×

Wyszukaj artykuł

Walka ludzi z maszynami

Terminator (1984) online - Arnold Schwarzenegger jako android

Redakcja Pinbook | 14-11-2019 | skomentuj

Terminator (1984) online - Arnold Schwarzenegger jako android

terminator plakat

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Terminator - twórcy i premiera

Terminator to pełnometrażowy film amerykański z gatunku science fiction. Za reżyserię odpowiedzialny jest James Cameron, twórca filmów „Titanic”, „Avatar” oraz „Obcy”. Opracowaniem scenariusza zajął się James Cameron oraz Gale Anne Hurd. Tytuł ujrzał światło dzienne w Stanach Zjednoczonych 26 października 1984 roku. Dopiero trzy lata później trafił na ekrany polskich kin, a jego tytuł brzmiał „Elektorniczny morderca”. Film opowiada historię androida, Terminatora, który został wysłany na ziemię po to, aby zlikwidować matkę przywódców rebeliantów, Sarę Connor. Akcja filmu toczy się w latach osiemdziesiątych dwudziestego wieku. W rolach głównych występują Arnold Schwarzenegger oraz Linda Hamilton. Film został trzykrotnie nagrodzony w 1985 roku. Od tamtej pory powstały cztery kolejne części filmu oraz kilka gier komputerowych na jego podstawie.
Gdzie oglądać „Terminator” cały film online? Tytuł znajdziemy w serwisach cda.pl oraz fili.cc. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.
Przeczytaj również: Przemytnik

  Zobacz także  


Terminator - opis fabuły

Arnold Schwarzenegger wciela się w tytułową rolę Terminatora, który jest androidem. Zostaje on wysłany w przeszłość po to, aby zabić matkę przyszłego przywódcy rebeliantów (Sarah Connor). Pojawia się na ziemi w momencie, gdy nikt jeszcze nie słyszał o androidach i nie ma rebeliantów. Ich celem w przyszłości będzie zwalczanie cyborgów. W tym samym czasie do przeszłości zostaje wysłany także jeden z rebeliantów, którego zadaniem jest powstrzymanie terminatora przed wykonaniem jego misji. Mimo, że akcja dzieje się w przeszłości, w filmie możemy także obserwować wizję przyszłości.

Przeczytaj również: Titanic 

  Zobacz także  


Terminator - obsada

Arnold Schwarzenegger – T-800 Model 101
Linda Hamilton – Sarah Connor
Michael Biehn – Kyle Reese
Earl Boen – doktor Peter Silberman
Paul Winfield – porucznik Ed Traxler
Lance Henriksen – detektyw Hal Vukovich

Wszystko na temat:

Arnold Schwarzenegger Linda Hamilton Filmy online Michael Biehn James Cameron Filmy science fiction online Wszystkie tagiKomentarze: