×

Wyszukaj artykuł

Dalszy ciąg zawiłej historii

Dark (sezon 2) – niekończąca się pętla

Redakcja Pinbook | 30-09-2020 | skomentuj

Dark (sezon 2) – niekończąca się pętla

"Dark"/Materiały prasowe

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH

Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

„Dark” to niemiecki serial fantastycznonaukowy, który został stworzony przez Barana bo Odara i Jantje Friese. Serial jest pierwszą niemieckojęzyczną produkcją, która została wyprodukowana na potrzeby platformy Netflix. Opowiada on o sprawie tajemniczego zaginięcia dzieci, która łączy się z wydarzeniami sprzed trzydziestu lat. Jej badanie doprowadza do odkrywania kolejnych sekretów skrywanych przez członków czterech rodzin. W serialu występują między innymi Louis Hoffman, Maja Schöne i Oliver Masucci. Premiera drugiego sezonu odbyła się na Netflixie 21 czerwca 2019 roku.

Rok produkcji: 2019
Oryginalny tytuł serialu: Dark
Gatunek: Sci-fi i fantasy
Produkcja: Niemcy
Data premiery: 21 czerwca 2019
Liczba odcinków: 8
Twórcy: Baran bo Odar / Jantje Friese
Platforma: Netflix

  Zobacz także  


Opis sezonu

Akcja drugiego sezonu „Dark” toczy się niechronologicznie i rozgrywa na pięciu planach czasowych – w latach 1921, 1953/1954, 1986/1987, 2019/2020 oraz 2052/2053. Sprawą zaginięć dzieci dalej będzie się interesować władza centralna, która powołała specjalną grupę zadaniową dowodzoną przez Clausena. Jednym z najważniejszych wydarzeń będzie ujawnienie tożsamości Adama, który stoi na czele organizacji Sic mundus. Okaże się, że w rzeczywistości jest on starszą wersją jednego z kluczowych bohaterów. Wyjdzie też na jaw, że jego działania mają doprowadzić nie do zmiany biegu wydarzeń na lepszy, ale do ciągłości całego, 33-letniego cyklu. Wkrótce się okaże, że wszyscy mieszkańcy Winden skrywają mroczne sekrety, które będzie się starał zrozumieć Clausen. Zamiast odpowiedzi otrzyma on jednak... kolejne pytania.

Fanom serialu „Dark” polecamy trzymający w napięciu film „Przeznaczenie”. Warto obejrzeć również inne niezwykłe produkcje poruszające kwestię podróży w czasie, takie jak „Tenet” oraz „Looper – pętla czasu” z Bruce’em Willisem w roli głównej.

  Zobacz także  


Zwiastun

Obsada

Oliver Masucci – Ulrich Nielsen
Karoline Eichhorn – Charlotte Doppler
Jördis Triebel – Katharina Nielsen
Louis Hoffmann – Jonas Kahnwald
Maja Schöne – Hannah Kahnwald
Stephan Kampwirth – Peter Doppler
Daan Lennard Lieberenz – Mikkel Nielsen
Andreas Pietschman – nieznajomy
Deborah Kaufmann – Regina Tiedemann
Lisa Vicari – Martha Nielsen

Wszystko na temat:

Seriale Seriale online Netflix Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz