×

Wyszukaj artykuł

Avengers: Wojna bez granic - Opis i obsada - Gdzie oglądać online?

Redakcja Pinbook | 19-06-2019 | skomentuj

Avengers: Wojna bez granic - Opis i obsada - Gdzie oglądać online?

teleman.pl

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 8.3 Bardzo dobry

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Avengers: Wojna bez granic 

Amerykański film akcji-fantasy na podstawie serii komiksów o superbotaterach wydawnictwa Marvel Comics. Reżyserzy to bracia Anthony i Joe Russo/ W rolach głównych spotkamy całą plejadę gwiazd m.in Robert Downey Jr., Mark Ruffalo, Chris Evans, Scarlett Johansson, Benedict Cumberbatch i wiele wiele innych postaci znanych zarówno z tej serii jak i Strażników Galaktyki. W filmie połączyli oni siły wraz z Avengersami , aby powstrzymać Thanosa przed zebraniem wszystkich Kamieni Nieskończoności i zgładzeniem połowy istnień we wszechświecie.

 

  Zobacz także  


Nadciąga wielkie starcie

Avengers to już nie ta znana nam ze zgrania grupa. Z biegiem czasu poróżnili się, a napięcia między nimi doprowadziły do  konfliktów między bohaterami. W jedności siła, a podzieleni bohaterowie nie stanowią już tak wielkiej siły, zdolnej odpierać zło. Tą okazję ma zamiar wykorzystać Thanos, przybysz z odległego kosmosu. Jego celem jest zdobycie 6 kamieni nieskończoności, które zebrane razem zapewniają właścicielowi niewyobrażalną moc. Superbohaterowie muszą zapomnieć o wszelkich animozjach i po raz kolejny zjednoczyć siły i uchronić świat przed zagładą.

 

  Zobacz także  


Avengers online

Produkcja okazała się wielkim sukcesem komercyjnym, zarabiając ponad 2 mld dolarów na całym świecie. Olbrzymia kampania reklamowa, w której aktywny udział brali również główni aktorzy zaowocowała olbrzymią frekwencją w kinach. Oczywiście producenci nie zapomnieli o sile jaką daje internet. Avengers: Wojna bez granic możemy obejrzeć chociażby w serwisie HBO GO w ramach płatnej subskrypcji lub darmowego okresu testowego. Ten film znajdziemy również w serwisie CDA. Z uwagi na rozmach produkcji, jakość efektów specjalnych i najwyższy poziom zaawansowania technicznego polecamy oglądanie w wysokiej jakości, by w pełni poczuć atmosferę ostatecznej walki o losy świata. Oglądaj Avengers online i dowiedz się jakie losy czekają ludzkość.

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze: