× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Będziesz miał ciarki...

"Wszystko dla mojej matki" - przeraźliwy dramat o odmienności

Redakcja Pinbook | 28-01-2020 | skomentuj

"Wszystko dla mojej matki" - przeraźliwy dramat o odmienności

Materiały promocyjne filmu

Oceń


Olka ma siedemnaście lat. Za to, że ciągle uciekała z domu dziecka została skierowana do zakładu poprawczego, gdzie spędzi najbliższy czas. Najbardziej na świecie zależy jej na jednym – dowiedzieć się jak najwięcej o własnej matce.

Gatunek: dramat
Produkcja: Polska
Rok produkcji: 2019
Reżyseria: Małgorzata Imielska
Scenariusz: Małgorzata Imielska

  Zobacz także  


Opis filmu

Ola jest siedemnastolatką, którą wszyscy doskonale znają z licznych ucieczek z domu dziecka. Ma chłopięce ruchy, obgryzione paznokcie, a wielkie oczy ukrywa za włosami. Na jej rękach pełno jest blizn po samookaleczaniu. Nie chce się dać poznać i ma w życiu tylko jeden cel – dowiedzieć się jak najwięcej o swojej matce. Ww końcu sąd umieszcza ją w zakładzie poprawczym. Jest tam kompletnym outsiderem. Nie ma fajnych ciuchów, nie ma drogiego telefonu i nie ma zamiaru oddawać się dozorcy w zamian za papierosy czy drobne pieniądze. Planuje osiągać sukcesy w dziedzinie lekkoatletyki. Ma wrażenie, że dzięki temu jej matka zwróci na nią uwagę. Przez tę swoją odmienność staje się ofiarą przemocy.
W zakładzie poznaje Andrzeja i Irenę. Kiedy dowiaduje się, że mieszkają niedaleko jej rodzinnego domu – wymusza na nich, aby zabrali ją na wakacje do siebie. Nie wie, że zapłaci sporą cenę za to, żeby odnaleźć swoją matkę.

  Zobacz także  


Zwiastun


Obsada

Zofia Domalik – Ola
Maria Sobocińska – Agnes
Malwina Laska – Mania
Magdalena Celmer – Sandra
Helena Englert – Ewka
Joanna Połeć – Klaudia
Zuzanna Puławska - „Głodna”
Alicja Czerniewicz – Justa
Jowita Budnik – Irena
Adam Cywka – Andrzej
Katarzyna Wajda – Iza
Wszystko na temat:

Filmy 2020 Wszystkie tagiDodaj komentarz