie jako Laura Vidal
Iñigo Gastesi jako Daniel Garrido Ávila
Francesc Orella jako Félix Leiva
Blanca Martínez jako Virginia Goodman
José Coronado jako Tomás Garrido
Ana Wagener jako Elvira Garrido
Manel Dueso jako Inspektor Milán
San Yélamos jako Sonia
David Selvas jako Bruno
Paco Tous jako kierowca

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz