× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Godzilla II: Król Potworów – Powrót prawowitego władcy ziemi – Gdzie oglądać online?

Redakcja Pinbook | 17-07-2019 | skomentuj

Godzilla II: Król Potworów – Powrót prawowitego władcy ziemi – Gdzie oglądać online?

plakat filmu

Oceń


Godzilla II: Król Potworów – Twórcy i premiera

To pełnometrażowy film fantastycznonaukowy w reżyserii Michaela Dougherty’ego. To już trzeci film należący do franczyzy MonsterVerse. Scanariusz powstał we współpracy z Zachem Schieldsem. Zaś wytwórniami odpowiedzialnymi za film są  Legendary Pictures, Warner Bros., Wanda Qingdao Studios i Tōhō. Godzilla II została nominowana do nagród Saturna w kategorii najlepsza muzyka, najlepszy film fantasy, najlepsze efekty specjalne i kreacja młodego aktora/aktorki. Światowa premiera odbyła się 29 maja 2019r.
Gdzie oglądać Godzilla II: Król potworów online? Obecnie film nie znajduje się jeszcze w ofercie żadnego z serwisów streamingowych. Chętni na legalne oglądanie online muszą się uzbroić w cierpliwość.

Przeczytaj również: Jurassic Park: Upadłe Królestwo - Gdzie oglądać online?

  Zobacz także  


Godzilla II: Król potworów – opis 

To historia grupy kryptozoologów zajmujących się wyjątkowymi stworzeniami zwanymi Tytanami. To unikalne stworzenia o gigantycznych rozmiarach, które potęgą przewyższają ludzkość, lecz nie chcą jej zagłady. Według mitycznych podań stanowią one grupę obrońców naszej planety. Przed laty pojawienie się Godzilli – przywódcy tytanów, wywołało wielki chaos i zniszczenia. Nieudane próby pokonania potwora zakończyły się porażką i śmiercią wielu osób, w tym syna jednego z najbardziej uznanych kryptozoologów – Kyle Chandlera. Po tamtych wydarzeniach porzucił on karierę naukowca. Śmierć dziecka doprowadziła również do rozpadu jego małżeństwa. Nieoczekiwane przebudzenie Tytanów i wzrost ich aktywności zmusił go jednak do ponownego udziału w badaniach i misji ocalenia świata przez zagładą. Grupa ekoterrorystów zwerbowała jego byłą żonę i planują uwolnić wszystkie ukrywane monstra by przywróciły planetę do czasów swojego władania. Sytuację komplikuje uwolnienie Goiry – potwora, którego celem jest dominacja i zawładnięcie światem, a jedynym jego konkurentem może być Godzilla. Jak potoczą się losy ludzkości? Czy misja naukowców, wspieranych przez wojsko powiedzie się i pozwoli uniknąć zagłady planety?

Przeczytaj również: Spider-Man: Daleko od domu - Gdzie oglądać online?

  Zobacz także  


Godzilla II: Król potworów – obsada

Kyle Chandler jako Mark Russell

Vera Farmiga jako Dr Emma Russell

Millie Bobby Brown jako Madison Russell

Ken Watanabe jako Dr Ishiro Serizawa

Ziyi Zhang jako Dr Chen

Bradley Whitford jako Dr Rick Stanton

Sally Hawkins jako Dr Vivienne Graham

Charles Dance jako Jonah Alan
Wszystko na temat: