×

Wyszukaj artykuł

Cienka granica pomiędzy urojeniami a rzeczywistością

Co kryje prawda – stara posiadłość ujawni mroczne tajemnice

Marta | dnia: 20-07-2020 | skomentuj

Co kryje prawda – stara posiadłość ujawni mroczne tajemnice

"Co kryje prawda"/Materiały promocyjne

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH

Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

„Co kryje prawda” to mrożący krew w żyłach thriller z Harrisonem Fordem i Michelle Pfeiffer w rolach głównych. Film, który opowiada o mrocznej tajemnicy skrywanej przez mury starego domu, jest idealną propozycją dla wielbicieli tego gatunku. Dwoje ludzi po przeprowadzce do odziedziczonej posiadłości zacznie doświadczać paranormalnych zjawisk. Wkrótce się przekonają, czy okażą się one wytworem podsycanej strachem wyobraźni, czy jednak przerażającą rzeczywistością. Jak to zazwyczaj bywa, bohaterowie filmu początkowo nie będą chcieli wierzyć w to, co widzą...

Tytuł oryginalny: What Lies Beneath
Gatunek: Thriller
Rok produkcji: 2000
Premiera: 21 lipca 2000
Reżyseria: Robert Zemeckis
Scenariusz: Clark Gregg

  Zobacz także  


Opis fabuły

Film przedstawia historię doktora Normana Spencera, który jest specjalistą w dziedzinie genetyki. Wraz ze swoją żoną Claire i córką Caitlin wprowadza się do pięknego i położonego nad jeziorem domu, który Norman odziedziczył po swoim zmarłym ojcu. Na początku wszystko zdaje się układać jak najlepiej. Gdy jednak córka Spencerów wyjeżdża na studia, Claire zaczyna się czuć obco i samotnie w wielkiej posiadłości. W głębi serca przeczuwa, że to miejsce kryje w sobie jakąś ponurą tajemnicę. Najpierw sądzi, że dziwne zjawiska których doświadcza, są tylko urojeniami spowodowanymi samotnym przebywaniem w dużym i starym domu. Z czasem jednak w budynku zaczyna się dziać coraz więcej dziwnych rzeczy – martwe przedmioty same zmieniają swoje położenie, a w nocy słychać tajemnicze i przerażające szepty. Norman jako prawdziwy naukowiec nie wierzy jednak w istnienie nadprzyrodzonych mocy i duchów. Zaleca Claire, żeby pomocy poszukała u psychoanalityka. Kobieta jednak nie daje za wygraną i postanawia na własną rękę zbadać sekret domu.

  Zobacz także  


Zwiastun

Obsada

Harrison Ford – Norman Spencer
Michelle Pfeiffer – Claire Spencer
Diana Scarwid – Jody
Joe Morton – Drayton
James Remar – Warren Feur
Miranda Otto – Mary Feur
Amber Valletta – Madison Elizabeth Frank
Katharine Towne – Caitlin Spencer
Victoria Bidewell – Beatrice

Jeśli zainteresował was film „Co kryje prawda”, z pewnością spodoba wam się również trzymający w napięciu thriller „Femme Fatale”. Mocnych wrażeń dostarczą wam również filmy „Disaster Artist” oraz „Król rozrywki” z Hugh Jackmanem w roli glównej.

Wszystko na temat:

Filmy Kino Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz