×

Wyszukaj artykuł

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć – Opis i obsada – Gdzie oglądać online?

Redakcja Pinbook | 05-07-2019 | skomentuj

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć – Opis i obsada – Gdzie oglądać online?

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć – Twórcy i premiera

To film z gatunku fantasy inspirowany książką o tym samym tytule, autorstwa światowej sławy pisarki J.K. Rowling, autorki serii książek o Harrym Potterze. Produkcja jest spin-offem tego cyklu. Z reżyserię odpowiedzialny jest David Yates, reżyser czterech części filmów o młodym czarodzieju. Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć to pierwsza z zapowiadanych pięciu części tego tytułu. Jej światowa premiera miała miejsce 18 listopada 2016r. Druga część – Zbrodnie Grindewalda pojawiła się w kinach w listopadzie zeszłego roku.  
Gdzie oglądać Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć online? Obecnie ten film znajdziemy na cda.pl oraz HBO Go. Aby korzystać z dostępu do treści tych portali, należy wykupić dostęp do subskrypcji premium lub skorzystać z darmowego okresu testowego.

Lubisz fantastyczne historie? Poznaj najlepsze filmy z gatunku fantasy.

 

  Zobacz także  


Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć – opis fabuły

Akcja filmu rozpoczyna się w 1926r. W Nowym Jorku. Spokojne życie mieszkańców zakłóca niespodziewanie pojawienie się tajemniczych mocy, które sieją spustoszenie w metropolii. Mieszkańcy żyją w nieświadomości, że wśród codziennie mijanych osób spotykają również członków czarodziejskiej społeczności. Owa moc, grozi ujawnieniem tych magów, na co nie mogą oni pozwolić. W tym samym czasie do miasta przybywa specjalista od magicznych stworów – magizoologNewt Scamander. Młody czarodziej wraca z wielkiej wyprawy badawczej, z której przywozi do miasta schwytane w celach badawczych magiczne zwierzęta. Nieszczęśliwy przypadek sprawia, że część z nich ucieka z jego torby i znika w gąszczu miasta. Badacz, wraz z przyjaciółmi podejmuje próbę jak najszybszego odnalezienia uciekinierów, zanim zasieją spustoszenie w Nowym Jorku. Ich losy toczą się w całkowicie nieprzewidywalny sposób, gdyż finalnie stają oni oko w oko z ową tajemniczą i złą mocą grasującą na ulicach miasta. Nie mają wyboru i podejmują walkę z tajemniczym przeciwnikiem. Jaki będzie jej wynik?

Przeczytaj również TOP 5 najlepszych filmów fantasy!

  Zobacz także  


Fantastyczne zwierzęta – obsada

Eddie Redmayne jako Newt Scamander

Katherine Waterston jako Tina Goldstein

Dan Fogler jako Jacob Kowalski

Colin Farrell jako Percival Graves

Alison Sudol jako Queenie Goldstein

Ezra Miller jako Credence Barebone

Samantha Morton jako Mary Lou Barebone

Jon Voight jako Henry Shaw Senior

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze: