×

Wyszukaj artykuł


"Altered Carbon" online - opis fabuły | obsada | opinie

Redakcja Pinbook | 02-09-2019 | skomentuj

"Altered Carbon" online - opis fabuły | obsada | opinie

Altered Carbon plakat

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 0

Altered Carbon – twórcy i premiera

To amerykański serial telewizyjny będący połączeniem science-fiction i dramatu kryminalnego. Serial jest luźną adaptacją powieści „Modyfikowany węgiel” autorstwa Richarda Morgana. Wszystkie 100 odcinków  pierwszej serii zostały udostępnione 2 lutego 2018 roku na platformie internetowej Netflix.  Akcja rozgrywa się w dalekiej przyszłości, gdzie świadomość ludzką można przenosi z ciała do ciała. Pewien buntownik zostaje przywrócony do życia, aby rozwiązać skomplikowaną sprawę morderstwa. Twórcą serialu jest Laeta Kalogridis. W rolach głównych występują Joel Kinnaman oraz Martha Higareda. Dzieło nominowane było do nagrody Emmy w kategorii najlepsza czołówka i najlepsze efekty specjalne za odcinek „Ouf Of The Past” oraz do nagrody Saturna w kategorii najlepszy serial w nowych mediach. Udało mu się zdobyć nagrodę Złotej Szpuli za najlepszy montaż dźwięku w ‘długim’ programie telewizyjnym. Zdjęcia do serialu były realizowane w Vancouver w Kanadzie, a odpowiedzialni za nie są Neville Kidd i Martin Ahlgren. Doborem ścieżki dźwiękowej zajął się Jeff Russo. Wytwórnie odpowiedzialne za produkcję serialu to Virago Productions, Mythology Entertainment, Phoenix Pictures oraz Skydance Television.
Gdzie możemy obejrzeć „Altered Carbon” cały serial online? Tytuł znajdziemy w serwisie fili.cc oraz na platformie Netflix. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.
Przeczytaj również: Jestem matką

  Zobacz także  

Video dnia:Altered Carbon – opis fabuły

"Altered Carbon", na podstawie klasycznej powieści cyberpunkowej autorstwa Richarda K. Morgana, to intrygująca opowieść o miłości, seksie, morderstwie i zdradzie, rozgrywająca się w przyszłości, którą od naszych czasów dzieli ponad 300 lat. Nowe technologie przekształciły społeczeństwo: świadomość można zapisać i przechowywać w postaci cyfrowej, ludzkie ciała są wymienne, a śmierć nie jest już końcem istnienia. Takeshi Kovacs jest jedynym ocalałym żołnierzem elitarnej międzygalaktycznej jednostki, rozbitej w trakcie powstania przeciwko nowemu porządkowi. Jego umysł został uwięziony w lodzie na długie stulecia – do momentu gdy niewyobrażalnie bogaty i długowieczny Laurens Bancroft zaoferował mu szansę na powtórne życie. W zamian Takeshi musi podjąć się śledztwa w sprawie morderstwa... samego Bancrofta.

Przeczytaj również: Zagubieni w kosmosie

  Zobacz także  


Aletred Carbon – obsada

Joel Kinnaman jako Takeshi Kovacs
James Purefoy jako Laurens Bancroft
Martha Higareda jako Kristin Ortega
Chris Conner jako Edgar Poe
Dichen Lachman jako Reileen Kawahara
Ato Essandoh jako Vernon Elliot
Kristin Lehman jako Miriam Bancroft
Trieu Tran jako Mister Leung
Renée Elise Goldsberry jako Quellcrist Falconer
Byron Mann jako O.G. Kovacs/Dimitri Kadmin
Waleed Zuaiter jako Samir Abboud
Antonio Marziale jako Isaac Bancroft
Olga Fonda jako Sarah
Daniel Berhardt jako Jaeger
Tahmoh Penikett jako Dimitri Kadmin
Zahf Paroo jako Curtis
Morgan Gao jako młody Tak
Riley Lai Nelet jako młody Reileen
Lisa Chandler jako Mary Lou Henchy
Tamara Taylor jako Oumou Prescott
Teach Grant jako Jimmy DeSoto

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz