×

Wyszukaj artykuł


Alita: Battle Angel - gdzie oglądać online?

Redakcja Pinbook | 22-08-2019 | skomentuj

Alita: Battle Angel - gdzie oglądać online?

Alita: Battle Angel plakat

Oceń


Alita: Battle Angel - twórcy i premiera

To pełnometrażowy film akcji z gatunku science fantasy produkcji amerykańskiej. Scenariusz został opracowany przez Jamesa Camerona oraz Laeta Kalogridis, na postawie mangi autorstwa Yukito Kishito, pod tytułem "Gunnm". Reżyserem filmu jest Robert Rodriguez. Tytuł ujrzał światło dzienne 31 stycznia 2018 roku. Polska premiera odbyła się 14 lutego 2019 roku. W rolach głównych występują: Rosa Salazar, Christoph Waltz, Mahershala Ali, Jennifer Connelly, Ed Skrein, Keean Johnson i Jackie Earle Haley. Jest to historia Ality, która pewnego dnia budzi się nie pamiętając swojego wcześniejszego życia, w świecie z przyszłości, którego nie rozpoznaje. Opiekuje się nią doktor Ido, który zaczyna dostrzegać, że w ciele cyborga, którym jest Alita, kryje się serce oraz dusza młodej kobiety o niezwykłej przeszłości. Film otrzymał nominację w plebiscycie "Saturn" w kategorii najlepszy film science - fiction, jednak nie udało mu się zdobyć statuetki. Wytwórnią odpowiedzialną za powstanie filmu jest Lightstorm Entertainment. Jest to pierwszy film wyprodukowany przez tę wytwórnię od 2009 roku.
Gdzie możemy obejrzeć "Alita: Battle Angel" cały film online? Tytuł znajdziemy w serwisie cda.pl. Portal ten, za niewielką opłatą daje nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.
Przeczytaj również: Szybcy i wściekli: Hobbs i Shawn

  Zobacz także  


Alita: Battle Angel - opis fabuły

W filmie przenosimy się do roku 2563, w którym doktor cybernetyki, Dyson Ido, znajduje bezcielesnego żeńskiego cyborga, który ma całkowicie nienaruszony ludzki mózg. Doktor podłącza cało do mózgu i znazywa je Alitą. Tak samo nazywała się jego zmarła córka, dla której było przeznaczone ciało, które zbudował. Alita poznaje Hugo, który wprowadza ją w świat sportu wyczynowego, w którym cyborgi walczą na śmierć i przepustkę do miejsca unoszącego się nad Żelaznym Miastem, Zalemu. Alita odkrywa, że Doktor jest łowcą-wojownikiem, gdy pewnej nocy postanawia go śledzić. Wtedy spotyka trzech zabójców cyborgów prowadzonych przez Grewishkę. Doktor Ido zostaje ranny. Alita instynktownie zaczyna go bronić i atakuje inne cyborgi. Zabija dwóch z nich i poważnie rani Grewishkę. Pomimo tego, że Alita odkrywa swoje umiejętności w zapomnianej sztuce walki zwanej Panzer Kunst, doktor zachęca ją do zostania łowcą-wojownikiem. Następnego dnia Alita przynosi do domu znalezione wcześniej na starym zestrzelonym statku, cybernetyczne ciało Berserkera.

Przeczytaj również: Dexter 

  Zobacz także  


Alita: Battle Angel - obsada 

Rosa Salazar jako Alita 
Christoph Waltz jako Dr Dyson Ido 
Mahershala Ali jako Vecto 
Jennifer Connelly jako Chiren 
Ed Skrein jako Zapan 
Keean Johnson jako Hugo Jackie 
Earle Haley jako Grewishka 
Jorge Lendeborg Jr. jako Tanji 
Lana Condor jako Koyomi 
Idara Victor jako Gerhad 
Eiza González jako Nyssiana 
Jeff Fahey jako McTeague 
Rick Yune jako Clive Lee 
Leonard Wu jako Kinuba 
Elle LaMont jako Screwhead 
Derek Mears jako Romo 
Marko Zaror jako Ajakutty
Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz