TOP5 najlepszych filmów dla młodzieży

1. Do wszystkich chłopców, których kochałam

Lara Jean pisze listy miłosne, które ukrywa w pudełku, w swoim pokoju. Do tej pory napisała ich 5 – do Petera, który jest najpopularniejszym chłopakiem w szkole; do Kenny'ego z obozu; do Lucasa z balu; Johna z Modelu ONZ oraz do chłopaka swojej siostry – Josha. Niestety, pewnego dnia wszystkie listy zostają wysłane do ich adresatów. Co będzie dalej? Czy uda jej się stworzyć jakiś związek? Jest to niesamowicie zabawna, ale również poruszająca historia. Z pewnością żaden nastolatek nie przejdzie wokół tej produkcji obojętnie.

2. The Kissing Booth

Elle i Lee są przyjaciółmi od urodzenia. Ich przyjaźń trwa tyle lat, ponieważ kierują się określonymi zasadami. Jedną z nich jest to, że Elle nie będzie spotykała się z Noah – starszym bratem swojego przyjaciela. W pewnym momencie jednak zakochują się w sobie i muszą ten płomienny romans ukrywać (ich miłość rozpoczyna się od pierwszego pocałunku dzięki „całuśnej budce”), aby przyjaźń Elle i Lee mogła przetrwać. Jak ostatecznie zakończy się ta historia? Czy Elle będzie musiała wybierać między długoletnią przyjaźnią i wielką miłością? Zaskoczeniem będzie zapewne zakończenie filmu.

zdj1

3. Sierra Burgess jest przegrywem

Sierra jest najzwyklejszą na świecie uczennicą. Wyróżnia ją to, że nie jest tak popularna jak reszta dziewczyn. Uważa, że ma przeciętną urodę – to i tak bardzo delikatne określenie. Jest jednak niezwykle inteligentna i utalentowana, ale nikt jej nie lubi. Pewnego dnia przez przypadek nawiązuje internetową znajomość z jednym z przystojniejszych facetów. Okazuje się, że ten chciał rozmawiać z Veronicą – najpopularniejszą dziewczyną w szkole. Ostatecznie obie zawiązują porozumienie. Co wydarzy się dalej? Niesamowita historia o pokonywaniu własnych kompleksów, która uświadomi młodym, że każdy, niezależnie od tego jak wygląda i jaki jest, jest cudowny.

4. Ponad wszystko

Maddy jest uczulona praktycznie na wszystko. Nie jest w stanie funkcjonować poza domem. Dotknięta jest poważną chorobą układu odpornościowego – wszystko wokół niej musi być sterylnie czyste, odkażone i gotowe dla niej. Jej życie skupia się wokół dwójki ludzi – jej pielęgniarki oraz matki. Pewnego dnia poznaje jednak Olly'ego, który przeprowadza się tutaj wraz z rodziną, do domu obok. Ich romans nie może mieć miejsca, ale jednak nie są w stanie bez siebie wytrzymać. Jaki będzie finał tej niespotykanej historii? Film zdecydowanie wart obejrzenia.

Już niedługo w kinach pojawi się podobny film Trzy kroki od siebie.

5. Wynajmij sobie chłopaka

Licealista marzy o dostaniu się na Yale i kilku innych pobocznych rzeczach np. o najpopularniejszej dziewczynie w szkole oraz szybkim samochodzie. Musi jednak ciężko pracować, aby móc odłożyć na college. Pewnego razu łapie świetną okazję – idzie na bal z dziewczyną, inkasując za to pieniądze. W ten sposób wymyśla specjalną aplikację, w której dziewczyny mogą go wynająć. Decydują o jego cechach charakteru oraz nadają temat przewodni imprezy. Co z tego wyniknie? Warto zobaczyć. Film jest bardzo zabawny i zaskakujący.