×

Wyszukaj artykuł

Flash – Opis i obsada - Gdzie oglądać?  

Redakcja Pinbook | 03-07-2019 | skomentuj

Flash – Opis i obsada - Gdzie oglądać?  

flash plakat

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Flash – twórcy i premiera 

The Flash – serial Science Fiction produkcji USA. Jego twórcy to Greg Berlanti, Andrew Kreisberg oraz Geoff Johns. Jest to spin-off serialu Arrow (Zielona strzała). Premiera serialu miała miejsce 7 października 2014r. W telewizji The CW. Serial od samego początku cieszył się stale rosnącą popularnością, do tego stopnia, że  31 stycznia 2019 roku potwierdzono produkcję już szóstego sezonu.

Flash – gdzie oglądać online?

The Flash obejrzymy obecnie w The CW, lub online na portalach streamingowych. Serwisy gdzie możemy szukać tego serialu to Netflix, Zalukaj, Axn, Axn Spin, oraz watchonline. W większości przypadków będziemy musieli uiścić niewielką opłatę za dostęp do treści, jednak warto sprawdzić czy nie jest oferowany darmowy okres testowy.

Lubisz superbohaterów? Przeczytaj o Avengers: Wojna Bez Granic

  Zobacz także  


Flash – opis fabuły

Głównym wątkiem serialu jest Historia Bary’ego Allen’a. To młody mężczyzna, który swoją karierę poświęcił pracy w wydziale śledczym. Tragiczna śmierć jego w tajemniczych okolicznościach odciska piętno na młodym i ambitnym funkcjonariuszu. Za wszelką cenę dąży do rozwiązania zagadki niewyjaśnionej śmierci i bada niemal każde, nawet najtrudniejsze do wytłumaczenia zdarzenie. Barry, oprócz łapania przestępców ma jeszcze jedną pasję – naukę. Jego największym konikiem i obsesją jest akcelerator cząstek, stworzony przez fizyka Harrisona Wellsa. Wraz z innymi naukowcami opracował go dla korporacji S.T.A.R. Labs. Sytuacja przybiera niespotykany obrót, kiedy na terenie laboratorium dochodzi do wybuchu. Akcelerator powoduje olbrzymie zniszczenia, a Barr’ego trafia piorun. Na długi czas, chłopak zapada w śpiączkę. Gdy się budzi dokonuje zdumiewającego odkrycia. Wynikiem katastrofy pozyskał niesamowitą szybkość. Postanawia wykorzystać ją by wreszcie odkryć tajemnicę śmierci jego matki, oraz pomóc utrzymać porządek w Central City. Poruszając się z nadludzką prędkością, w takim samym tempie zwalcza siły zła i przestępców w Central City.

A może masz ochotę na coś z innej beczki? Przeczytaj ranking 5 najlepszych filmów fantasy!

  Zobacz także  


Flash – obsada

Grant Gustin jako Barry Allen / Flash
Rick Cosnett jako Eddie Thawne
Tom Cavanagh jako Dr Harrison Wells
Jesse L. Martin jako Detektyw Joe West
Danielle Panabaker jako Caitlin Snow / Killer Frost
Candice Patton jako Iris West
Carlos Valdes jako Cisco Ramon / Vibe
Sabongui jako Kapitan David Singh

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze: