× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Transformers: Ostatni Rycerz – Opis i obsada – Gdzie oglądać?

Redakcja Pinbook | 08-07-2019 | skomentuj

Transformers: Ostatni Rycerz – Opis i obsada – Gdzie oglądać?

plakat filmu

Oceń


Transformers: Ostatni Rycerz – twórcy i premiera

To film fantastycznonaukowy produkcj USA. Reżyserem jest Michael Bay, zaś scenariusz stworzyli Art Marcum, Matt Holloway i Ken Nolan. Za produkcję odpowiada znany z wielkich Hollywodzkich produkcji Akiva Goldsman. Rzeczywiście, budżet Transformers opiewał na ponad 200 mln USD. Światowa premiera filmu miala miejsce 21 czerwca 2017r. 
Gdzie oglądać Transformers: Ostatni rycerz online? Film znajdziemy w ofercie co najmniej dwóch serwisów streamingowych – CDA.pl i HBO GO. Oba oferują dostęp do swoich treści za niewielką sumą miesięcznej subskrypcji lub w ramach darmowego okresu testowego. 

Przeczytaj również o najnowszej wersji innej kultowej niegdyś serii Science Fiction - Power Rangers

  Zobacz także  


Transformers:  Ostatni Rycerz – opis fabuły

To wyjątkowa część, w której zupełnie inaczej pokazano historie znane z popularnej serii o wielkich robotach walczących przeciw sobie i ludzkości. Akcja Ostatniego Rycerza toczy się w czasach wojny pomiędzy Transformerami i ludźmi. Kiedy zabrakło przywódcy rycerzy, rozpętała się wielka wojna. Losy planety zależą od talizmanu, który zaginął przed tysiącami laty. Jego odnalezienie to jedyna szansa na uratowanie planety. Los ludzkości znajdują się w rękach Cade’a, Bumblebee, brytyjskiego lorda i oksfordzkiej profesor.  Czy uda im się zapobiec zagładzie?

Lubisz filmy fantastycznonaukowe? Koniecznie przeczytaj o Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi

  Zobacz także  


Transformers: Ostatni Rycerz – obsada

Mark Wahlberg jako Cade Yeager

Josh Duhamel jako William Lennox

Anthony Hopkins jako sir Edmund Burton

Jerrod Carmichael jako Desi

Laura Haddock jako Vivian Wembley

Isabela Moner jako Izabella

Santiago Cabrera jako Santos

Tyrese Gibson jako Robert Epps
Wszystko na temat: