Jurrasic Park: Upadłe królestwo – Na ratunek dinozaurom – Gdzie oglądać online?

Opublikował: Redakcja Pinbook

Data publikacji: 16-07-2019

ocena: 0     skomentuj

plakat filmu

Jurassic Park: Upadłe królestwo – Twórcy i premiera

To pełnometrażowy fantastycznonaukowy film akcji produkcji USA-Hiszpania. Reżyserem jest znany z przyprawiającej o dreszczyk emocji fantastyki J.A. Bayona. Scenariusz to dzieło Dereka Conolly i Colina Trevorrow. Produkcją zajęli się m.in. Frank Marshall i Steven Spielberg. Wytwórniami tej produkcji Amblin Entertainment, Legendary Pictures. Światowa premiera odbyła się 6 czerwca 2018r. 
Gdzie oglądać Jurrasic Park: Upadłe królestwo online? Obecnie ten film w swojej ofercie maja serwisy CDA.pl, Youtube i HBO GO. Za drobną opłatą skorzystamy tam z nielimitowanego dostępu do treści. Jeśli nie jesteśmy przekonani co do zakupy, zawsze móżęmy skorzystać z darmowego okresu testowego, który powinien rozwiać nasze ewentualne wątpliwości.

Przeczytaj również: Monika Brodka w Stranger Things

Jurassic Park: Upadłe królestwo – opis fabuły

Akcja rozpoczyna się cztery lata po wydarzeniach z Jurrasic World. Isla Nublar to odizolowana wyspa w głębi oceanu, na której przez lata najwięksi naukowcy z dziedziny genetyki i biologii prowadzili badania nad prehistorycznymi gatunkami dinozaurów. Wykorzystując zachowany w skamieniałościach materiał genetyczny, udało im się przywrócić do życia niektóre gatunki dinozaurów. Kiedy badania wymknęły się spod kontroli, doszło do uwolnienia niebezpiecznych gatunków, w wyniku czego na wyspie nastąpiła istna rzeź i chaos. Po nieudanych próbach opanowania sytuacji podjęto decyzje o pozostawianiu wyspy odizolowanej i nieingerowaniu w jej środowisko. 4 lata później naukowcy otrzymują odczyty z wulkanu położonego na Isla Nublar. Grozi on erupcją, która unicestwi zamieszkujące tam dinozaury. Rozpoczyna się wyprawa ratunkowa, której celem jest uchronienie zagrożonych ponownym wyginięciem gatunków. Jak to zwykle bywa, w jej trakcie wychodzi na jaw międzynarodowy spisek i śmiertelne zagrożenie dla cywilizacji. Ktoś musi sobie z tym poradzić…

Oglądaj również inne: Najlepsze filmy fantasy

Jurassic Park: Upadłe królestwo – obsada

Chris Pratt jako Owen Grady

Bryce Dallas Howard jako Claire Dearing

Rafe Spall jako Eli Mills

Justice Smith jako Franklin Webb

Daniella Pineda jako Zia Rodriguez

James Cromwell jako Benjamin Lockwood

Toby Jones jako Pan Eversol

Ted Levine jako Ken Wheatley

Oceń artykuł:
  • Średnia ocena: 0 (0 głosów)

0 (0 głosów)

Komentarze do artykułu: 0

Podoba Ci się artykuł?
Polub nasz fanpage