×

Wyszukaj artykuł

Dark - gdzie oglądać online?

Iwo | dnia: 16-08-2019 | skomentuj

Dark - gdzie oglądać online?

Dark plakat

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH

Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Dark – twórcy i premiera

To niemiecki serial fantastycznonaukowy, będący zarówno pierwszą niemieckojęzyczną produkcją wyprodukowaną przez platformę Netflix. Premiera miała miejsce 1 grudnia 2017 roku na tej właśnie platformie. Twórcami seriali są Baran bo Odar oraz Jantje Friese. Serial opowiada o zaginionych dzieciach, które na światło dzienne ujawniają swoje podwójne życie i nadszarpnięte relacje członków czterech rodzin, wiążąc wszystko z wydarzeniami sprzed ponad trzydziestu lat. Za muzykę odpowiedzialny jest Ben Frost. Zdjęcia wykonane na potrzeby serialu są autorstwa Nikolausa Summerera. Na chwile obecną, serial liczy sobie łącznie 18 odcinków, składających się w 2 serie. Platforma Netlfix potwierdziła natomiast prace nad 3 sezonem serialu. Wytwórnia odpowiedzialna za produkcję serialu to Wiedemann & Berg Television. Dzieło nominowane było do nagrody Camerimage w roku 2018. Serial spotkał się z pozytywną reakcją krytyków. Oceny pierwszego sezonu w serwisie Rotten Tomatoes 88% ze 42 recenzji jest pozytywne, a średnia ocen wyniosła 7,1/10. Na portalu Metacritic średnia ocen z 13 recenzji wyniosła 61 punktów na 100.
Gdzie możemy obejrzeć „Dark” cały serial online? Tytuł znajdziemy w serwisie cda.pl oraz fili.cc a także oczywiście na platformie Netflix. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.
Przeczytaj również: Stranger Things

  Zobacz także  


Dark – opis fabuły

"Dark" to niezwykła saga rozgrywająca się we współczesnych Niemczech. Zaginięcie dwojga małych dzieci wydobywa na światło dzienne skrywane sekrety czterech rodzin i zaburzone relacje pomiędzy ich członkami. Wypadki przedstawione w dziesięciu godzinnych odcinkach przybierają nadprzyrodzony obrót niepozostający bez związku z wydarzeniami, które miały miejsce w miasteczku w 1986 r.

Przeczytaj również: Ozark

  Zobacz także  


Dark – obsada

Oliver Masucci jako Ulrich Nielsen
Karoline Eichhorn jako Charlotte Doppler
Jördis Triebel jako Katharina Nielsen
Louis Hofmann jako Jonas Kahnwald
Maja Schöne jako Hannah Kahnwald
Stephan Kampwirth jako Peter Doppler
Daan Lennard Liebrenz jako Mikkel Nielsen
Andreas Pietschmann jako Nieznajomy

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz