×

Wyszukaj artykuł

Doktor Strange – Opis i obsada – Gdzie oglądać online?

Maciej | dnia: 10-07-2019 | skomentuj

Doktor Strange – Opis i obsada – Gdzie oglądać online?

Doktor Strange

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH

Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Doktor Strange – Twórcy i premiera

To amerykański fantastycznonaukowy, pełnometrażowy film akcji fantasy. Powstał na podstawie serii komiksów Marvel Comics, zatytułowanych tak jak i film. Reżyserem produkcji jest Scott Derrickson, który napisał również scenariusz, wraz z C. Robertem Cargillem i Jonem Spaihtsem. To drugi film z III Fazy Marvel Cinematic Universe. Światowa premiera odbyła się 20 października w Hollywood. Przy budżecie 165 mln dolarów, film zarobił ponad 673 mln $.
Gdzie oglądać Doktor Strange online? Ten film w swoje ofercie mają: Cda.pl i HBO GO. Z obu portali skorzystamy po wykupieniu abonementu, lecz oba dają również możliwość przetestowania swoich usług w darmowym okresie testowym.

Przeczytaj również o innym filmie, w którym znajdziesz Dr. Strange - Avengers: Wojna bez granic

 

  Zobacz także  


Doktor Strange – Opis i fabuła

To historia znanego i utalentowanego, amerykańskiego neurochirurga. Spędza on życie na rozwoju swojej kariery, jest poważanym fachowcem i dzięki temu żyje na wysokim standardzie. Całkowicie neguje on istnienie jakichkolwiek sił nadprzyrodzonych i sensowność wierzeń. Uważa, że istnieje tylko to co naukowo udowodnione. Jego podejście jednak zmieni się całkowicie. Pewnego dnia bierze udział w groźnym wypadku, w wyniku którego traci swoje niezwykłe zdolności manualne, niezbędne przy wykonywaniu swojego zawodu. Zdesperowany, podejmuje się najróżniejszych form leczenia. Natrafia na Jonathana, który dzięki pomocy starożytnych mnichów odzyskał sprawność po poważnym urazie kręgosłupa. Zgodnie z jego wskazówkami udaje się na poszukiwanie swojego wybawienia. Poddaje się nauce w klasztorze w okolicach Katmandu, gdzie z czasem odkrywa w sobie ogromną moc. Strange nie zdaje sobie jednak sprawy, iż zostanie wciągnięty w rozgrywkę o przyszłość ludzkości, której zagraża demoniczny Kaecilius... 

Przeczytaj również o innym filmie Marvela - Czarna Pantera

  Zobacz także  


Doktor Strange - obsada

Benedict Cumberbatch jako Dr Stephen Strange

Chiwetel Ejiofor jako Mordo

Rachel McAdams jako Christine Palmer

Benedict Wong jako Wong

Mads Mikkelsen jako Kaecilius

Tilda Swinton jako Starożytna

Michael Stuhlbarg jako Dr Nicodemus West

Benjamin Bratt jako Jonathan Pangborn

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz