×

Wyszukaj artykuł

Harry Potter i Więzień Azkabanu - gdzie obejrzeć cały film online?

Redakcja Pinbook | 25-07-2019 | skomentuj

Harry Potter i Więzień Azkabanu - gdzie obejrzeć cały film online?

Harry Potter i Więzień Azkabanu plakat online

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Harry Potter i Więzień Azkabanu – twórcy i premiera

To pełnometrażowy film produkcji amerykańsko - brytyjskiej w klimacie familijnego fantasy na podstawie serii książek J. K. Rowling pod tym samym tytułem. Tytuł ujrzał światło dzienne 23 maja 2004 roku na ekranach światowych, polscy widzowie mogli udać się na ten film od 4 czerwca tego samego roku. Jest to trzecia część w serii ekranizacji książek o czarodziejach. Film uzyskał  3 nagrody i aż 32 nominacje. Najważniejsze z nagród to BATFA w kategorii Nagroda Publiczności dla najlepszego filmu w roku 2005 oraz nagroda Teen Choice w kategorii Ulubiony film dramatyczny / akcji / przygodowy w roku 2004.
Gdzie możemy obejrzeć Harry Potter i Więzień Azkabanu cały film online? Tytuł znajdziemy w serwisach fili.cc, chili.com oraz cda.pl. Mamy również możliwość wykupienia filmu z biblioteki tytułów YouTube.
Przeczytaj również: HBO GO

 

 

  Zobacz także  


Harry Potter i Więzień Azkabanu – opis fabuły

Film Oparty jest na ksiązce "Harry Potter i Więzień Azkabanu" - III części z serii J.K.Rowling. Z pilnie strzeżonego więzienia ucieka niebezpieczny przestępca - Syriusz Black, ojciec chrzestny Harry'ego podejrzany o zabójstwo Petera Petergiew oraz 8 mugoli. W trzeciej części przygód niezwykłego czarodzieja poznajemy nowego nauczyciela Obrony Przed Czarną Magią, oglądamy Hagrida w nowej roli oraz dowiadujemy się więcej o przeszłości profesora Snape'a. Wyprawiamy się także wraz z trzecioklasistami do obfitującego w atrakcje Hogsmeade, jedynej wioski w Anglii zamieszkanej wyłącznie przez czarodziejów. Po piętach uczniów depczą mrożący krew w żyłach Dementorzy.

Przeczytaj również: Harry Potter i Czara Ognia

  Zobacz także  


Harry Potter i Więzień Azkabanu – obsada

Daniel Radcliffe jako Harry Potter
Rupert Grint jako Ron Weasley
Emma Watson jako Hermiona Granger

Harry Potter w Polsce cieszy się ogromną popularnością w wersji z rodzimym dubbingiem. Oto lista aktorów użyczających swoich głosów czarodziejom w rodzimej wersji językowej:

Jonasz Tołopiło jako Harry Potter
Marcin Łabno jako Ron Weasley
Joanna Kudelska jako Hermiona Granger
Mariusz Benoit jako Profesor Severus Snape
Marek Obertyn jako Rubeus Hagrid

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze: