×

Wyszukaj artykuł


"Grimm" online - opis fabuły | obsada | opinie

Redakcja Pinbook | 03-09-2019 | skomentuj

"Grimm" online - opis fabuły | obsada | opinie

Grimm plakat

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Grimm – twórcy i premiera

To amerykański serial telewizyjny z gatunku dark fantasy, stworzony przez Stephena Carpentera, Davida Greenwalta oraz Jima Koufa, który był nadawany od 28 października 2011 do 1 kwietnia 2017 roku na kanale NBC. W Polsce premierowo wyemitowany został na kanałach Canal+, Canal+ Film, Canal+ Film 2. Od 3 lipca 2015 roku serial wyświetlony został także na TVP2 . Głównym bohaterem serialu jest deektyw Nick Burkhardt, który odkrywa, że pochodzi z rodu pogromców potworów. W rolach głównych występują David Giuntoli, Russell Hornsby oraz Elizabeth Tulloch. Dzieło nominowane było dwukrotnie do nagrody Emmy w roku 2012 oraz 2014 w kategorii najlepszy występ kaskaderski w serialu dramatycznym. Zdjęcia do serialu realizowane były na terenie Portland w stanie Oregon, USA, a odpowiedzialni za nie byli Clark Mathis, Cort Fey, Eliot Rockett oraz Marchall Adams. Doborem odpowiedniej ścieżki dźwiękowej zajął się Richard Marvin. Wytwórnie odpowiedzialne za produkcję serialu to GK Productions, Hazy Mills Producions, Universal Television.
Gdzie możemy obejrzeć „Grimm”cały serial online? Tytuł znajdziemy w serwisach seriale.co i fili.cc, a także na platformie Netflix. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.
Przeczytaj również: Faking it

  Zobacz także  

Video dnia:Grimm – opis fabuły

Detektyw Nick Burckhardt wiedzie normalne i ułożone życie u boku swojej ukochanej Juliette, którą planuje poprosić o rękę. Jego świat wywraca się do góry nogami, gdy Nick zaczyna widzieć... potwory. Umierająca ciotka Marie wyjawia mu rodzinny sekret, członkowie ich rodu posiadają zdolność rozpoznawania bestii, które ukrywają się pod postaciami zwykłych ludzi, a ich zadaniem jest walka z nimi. Nick musi pogodzić nowe wyzwania, które przed nim stoją ze swoją pracą w policji, a także utrzymać swoje drugie życie w tajemnicy przed Juliette i swoim najlepszym przyjacielem oraz partnerem Hankiem. Wkrótce zyskuje nieoczekiwanego sprzymierzeńca Monroe'a, który wprowadza go w tajniki nadprzyrodzonego świata.

Przeczytaj również: Dawno, dawno temu

  Zobacz także  


Grimm – obsada

David Giuntoli jako Nick Burkhardt
Russell Hornsby jako Hank Griffin
Elizabeth Tulloch jako Juliette Silverston / Eve
Silas Weir Mitchell jako Eddie Monroe
Sasha Roiz jako kapitan Sean Renard
Reggie Lee jako sierżant Wu
Bree Turner jako Rosalee Calvert
Claire Coffee jako Adalind Schade / Adalind Engel
Damien Puckler jako Meisner
Jacqueline Toboni jako Theresa Rubel ‘Trubel’
Philip Anthony-Rodriguez jako Marcus Rispoli
Danny Bruno jako Bud Wurstner
Christian Lagadec jako Sebastien, szpieg Renarda
Nico Evers-Swindell jako Kenneth
Anne Leighton jako Rachel Wood

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz